Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

273 stemmen
Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

Het zijn drukke dagen bij Club Brugge. In de bestuurskamer van Blauw-Zwart wordt volop gespeurd richting mogelijke versterkingen, en ook aan uitgaande zijde zijn de spelers van de landskampioen bijzonder populair. Charles De Ketelaere is één van de sleutelspelers die deze zomer afscheid zal nemen van het Jan Breydelstadion.


Het is stilaan ondenkbaar geworden dat Charles De Ketelaere volgend seizoen nog actief zal zijn voor Club Brugge. De jongeling is gegeerd wild op de transfermarkt, en met AC Milan ligt één bepaalde topclub alvast in polepositie. De Italiaanse pers maakte deze ochtend al melding van een mogelijke overgang van de aanvaller richting de modestad, en dat nieuws heeft zijn impact niet gemist in het zuiden van Europa.

Het gerenommeerde Panorama nam uitgebreid de tijd om de kwaliteiten van Charles De Ketelaere onder de loep te nemen. “De Ketelaere is een ultieme modelprof die past in het ‘nieuwe’ Milan. Een speler die al drie keer kampioen werd, en ongetwijfeld nog een grote rol zal spelen bij de Rode Duivels zorgt ervoor dat Paolo Maldini in extase verkeert. Het staat vast dat CDK dé ultieme topprioriteit is van Milan”, klinkt het.

Nog geen nieuws in Brugge

Toch maakte Het Laatste Nieuws vandaag melding van het feit dat Club Brugge (voorlopig) nog niets hoorde van Milan. Ook de entourage van de aanvaller meldde nog geen contact te hebben gehad met de Italiaanse topclub. Toch weet ondertussen ook La Republicca dat er een akkoord is gevonden tussen Milan en CDK. Is de Italiaanse pers bijzonder voorbarig? Of zijn de luider bonzende geruchten stilte voor de storm? 

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Zal CDK slagen bij een club als Milan?

Meest recent

'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

2
2
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

25
25
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

432
432
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

102
102
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

289
289
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

117
117
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

230
230
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

676
676
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

322
322
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

260
260
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

380
380
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

340
340
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

258
258
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

174
174
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

412
412
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

294
294
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

144
144
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

182
182
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

214
214
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

160
160
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

101
101
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

478
478
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

324
324

Meer sportnieuws