‘Anderlecht gaat eerste miljoenentransfer afronden’

door
‘Anderlecht gaat eerste miljoenentransfer afronden’

Onze redactie maakte in januari bekend dat Anderlecht voluit ging voor Ishaq Abdulrazak. En zijn transfer begint steeds meer vorm te krijgen. De Brusselaars lijken de jongeling zelfs bijna beet te hebben.

Anderlecht heeft volgens onze bronnen een bod van ongeveer 4,5 miljoen euro, met een doorverkooppercentage van 20% op de meerwaarde bij een volgende transfer, neergelegd bij zijn club IFK Norrköping. De club is van plan dit bod te aanvaarden. In januari bood RSCA nog 2,6 miljoen euro, maar dat was te weinig. Onze redactie wist enkele weken geleden nog te melden dat andere Belgische topclubs in de running waren, maar Anderlecht is hen dus te snel af.

VERVANGER AMUZU? 

Norrköping deed de afgelopen weken verwoede pogingen om het contract van Ishaq open te breken, maar die heeft zijn zinnen gezet op een transfer en weigerde dit. Anderlecht profiteert nu ook van het feit dat Norrköping nog de nodige transfergelden uit Rusland zou moeten krijgen, maar het is onzeker wanneer dat geld ooit op de rekening komt vanwege de oorlog met Oekraïne. De 4,5 miljoen euro van Anderlecht zou daarom zeer welkom zijn om enkele ingaande transfers af te ronden op de transfermarkt. 

Ishaq is een flankspeler die als gegoten past in  het systeem van Felice Mazzu. De 19-jarige Nigeriaan kan de hele flank bestrijken. Ishaq kan ook als vervanger dienen voor Francis Amuzu, want de kans lijkt steeds groter te worden dat die het Lotto Park gaat verlaten. De Ligue 1 lonkt voor hem. Wordt dus vervolgd. 

Claudio Reulens 

LEES OOK: Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

Een goede aanwinst?

Meest recent

Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

167
167
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

93
93
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

160
160
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

62
62
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

85
85
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

222
222
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

235
235
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

86
86
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

523
523
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

213
213
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

98
98
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

196
196
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

205
205
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

355
355
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

585
585
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

257
257
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

496
496
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

103
103
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

382
382
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

274
274
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

250
250
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

93
93
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

142
142
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

110
110

Meer sportnieuws