Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

door
Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

Het zijn drukke dagen bij Club Brugge. In de bestuurskamer van Blauw-Zwart wordt volop gespeurd richting mogelijke versterkingen, en ook aan uitgaande zijde zijn de spelers van de landskampioen bijzonder populair. Charles De Ketelaere is één van de sleutelspelers die deze zomer afscheid zal nemen van het Jan Breydelstadion.


Het is stilaan ondenkbaar geworden dat Charles De Ketelaere volgend seizoen nog actief zal zijn voor Club Brugge. De jongeling is gegeerd wild op de transfermarkt, en met AC Milan ligt één bepaalde topclub alvast in polepositie. De Italiaanse pers maakte deze ochtend al melding van een mogelijke overgang van de aanvaller richting de modestad, en dat nieuws heeft zijn impact niet gemist in het zuiden van Europa.

Het gerenommeerde Panorama nam uitgebreid de tijd om de kwaliteiten van Charles De Ketelaere onder de loep te nemen. “De Ketelaere is een ultieme modelprof die past in het ‘nieuwe’ Milan. Een speler die al drie keer kampioen werd, en ongetwijfeld nog een grote rol zal spelen bij de Rode Duivels zorgt ervoor dat Paolo Maldini in extase verkeert. Het staat vast dat CDK dé ultieme topprioriteit is van Milan”, klinkt het.

Nog geen nieuws in Brugge

Toch maakte Het Laatste Nieuws vandaag melding van het feit dat Club Brugge (voorlopig) nog niets hoorde van Milan. Ook de entourage van de aanvaller meldde nog geen contact te hebben gehad met de Italiaanse topclub. Toch weet ondertussen ook La Republicca dat er een akkoord is gevonden tussen Milan en CDK. Is de Italiaanse pers bijzonder voorbarig? Of zijn de luider bonzende geruchten stilte voor de storm? 

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Zal CDK slagen bij een club als Milan?

Meest recent

Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

12
12
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

83
83
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

62
62
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

57
57
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

208
208
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

52
52
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

62
62
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

118
118
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

50
50
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

205
205
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

225
225
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

47
47
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

139
139
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

52
52
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

207
207
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

86
86
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

323
323
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

338
338
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

143
143
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

540
540
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

282
282

Meer sportnieuws