‘Anderlecht gaat eerste miljoenentransfer afronden’

door
‘Anderlecht gaat eerste miljoenentransfer afronden’

Onze redactie maakte in januari bekend dat Anderlecht voluit ging voor Ishaq Abdulrazak. En zijn transfer begint steeds meer vorm te krijgen. De Brusselaars lijken de jongeling zelfs bijna beet te hebben.

Anderlecht heeft volgens onze bronnen een bod van ongeveer 4,5 miljoen euro, met een doorverkooppercentage van 20% op de meerwaarde bij een volgende transfer, neergelegd bij zijn club IFK Norrköping. De club is van plan dit bod te aanvaarden. In januari bood RSCA nog 2,6 miljoen euro, maar dat was te weinig. Onze redactie wist enkele weken geleden nog te melden dat andere Belgische topclubs in de running waren, maar Anderlecht is hen dus te snel af.

VERVANGER AMUZU? 

Norrköping deed de afgelopen weken verwoede pogingen om het contract van Ishaq open te breken, maar die heeft zijn zinnen gezet op een transfer en weigerde dit. Anderlecht profiteert nu ook van het feit dat Norrköping nog de nodige transfergelden uit Rusland zou moeten krijgen, maar het is onzeker wanneer dat geld ooit op de rekening komt vanwege de oorlog met Oekraïne. De 4,5 miljoen euro van Anderlecht zou daarom zeer welkom zijn om enkele ingaande transfers af te ronden op de transfermarkt. 

Ishaq is een flankspeler die als gegoten past in  het systeem van Felice Mazzu. De 19-jarige Nigeriaan kan de hele flank bestrijken. Ishaq kan ook als vervanger dienen voor Francis Amuzu, want de kans lijkt steeds groter te worden dat die het Lotto Park gaat verlaten. De Ligue 1 lonkt voor hem. Wordt dus vervolgd. 

Claudio Reulens 

LEES OOK: ‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Een goede aanwinst?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

27
27
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

17
17
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

19
19
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

79
79
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

63
63
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

46
46
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

207
207
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

324
324
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

76
76
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

127
127
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

143
143
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

107
107
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

118
118
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

200
200
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

138
138
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

672
672
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

541
541
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

220
220
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

196
196

Meer sportnieuws