‘Anderlecht gaat eerste miljoenentransfer afronden’

405 stemmen
‘Anderlecht gaat eerste miljoenentransfer afronden’

Onze redactie maakte in januari bekend dat Anderlecht voluit ging voor Ishaq Abdulrazak. En zijn transfer begint steeds meer vorm te krijgen. De Brusselaars lijken de jongeling zelfs bijna beet te hebben.

Anderlecht heeft volgens onze bronnen een bod van ongeveer 4,5 miljoen euro, met een doorverkooppercentage van 20% op de meerwaarde bij een volgende transfer, neergelegd bij zijn club IFK Norrköping. De club is van plan dit bod te aanvaarden. In januari bood RSCA nog 2,6 miljoen euro, maar dat was te weinig. Onze redactie wist enkele weken geleden nog te melden dat andere Belgische topclubs in de running waren, maar Anderlecht is hen dus te snel af.

VERVANGER AMUZU? 

Norrköping deed de afgelopen weken verwoede pogingen om het contract van Ishaq open te breken, maar die heeft zijn zinnen gezet op een transfer en weigerde dit. Anderlecht profiteert nu ook van het feit dat Norrköping nog de nodige transfergelden uit Rusland zou moeten krijgen, maar het is onzeker wanneer dat geld ooit op de rekening komt vanwege de oorlog met Oekraïne. De 4,5 miljoen euro van Anderlecht zou daarom zeer welkom zijn om enkele ingaande transfers af te ronden op de transfermarkt. 

Ishaq is een flankspeler die als gegoten past in  het systeem van Felice Mazzu. De 19-jarige Nigeriaan kan de hele flank bestrijken. Ishaq kan ook als vervanger dienen voor Francis Amuzu, want de kans lijkt steeds groter te worden dat die het Lotto Park gaat verlaten. De Ligue 1 lonkt voor hem. Wordt dus vervolgd. 

Claudio Reulens 

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Een goede aanwinst?

Meest recent

Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

0
0
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

12
12
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

62
62
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

99
99
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

238
238
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

59
59
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

631
631
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

238
238
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

82
82
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

397
397
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

250
250
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

223
223
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

298
298
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

401
401
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

113
113
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

549
549
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

238
238
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

999
999
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

233
233
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

465
465
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

56
56
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

713
713
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

267
267
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

164
164
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1523
1523

Meer sportnieuws