'Mazzu ziet sterkhouder Anderlecht vertrekken'

door
'Mazzu ziet sterkhouder Anderlecht vertrekken'

Aanstaande maandag is het zover, dan gaat bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen van start. Na het afwerken van de nodige fysieke en medische proeven zal Felice Mazzu dan een eerste keer voor zijn spelersgroep staan. Al is dat voorlopig nog een voorwaardelijke spelersgroep.


Door het installeren van een volledig nieuwe trainersstaf, liepen de transferplannen van Paars-Wit wat vertraging op. Maar inmiddels kan er weer volop aan de selectie gesleuteld worden. De eerste zomeraanwinsten lijken alvast op komst. Zo zou de Ecuadoraanse aanvaller Nilson Angulo eerstdaags zijn opwachting maken op Neerpede. Daarnaast is ook Ishaq Abdulrazak op weg naar de recordkampioen.

De 20-jarige flankspeler moet overkomen van IFK Norrköping, momenteel naderen beide clubs een akkoord. Abdulrazak is een rechtermiddenvelder die ook de volledige flank voor zijn rekening zal nemen. Ideaal dus voor het gekende 3-5-2-systeem van Mazzu. En de nieuwe trainer kan versterking op die positie ook goed gebruiken.

EXIT MURILLO
Volgens La Dernière Heure staat het namelijk zo goed als vast dat Michael Murillo deze zomer vertrekt bij Paars-Wit. De Panamees, die een relatief wisselvallig seizoen achter de rug heeft, werd tijdens de voorbije mercato's al nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. Een akkoord bleef toen telkens uit, maar daar moet deze zomer dus verandering in komen. Voorlopig is wel nog niet duidelijk waar de toekomst van Murillo exact ligt.

LEES OOK: 'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

Denkt u dat Anderlecht volgend seizoen weer gaat meedoen voor de titel?

Meest recent

Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

8
8
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

64
64
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

34
34
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

36
36
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

58
58
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

75
75
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

357
357
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

127
127
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

201
201
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

86
86
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

538
538
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

498
498
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

264
264
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

587
587
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

82
82
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

70
70
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

70
70
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

243
243
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

76
76
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

158
158
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

223
223
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

441
441
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

133
133
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

189
189

Meer sportnieuws