Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

273 stemmen
Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

Het zijn drukke dagen bij Club Brugge. In de bestuurskamer van Blauw-Zwart wordt volop gespeurd richting mogelijke versterkingen, en ook aan uitgaande zijde zijn de spelers van de landskampioen bijzonder populair. Charles De Ketelaere is één van de sleutelspelers die deze zomer afscheid zal nemen van het Jan Breydelstadion.


Het is stilaan ondenkbaar geworden dat Charles De Ketelaere volgend seizoen nog actief zal zijn voor Club Brugge. De jongeling is gegeerd wild op de transfermarkt, en met AC Milan ligt één bepaalde topclub alvast in polepositie. De Italiaanse pers maakte deze ochtend al melding van een mogelijke overgang van de aanvaller richting de modestad, en dat nieuws heeft zijn impact niet gemist in het zuiden van Europa.

Het gerenommeerde Panorama nam uitgebreid de tijd om de kwaliteiten van Charles De Ketelaere onder de loep te nemen. “De Ketelaere is een ultieme modelprof die past in het ‘nieuwe’ Milan. Een speler die al drie keer kampioen werd, en ongetwijfeld nog een grote rol zal spelen bij de Rode Duivels zorgt ervoor dat Paolo Maldini in extase verkeert. Het staat vast dat CDK dé ultieme topprioriteit is van Milan”, klinkt het.

Nog geen nieuws in Brugge

Toch maakte Het Laatste Nieuws vandaag melding van het feit dat Club Brugge (voorlopig) nog niets hoorde van Milan. Ook de entourage van de aanvaller meldde nog geen contact te hebben gehad met de Italiaanse topclub. Toch weet ondertussen ook La Republicca dat er een akkoord is gevonden tussen Milan en CDK. Is de Italiaanse pers bijzonder voorbarig? Of zijn de luider bonzende geruchten stilte voor de storm? 

LEES OOK: Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

Zal CDK slagen bij een club als Milan?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

38
38
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

91
91
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

43
43
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

46
46
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

85
85
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

251
251
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

475
475
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

518
518

Meer sportnieuws