'Kompany richt transfervizier op Standard'

door
'Kompany richt transfervizier op Standard'

Standard wil deze zomer een complete doorstart nemen. De Luikenaars kwamen onlangs immers in de Noord-Amerikaanse handen van investeringsfonds '777 Partners' en onder hun impuls werd de sportieve omkadering inmiddels helemaal herschikt. Nu kan de focus volledig gericht worden op de transfermarkt.


Een tijdje geleden al werd Fergal Harkin aangeduid als de nieuwe sportief directeur. De Ier zal wel pas vanaf 1 augustus overkomen van de City Football Group, al werkt hij achter de schermen wel mee aan het ontrollen van de sportieve plannen. Hij zal nieuwe trainer Ronny Deila van de nodige versterking moeten voorzien. Maar vooral aan uitgaande zijde is er heel wat beweging op komst op Sclessin.

Zo zou Jackson Muleka definitief naar Turkije kunnen vertrekken. Na zijn geslaagde uitleenbeurt aan Kasimpasa is de Congolese spits in beeld bij Besiktas en Galatasaray. Selim Amallah zou bij een goed bod ook kunnen vertrekken, net zoals Nicolas Raskin, Gojko Cimirot en Kostaf Laifis. Voor overbodige spelers als Aleksandr Boljevic en Felipe Avenatti zal eveneens een oplossing gevonden, tenzij Deila hen verrassend een nieuwe kans geeft.

KOMPANY GEÏNTERESSEERD
Daarnaast zou Moussa Sissako wel eens naar Engeland kunnen verhuizen. De 21-jarige verdediger hoeft niet persé weg, maar volgens La Dernière Heure is hij in beeld bij Burnley FC. Coach Vincent Kompany zou alvast erg gecharmeerd zijn door zijn profiel. Ook vanuit de Ligue 1 heerst naar verluidt interesse in de Malinees. Zelf zou Sissako de voorkeur hebben om nog een seizoen te blijven en zijn beste niveau te kunnen halen, maar een mooie aanbieding kan hem mogelijk op andere gedachten brengen.

LEES OOK: Euvrard dropt transferstatement bij Standard-presentatie

Waar heeft Standard zelf het meeste nood aan?

Meest recent

Euvrard dropt transferstatement bij Standard-presentatie

Vincent Euvrard heeft zijn debuut als hoofdcoach van Standard al achter de rug. Door de timing van ...

47
47
Vernedering in Brugge krijgt pijnlijk staartje voor Rangers

Club Brugge treedt vanaf komende week aan in de League Phase van de Champions League. Blauw-Zwart ...

151
151
'Dolberg krijgt meteen geweldig nieuws bij Ajax'

Kasper Dolberg zal niet langer te bewonderen zijn op de Belgische velden. De Deense spits vertrok in ...

69
69
'Transfertwist Karetsas: Genk wrijft zich in de handen'

KRC Genk slaagde er in de voorbije mercato in om Konstaninos Karetsas aan boord te houden. Maar op ...

244
244
Milkon spreekt klare taal na plots Club Brugge-vertrek

Club Brugge blijkt niet alleen voor spelers een ideale springplank richting een mooie ...

153
153
'Absolute droomtransfer: Fofana moet wereldster opvolgen'

Malick Fofana was één van de smaakmakers tijdens het voorbije tweeluik van de Rode ...

266
266
'Nieuwe monstertransfer Club: Engelse toppers in tribune'

Club Brugge haalde de voorbije zomermercato voor ruim 80 miljoen euro aan inkomsten op. En dan ...

466
466
Jackpot Anderlecht: Simic op sensationele wijze aangekondigd

RSC Anderlecht heeft op de valreep nog een absolute jackpot binnengerijfd. Zo werd woensdagavond de ...

496
496
'Real Madrid legt nieuwste supertransfer nu al vast'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe Trent Alexander-Arnold van zijn ...

393
393
Ongeloof na Simic-deal: Saudi’s voor gek verklaard

RSC Anderlecht stevende af op een verlieslatende zomermercato, maar het vertrek van Jan-Carlo Simic ...

250
250
United-droom barst: Lammens is kop van Jut

Manchester United verkocht een nummer 1-droom aan Senne Lammens, maar hij heeft geen garantie op ...

215
215
Deschacht extreem zwaar vernederd: 'liefdesdrama escaleert'

Olivier Deschacht, jarenlang boegbeeld van het Belgische voetbal, trouwe soldaat bij Anderlecht ...

190
190
Iedereen verrast: Paul-José Mpoku strijkt hier neer

De transfermarkt is in de meeste landen gesloten, maar een aantal oude bekenden zijn toch nog op ...

106
106
OHL kondigt nu al eerste transfer van volgende zomer aan

OH Leuven kende dit seizoen een tegenvallende start, maar herpakte zich voor de interlandbreak met ...

77
77
Dolberg onthult reden voor verrassende Ajax-terugkeer

Anderlecht zag in het absolute slot van de mercato nog enkele sterkhouders vertrekken. Dé ...

130
130
Opvallend vertrek bij Club: "Had mijn doelen bereikt"

Club Brugge kreeg tijdens de interlandbreak nog af te rekenen met een onverwachte vertrekker. Met ...

269
269
Doorbraak bij Anderlecht: opvallend nieuws rond talent

De transfermarkt mag sinds enkele dagen dan wel gesloten zijn, bij Anderlecht valt er nog heel wat ...

226
226
Euvrard onthult zeer straffe ambitie met Standard

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League na een korte onderbreking weer op gang getrapt. De zevende ...

258
258
'Man Utd greep naast komst tweede Rode Duivel'

Manchester United wist op de laatste dag van de transferperiode nog de komst van Senne Lammens af te ...

98
98
Anderlecht-blamage: Simic-deal naar Al-Ittihad is rot

Een miljoenenbod uit Saudi-Arabië zet in Anderlecht meteen alles op scherp. Vandaag lijkt het ...

1575
1575
'Eriksen verrast en heeft nieuwe club beet'

Vorige zomer werd Christian Eriksen nog nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar Anderlecht. Dat ...

68
68
CEO STVV geeft meer details over deals Goto en Bertaccini

Het is een drukke transferzomer geweest bij Anderlecht, dat opvallend vaak zaken deed met STVV. Er ...

207
207
Lastminute deals in JPL: hier is de transfermarkt nog open

De transfermarkt in België is sinds maandagnacht gesloten, maar op uitgaand vlak kan er nog ...

607
607
'Rampscenario voor Anderlecht: miljoenen vuilbak in'

RSC Anderlecht staat op het punt om lucratieve zaken te doen met de verkoop Jan-Carlo Simic. Een ...

745
745
Comeback bij Club Brugge: Hayen krijgt extra troef

Met een 10 op 15 en de kwalificatie voor de Champions League heeft Club Brugge de start van het ...

1471
1471

Meer sportnieuws