'Dries Mertens in beeld bij Antwerp'

628
'Dries Mertens in beeld bij Antwerp'

Antwerp FC greep in het voorbije seizoen naast quasi alle vooropgestelde doelen en die tegenvallende prestaties bleven niet zonder gevolgen. Zo werd inmiddels een volledig nieuwe sportieve leiding aangesteld op de Bosuil. En nu worden ook op de zomerse transfermarkt alle zeilen bijgezet.


De sportieve revolutie bij de Great Old begon met de aanstelling van Marc Overmars als nieuwe sportief directeur. Die orchestreerde vlak na het seizoen een trainerswissel en stelde zijn landgenoot Mark van Bommel aan als T1. Ondertussen is Overmars ook al druk in de weer op de transfermarkt. Met Vincent Janssen zou zijn eerste grote aanwinst inmiddels getekend hebben. Ook Toby Alderweireld blijft nadrukkelijk in beeld. En nu heeft de Great Old alweer een nieuwe stunt in gedachten. Volgens Het Laatste Nieuws is niemand minder dan Dries Mertens in beeld.

De 35-jarige is een clubboegbeeld bij SSC Napoli en zou daar graag blijven. Maar de onderhandelingen omtrent een contractverlenging blijven er aanslepen, naar verluidt omdat de Italianen hem een pak lagere voorwaarden bieden dan waar hij recht op meent te hebben. En dus zou Antwerp zijn kans schoon zien. Voorlopig bleef de interesse wel beperkt tot polsen of Mertens openstaat voor een overgang naar de Bosuil. Maar als het antwoord positief is, zou er snel een officieel bod kunnen volgen.

GEZINSSITUATIE
In het verleden liet de pocketaanvaller telkens verstaan dat een terugkeer naar België niet waarschijnlijk was en dat hij andere voorkeuren had. Maar inmiddels zijn bepaalde zaken veranderd. Zo werden hij en vrouwlief Kat Kerkhofs onlangs de ouders van zoontje Ciro Romeo. Met de jonge spruit in het achterhoofd zou een terugkeer naar de naaste familie niet onlogisch zijn. Zeker niet vermits Kerkhofs ook een televisiecarrière heeft lopen in Vlaanderen. Langs de andere kant blijft het koppel verknocht aan Napels en is een contractverlenging daar nog altijd de prioriteit. Maar als een akkoord in Italië uitblijft, weet je nooit waar de tandem Gheysens-Overmars toe in staat is. Dat een ex-ploegmaat van Mertens als T1 aan de slag is bij Antwerp, kan alleen maar helpen.

LEES OOK: Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Indien Antwerp één Duivel kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Club doet Belgisch voetbal daveren: dríé nieuwe monstertransfers

Dinsdag  opent Club Brugge zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. ...

54
54
AA Gent verbaast vriend en vijand: tegenstander vol ontzag

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

257
257
Nieuwe publiekslieveling? "Blij dat RSCA-fans mij waarderen"

RSC Anderlecht won van KV Kortrijk. Daarmee was ook alles gezegd. Het was verdiend, daar bestond ...

135
135
STVV maakt indruk: "De trein is nu vertrokken"

STVV draait weer goed mee na een 8 op 15. Deze kern mag weer mikken op een goed seizoen. De Kanaries ...

23
23
Thorup geeft duidelijk signaal aan Anderlecht

KRC Genk wist zich de laatste matchen te herpakken. Ze boekten een 7 op 12 en trekken dus met een ...

208
208
Maakt Sibierski dezelfde fout als Renard en Fredberg?

Bij RSC Anderlecht hebben ze Basile Vroninks verkocht aan KV Kortrijk. Het is logisch dat er een ...

180
180
Club-fans perplex: Julie Vanloo zorgt voor kippenvel

Julie Vanloo heeft vrijdagavond opnieuw laten zien waarom ze zo belangrijk is voor de Belgian Cats. ...

130
130
Aanwinst AA Gent: "Misschien ben ik wel te snel"

AA Gent deed niet héél veel transfers, maar voorlopig zijn het wel goede aanwinsten. ...

87
87
Vanhaezebrouck velt oordeel over transfers van Anderlecht

RSC Anderlecht haalde elf nieuwe spelers deze zomer. We vinden het verrassend dat daar zoveel ophef ...

550
550
Friis ontstemd over gerucht: "Dat is totaal niét waar"

Cercle Brugge neemt het dit weekend op tegen AA Gent. Coach Lars Friis zag nog wat nieuwe spelers ...

80
80
"Denkt dat hij God is"-Van Gucht neergesabeld door kijker

Ruben Van Gucht heeft zich opnieuw stevig uitgesproken over zijn veelbesproken passage in De ...

114
114
Simons in de wolken: "Hij kan 'dodelijk' zijn"

Bij OH Leuven is het al alle hens aan dek. Dit weekend moéten ze punten pakken. Coach Timmy ...

56
56
RSCA investeert zwaar: Sibierski geeft Bruno véél wapens

RSC Anderlecht kende een zeer drukke zomermercato. Het is duidelijk dat de ploeg is versterkt. ...

365
365
Toptransfer KRC Genk: "Normaal ging ik naar Club Brugge"

Soms kan een carrière een opmerkelijke omweg nemen. Vraag dat maar aan Rafiu Durosinmi. De ...

272
272
Crisis bij KV Mechelen: "Dit is schandalig, een afgang!"

KV Mechelen zit in de penarie. De Maneblussers verloren kansloos met 0-4 van KVC Westerlo. Het is ...

332
332
‘Seys-kamp pakt Club Brugge genadeloos terug’

Club Brugge wil Joaquin Seys koste wat het kost nog minstens één seizoen houden. ...

699
699
Vanhaezebrouck bijzonder scherp voor Club Brugge

De zomermercato ligt eindelijk achter de rug. Hein Vanhazebrouck volgde het allemaal met een dosis ...

218
218
KRC Genk hoopt op missing link: "Flinke stap omhoog naar JPL"

KRC Genk haalde richting het einde van de mercato een zeer broodnodige aanwinst. De Limburgers ...

125
125
Anderlecht met probleem: van topper tot vergeetput

Bij RSC Anderlecht zitten ze met een probleem, of verandert er eerstdaags nog iets? Eén van ...

396
396
Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

243
243
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

233
233
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

98
98
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

174
174
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

108
108
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derby

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

258
258

Meer sportnieuws