Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

door
Italiaanse pers lovend over 'modelprof' De Ketelaere

Het zijn drukke dagen bij Club Brugge. In de bestuurskamer van Blauw-Zwart wordt volop gespeurd richting mogelijke versterkingen, en ook aan uitgaande zijde zijn de spelers van de landskampioen bijzonder populair. Charles De Ketelaere is één van de sleutelspelers die deze zomer afscheid zal nemen van het Jan Breydelstadion.


Het is stilaan ondenkbaar geworden dat Charles De Ketelaere volgend seizoen nog actief zal zijn voor Club Brugge. De jongeling is gegeerd wild op de transfermarkt, en met AC Milan ligt één bepaalde topclub alvast in polepositie. De Italiaanse pers maakte deze ochtend al melding van een mogelijke overgang van de aanvaller richting de modestad, en dat nieuws heeft zijn impact niet gemist in het zuiden van Europa.

Het gerenommeerde Panorama nam uitgebreid de tijd om de kwaliteiten van Charles De Ketelaere onder de loep te nemen. “De Ketelaere is een ultieme modelprof die past in het ‘nieuwe’ Milan. Een speler die al drie keer kampioen werd, en ongetwijfeld nog een grote rol zal spelen bij de Rode Duivels zorgt ervoor dat Paolo Maldini in extase verkeert. Het staat vast dat CDK dé ultieme topprioriteit is van Milan”, klinkt het.

Nog geen nieuws in Brugge

Toch maakte Het Laatste Nieuws vandaag melding van het feit dat Club Brugge (voorlopig) nog niets hoorde van Milan. Ook de entourage van de aanvaller meldde nog geen contact te hebben gehad met de Italiaanse topclub. Toch weet ondertussen ook La Republicca dat er een akkoord is gevonden tussen Milan en CDK. Is de Italiaanse pers bijzonder voorbarig? Of zijn de luider bonzende geruchten stilte voor de storm? 

LEES OOK: 'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Zal CDK slagen bij een club als Milan?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

31
31
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

16
16
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

361
361
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

43
43
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

255
255
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

307
307
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

160
160
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

133
133
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

298
298
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

708
708
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws