'Transfergekte op Sclessin: Standard ruikt miljoenen'

door
'Transfergekte op Sclessin: Standard ruikt miljoenen'

Standard staat aan het begin van een nieuw hoofdstuk binnen de clubgeschiedenis. De Luikenaars kwamen onlangs immers in de Noord-Amerikaanse handen van investeringsfonds '777 Partners'. En na een ietwat moeizame start van die eigenaars, begint het nieuwe Standard steeds meer vorm te krijgen.


Een tijdje geleden al werd Fergal Harkin aangeduid als de nieuwe sportief directeur. De Ier zal wel pas vanaf 1 augustus overkomen van de City Football Group, al werkt hij achter de schermen wel mee aan het ontrollen van de sportieve plannen. Hij zal Pierre Locht, een bekend gezicht binnen de club, naast zich krijgen als CEO. En begin deze week werd de Noor Ronny Deila officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. Nu de sportieve structuur op punt staat, kunnen de Rouches zich gaan toeleggen op het ontrollen van de transferplannen.

Sowieso zal er versterking moeten volgen, maar eerst lijkt er één en ander aan uitgaande zijde te bewegen. Zo zou Jackson Muleka wel eens definitief kunnen vertrekken. Na zijn geslaagde uitleenbeurt aan Kasimpasa is de Congolese spits gegeerd wild in Turkije. Met name Besiktas en Galatasaray zouden volgens La Dernière Heure concrete interesse hebben en zelfs al een bod van 3 miljoen euro hebben gedaan. Standard zou echter meer uit de brand willen slepen, wetende dat een aanzienlijk deel van de transfersom moet overgemaakt worden aan Muleka's ex-club TP Mazembe.

ITALIAANSE ZUSTERCLUB
Er zijn evenwel nog meer spelers die in aanmerking komen voor een vertrek en zo het beschikbare transferbudget kunnen verhogen. Mogelijk wordt daarvoor beroep gedaan op het 777-netwerk. De Noord-Amerikanen hebben immers nog meer clubs in handen. Daarbij ook Genoa CFC. Volgens Calcioline zou Selim Amallah wel eens in aanmerking kunnen komen voor een overstap naar de Italiaanse zusterclub. La Repubblica laat dan weer de naam van Abdoul Fessa Tapsoba vallen als mogelijk target voor Genoa.

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

Standard doet volgend seizoen weer mee voor de top 4 ...

Meest recent

'Vermant vs. Tresoldi: Leko hakt spitsenknoop door'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

41
41
De Mil moet puzzelen: blessuretol loopt op bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

27
27
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

132
132
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

92
92
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

57
57
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

155
155
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

21
21
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

64
64
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

108
108
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

161
161
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

49
49
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

81
81
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

45
45
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

34
34
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

103
103
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

206
206
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

44
44
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

208
208
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

100
100
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

74
74
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

399
399
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

73
73
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

130
130

Meer sportnieuws