'Mazzu ziet sterkhouder Anderlecht vertrekken'

door
'Mazzu ziet sterkhouder Anderlecht vertrekken'

Aanstaande maandag is het zover, dan gaat bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen van start. Na het afwerken van de nodige fysieke en medische proeven zal Felice Mazzu dan een eerste keer voor zijn spelersgroep staan. Al is dat voorlopig nog een voorwaardelijke spelersgroep.


Door het installeren van een volledig nieuwe trainersstaf, liepen de transferplannen van Paars-Wit wat vertraging op. Maar inmiddels kan er weer volop aan de selectie gesleuteld worden. De eerste zomeraanwinsten lijken alvast op komst. Zo zou de Ecuadoraanse aanvaller Nilson Angulo eerstdaags zijn opwachting maken op Neerpede. Daarnaast is ook Ishaq Abdulrazak op weg naar de recordkampioen.

De 20-jarige flankspeler moet overkomen van IFK Norrköping, momenteel naderen beide clubs een akkoord. Abdulrazak is een rechtermiddenvelder die ook de volledige flank voor zijn rekening zal nemen. Ideaal dus voor het gekende 3-5-2-systeem van Mazzu. En de nieuwe trainer kan versterking op die positie ook goed gebruiken.

EXIT MURILLO
Volgens La Dernière Heure staat het namelijk zo goed als vast dat Michael Murillo deze zomer vertrekt bij Paars-Wit. De Panamees, die een relatief wisselvallig seizoen achter de rug heeft, werd tijdens de voorbije mercato's al nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. Een akkoord bleef toen telkens uit, maar daar moet deze zomer dus verandering in komen. Voorlopig is wel nog niet duidelijk waar de toekomst van Murillo exact ligt.

LEES OOK: Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Denkt u dat Anderlecht volgend seizoen weer gaat meedoen voor de titel?

Meest recent

'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

3
3
Alarm in Anderlecht: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

42
42
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

93
93
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

100
100
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

296
296
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

203
203
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

102
102
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

246
246
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

49
49
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

131
131
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

122
122
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

70
70
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

254
254
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

249
249
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

401
401
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

60
60
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

190
190
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

92
92
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

90
90
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

318
318
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

141
141
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

526
526
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

203
203
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

102
102
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

468
468

Meer sportnieuws