'Transfergekte op Sclessin: Standard ruikt miljoenen'

door
'Transfergekte op Sclessin: Standard ruikt miljoenen'

Standard staat aan het begin van een nieuw hoofdstuk binnen de clubgeschiedenis. De Luikenaars kwamen onlangs immers in de Noord-Amerikaanse handen van investeringsfonds '777 Partners'. En na een ietwat moeizame start van die eigenaars, begint het nieuwe Standard steeds meer vorm te krijgen.


Een tijdje geleden al werd Fergal Harkin aangeduid als de nieuwe sportief directeur. De Ier zal wel pas vanaf 1 augustus overkomen van de City Football Group, al werkt hij achter de schermen wel mee aan het ontrollen van de sportieve plannen. Hij zal Pierre Locht, een bekend gezicht binnen de club, naast zich krijgen als CEO. En begin deze week werd de Noor Ronny Deila officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. Nu de sportieve structuur op punt staat, kunnen de Rouches zich gaan toeleggen op het ontrollen van de transferplannen.

Sowieso zal er versterking moeten volgen, maar eerst lijkt er één en ander aan uitgaande zijde te bewegen. Zo zou Jackson Muleka wel eens definitief kunnen vertrekken. Na zijn geslaagde uitleenbeurt aan Kasimpasa is de Congolese spits gegeerd wild in Turkije. Met name Besiktas en Galatasaray zouden volgens La Dernière Heure concrete interesse hebben en zelfs al een bod van 3 miljoen euro hebben gedaan. Standard zou echter meer uit de brand willen slepen, wetende dat een aanzienlijk deel van de transfersom moet overgemaakt worden aan Muleka's ex-club TP Mazembe.

ITALIAANSE ZUSTERCLUB
Er zijn evenwel nog meer spelers die in aanmerking komen voor een vertrek en zo het beschikbare transferbudget kunnen verhogen. Mogelijk wordt daarvoor beroep gedaan op het 777-netwerk. De Noord-Amerikanen hebben immers nog meer clubs in handen. Daarbij ook Genoa CFC. Volgens Calcioline zou Selim Amallah wel eens in aanmerking kunnen komen voor een overstap naar de Italiaanse zusterclub. La Repubblica laat dan weer de naam van Abdoul Fessa Tapsoba vallen als mogelijk target voor Genoa.

LEES OOK: Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Standard doet volgend seizoen weer mee voor de top 4 ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

2
2
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

21
21
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

217
217
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

228
228
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

127
127
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

173
173
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

48
48
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

481
481
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

180
180
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

352
352
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

523
523
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

202
202
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

362
362
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

147
147
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

145
145
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

72
72
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

243
243
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

67
67
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

316
316
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

224
224
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

520
520
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws