'Kompany richt transfervizier op Standard'

door
'Kompany richt transfervizier op Standard'

Standard wil deze zomer een complete doorstart nemen. De Luikenaars kwamen onlangs immers in de Noord-Amerikaanse handen van investeringsfonds '777 Partners' en onder hun impuls werd de sportieve omkadering inmiddels helemaal herschikt. Nu kan de focus volledig gericht worden op de transfermarkt.


Een tijdje geleden al werd Fergal Harkin aangeduid als de nieuwe sportief directeur. De Ier zal wel pas vanaf 1 augustus overkomen van de City Football Group, al werkt hij achter de schermen wel mee aan het ontrollen van de sportieve plannen. Hij zal nieuwe trainer Ronny Deila van de nodige versterking moeten voorzien. Maar vooral aan uitgaande zijde is er heel wat beweging op komst op Sclessin.

Zo zou Jackson Muleka definitief naar Turkije kunnen vertrekken. Na zijn geslaagde uitleenbeurt aan Kasimpasa is de Congolese spits in beeld bij Besiktas en Galatasaray. Selim Amallah zou bij een goed bod ook kunnen vertrekken, net zoals Nicolas Raskin, Gojko Cimirot en Kostaf Laifis. Voor overbodige spelers als Aleksandr Boljevic en Felipe Avenatti zal eveneens een oplossing gevonden, tenzij Deila hen verrassend een nieuwe kans geeft.

KOMPANY GEÏNTERESSEERD
Daarnaast zou Moussa Sissako wel eens naar Engeland kunnen verhuizen. De 21-jarige verdediger hoeft niet persé weg, maar volgens La Dernière Heure is hij in beeld bij Burnley FC. Coach Vincent Kompany zou alvast erg gecharmeerd zijn door zijn profiel. Ook vanuit de Ligue 1 heerst naar verluidt interesse in de Malinees. Zelf zou Sissako de voorkeur hebben om nog een seizoen te blijven en zijn beste niveau te kunnen halen, maar een mooie aanbieding kan hem mogelijk op andere gedachten brengen.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Waar heeft Standard zelf het meeste nood aan?

Meest recent

Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

0
0
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

14
14
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

51
51
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

265
265
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

10
10
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

107
107
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

148
148
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

936
936
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

161
161
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

288
288
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

431
431
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

128
128
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

270
270
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

327
327
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

66
66
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

568
568
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

470
470
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

195
195
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

494
494
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

476
476
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

89
89
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

401
401
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

627
627
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

241
241
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

297
297

Meer sportnieuws