Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

door
Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

Het zijn drukke dagen bij Club Brugge. In de bestuurskamer van Blauw-Zwart wordt volop gespeurd richting mogelijke versterkingen, en ook aan uitgaande zijde zijn de spelers van de landskampioen bijzonder populair. Charles De Ketelaere is één van de sleutelspelers die deze zomer afscheid zal nemen van het Jan Breydelstadion.


Het is stilaan ondenkbaar geworden dat Charles De Ketelaere volgend seizoen nog actief zal zijn voor Club Brugge. De jongeling is gegeerd wild op de transfermarkt, en met AC Milan ligt één bepaalde topclub alvast in polepositie. De Italiaanse pers maakte deze ochtend al melding van een mogelijke overgang van de aanvaller richting de modestad, en dat nieuws heeft zijn impact niet gemist in het zuiden van Europa.

Het gerenommeerde Panorama nam uitgebreid de tijd om de kwaliteiten van Charles De Ketelaere onder de loep te nemen. “De Ketelaere is een ultieme modelprof die past in het ‘nieuwe’ Milan. Een speler die al drie keer kampioen werd, en ongetwijfeld nog een grote rol zal spelen bij de Rode Duivels zorgt ervoor dat Paolo Maldini in extase verkeert. Het staat vast dat CDK dé ultieme topprioriteit is van Milan”, klinkt het.

Nog geen nieuws in Brugge

Toch maakte Het Laatste Nieuws vandaag melding van het feit dat Club Brugge (voorlopig) nog niets hoorde van Milan. Ook de entourage van de aanvaller meldde nog geen contact te hebben gehad met de Italiaanse topclub. Toch weet ondertussen ook La Republicca dat er een akkoord is gevonden tussen Milan en CDK. Is de Italiaanse pers bijzonder voorbarig? Of zijn de luider bonzende geruchten stilte voor de storm? 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

Zal CDK slagen bij een club als Milan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

18
18
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

5
5
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

102
102
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

88
88
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

117
117
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

24
24
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

94
94
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

85
85
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

32
32
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

115
115
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

67
67
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

290
290
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

69
69
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

81
81
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

131
131
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

208
208
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

705
705
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

433
433
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

139
139
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

270
270
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

170
170
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

98
98

Meer sportnieuws