'Aanvaller op weg naar uitgang bij Club Brugge'

door
'Aanvaller op weg naar uitgang bij Club Brugge'

De meeste niet-internationals van Club Brugge werden de voorbije dagen in Westkapelle verwacht voor hun fysieke proeven. Volgende week gaan de trainingen onder nieuwe coach Carl Hoefkens dan ook van start. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart al twee directe aanwinsten in huis, daar zullen er in komende weken en maanden ongetwijfeld nog bij komen. Maar ook aan uitgaande zijde is er nog heel wat beweging op komst. Zo wordt het uitkijken naar waar Noa Lang zal belanden. Daarnaast wil Club Brugge een pak overbodige spelers van de hand doen.

Eén van die overbodige spelers is Michael Krmencik. Blauw-Zwart haalde de Tsjechische spits in januari 2020 weg bij Viktoria Plzen. Er werden de nodige miljoenen neergelegd voor zijn komst, maar Krmencik bleef in Brugge zwaar onder de verwachtingen. Al snel werd hij dan ook verhuurd aan PAOK en vervolgens Slavia Praag. Nu is hij echter definitief op weg naar de uitgang.

EXOTISCH AVONTUUR
Eerder deze week geraakte bekend dat Kremncik kon rekenen op concrete interesse van het Indonesische Persija Jakarta. En de aanvaller lijkt voor deze exotische bestemming te gaan kiezen. Op sociale media deelde hij alvast een foto van zichzelf en zijn gezin voor een privévlucht. Ook het Tsjechische medium ISport bevestigt dat de spits goed en wel op weg is naar Jakarta. Afwachten dus of de deal snel beklonken wordt.

LEES OOK: 'Leegloop Club Brugge: volgende vertrekkers staan klaar'

Trending:

'PSV bezorgt Club Brugge opsteker, Jashari is het beu'
'PSV bezorgt Club Brugge opsteker, Jashari is het beu'

Club heeft Krmencik te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Anderlecht pakt door: ex-speler Ajax op komst'

RSC Anderlecht wil de komende weken nog zeker vier nieuwe spelers voorstellen. Paars-Wit moet echter ...

41
41
'Walker verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever'

Kyle Walker is officieel nog steeds een speler van Manchester City, maar de ervaren rechtsachter ...

22
22
Fink geeft transferplan van KRC Genk prijs

KRC Genk bleef tot op heden rustig op de transfermarkt. Ze haalden Daan Heymans, maar er is nog volk ...

59
59
'Union bibbert en beeft: Saudi's kloppen aan in Dudenpark'

Union SG had gehoopt zijn kampioenenselectie zo goed mogelijk intact te houden tijdens de ...

73
73
Liverpool doet prachtige geste voor gezin betreurde Jota

De voetbalwereld is nog steeds in schok door het plotse overlijden van Diogo Jota. Maar vooral zijn ...

225
225
Transferpenarie Antwerp: "Ondenkbaar enkele jaren geleden"

Royal Antwerp FC is bezig aan een moeizame transferperiode tot dusver. Het speelde enkele ...

222
222
WK Clubs: Chelsea stoot door, eerste halve finale bekend

Op het wereldkampioenschap voor clubs is de eerste halve finale bekend. Vrijdagnacht wist Chelsea FC ...

46
46
'Plots vertrek: Anderlecht vreest gepeperde factuur'

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Met Ilay Camara is alweer de ...

559
559
'Leegloop Club Brugge: volgende vertrekkers staan klaar'

De zomermercato van Club Brugge lijkt in een stroomversnelling te zijn beland, tenminste toch aan ...

767
767
‘Transferalarm rond Bataille: club klopt aan’

Royal Antwerp FC gaat zonder twijfel niét klaar zijn voor de start van het seizoen. De Great ...

632
632
Rednic windt er geen doekjes om na Camara-deal

Ilay Camara gaat Standard inruilen voor RSC Anderlecht. Die transfer zorgt toch voor de nodige ...

776
776
Sporting Charleroi trakteert fans op knallende verrassing

Sporting Charleroi heeft zijn fans een leuk geschenk gepresenteerd om het weekend te beginnen. De ...

63
63
'Trossard moet kiezen: dit is geen toeval meer’

Arsenal zag de titel vorig seizoen weer aan zich voorbijgaan. The Gunners willen op de zomermercato ...

236
236
'PSV bezorgt Club Brugge opsteker, Jashari is het beu'

Club Brugge krijgt langs alle kanten geld binnen. Blauw-Zwart gaat een resem spelers verkopen ...

1241
1241
Transferdroom Jonathan David komt nu écht uit

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League komen tijdens de huidige mercato in aanmerking ...

102
102
Hartverscheurend: Cancelo en Neves ontroostbaar

Op het WK voor clubs zijn ze momenteel bezig aan de kwartfinale tussen Fluminense en Al-Hilal. Bij ...

0
0
Lukaku doet pittig boekje open over mislukte toptransfers

Romelu Lukaku kende al héél wat mooie clubs in zijn carrière. In de podcast ...

254
254
Oeps… verklapt hij z’n transfer naar Anderlecht?

De sociale media zijn een leuke tool, maar het is ook opletten geblazen. Mogelijk heeft een speler ...

339
339
Potentiële smaakmaker bezorgt KRC Genk de zege

KRC Genk speelde om 19u een oefenpot tegen de Nederlandse club Fortuna Sittard. De troepen van KRC ...

295
295
‘Drie clubs willen Lokonga eindelijk verlossen’

Sambi Lokonga gaat Arsenal deze mercato zeker verlaten. De Belgische middenvelder is op zoek naar ...

263
263
'Ellende bij Club Brugge: Meijer pakt z'n boeltje'

Björn Meijer lijkt klaar om Club Brugge te verlaten. Feyenoord aast voluit op de ...

368
368
Anderlecht vindt akkoord en is middenvelder armer

Bij RSC Anderlecht gaan ze de komende weken en maanden dringend werk moeten maken van uitgaande ...

455
455
Yannick Ferrera heeft zéér straffe uitdaging beet

Yannick Ferrera werkte op de Belgische velden al onder meer bij Sporting Charleroi, Standard Luik, ...

57
57
Anderlecht legt volgende parel langdurig vast

Bij RSC Anderlecht zit er de komende jaren wel wat talent aan te komen. Paars-Wit heeft in dat ...

255
255
'Nood breekt wet: Club Brugge trekt geldbuidel open'

Club Brugge staat op het punt om een aantal uitgaande deals te verrichten. Ook langs inkomende ...

1128
1128

Meer sportnieuws