Antwerp reageert op Mertens-geruchten

400
Antwerp reageert op Mertens-geruchten

Antwerp FC is bezig om zijn selectie serieus te versterken op zomerse transfermarkt. Met Vincent Janssen zou zijn eerste grote aanwinst inmiddels getekend hebben, ook Toby Alderweireld blijft nadrukkelijk in beeld. En nu heeft de Great Old naar verluidt een nieuwe stunt in gedachten.


Volgens Het Laatste Nieuws is niemand minder dan Dries Mertens in beeld op Bosuil. De 35-jarige Rode Duivel is een clubboegbeeld bij SSC Napoli en zou daar graag blijven. Maar de onderhandelingen omtrent een contractverlenging blijven er aanslepen En dus zou Antwerp zijn kans schoon zien. Al wil men die geruchten niet bevestigen bij de Great Old.

Integendeel, tegenover Gazet van Antwerpen wordt van binnen de club ontkend dat er op dit moment sprake is van concrete belangstelling. "Geen idee waar ze het halen, maar Mertens is op dit moment geen piste. Simpel: we hebben géén concrete interesse", klinkt het in een reactie aan het medium.

NÓG GEEN INTERESSE
Maar GvA onderstreept wel dat Antwerp benadrukt dat Mertens 'op dit moment' geen piste is. Dat zou hij dus mogelijk wel kunnen worden indien de onderhandelingen met Napoli definitief afspringen. In de omgeving van de speler wil men alvast ontkennen noch bevestigen. Veel speculaties dus, al is nu al zeker dat de Great Old deze zomer voor spektakel op de transfermarkt zal zorgen.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Denkt u dat Mertens ooit in België zal voetballen?

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

12
12
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

107
107
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

33
33
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

20
20
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

117
117
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

19
19
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

54
54
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

128
128
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

532
532
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

73
73
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

110
110
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

173
173
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

132
132
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

62
62
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

101
101
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

123
123
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

203
203
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

425
425
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

171
171
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

188
188
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

428
428

Meer sportnieuws