'De Ketelaere bereikt akkoord met AC Milan'

door
'De Ketelaere bereikt akkoord met AC Milan'

Fans van Club Brugge zouden volgend seizoen wel eens een tripje naar San Siro kunnen overwegen. Naar verluidt heeft AC Milan haar zinnen namelijk gezet op zowel Noa Lang als Charles De Ketelaere, de voorbije jaren een koningskoppel in Jan Breydel. Maken zij straks ook samen het mooie weer bij de Rossoneri?


Eerder klonk het vanuit Italië dat Lang alvast een persoonlijk akkoord heeft bereikt met de Milanezen. Zij moeten er volgens diverse bronnen enkel nog zien uit te komen met Blauw-Zwart wat de precieze transfersom betreft, al leken die berichten misschien toch wat voorbarig. Per slot van rekening staat Lang niet met stip bovenaan de verlanglijst bij de Italiaanse landskampioen, die haar zinnen vooral op zijn maatje heeft gezet. Dat is alvast het geluid bij La Gazetta dello Sport.

Een mening die nu ook geëchood wordt door Repubblica. Het medium gaat meteen een stap verder door te stellen dat het dossier van De Ketelaere tevens de voorkeur krijgt op dat van Nicolò Zaniolo. Sportieve baas Paolo Maldini zou dan ook helemaal overtuigd zijn van de 21-jarige Rode Duivel, in wie hij de ideale verbindingsman tussen middenveld en aanval ziet. Volgens dezelfde bron heeft De Ketelaere zelfs eveneens al zijn persoonlijk jawoord gegeven aan AC Milan.

JAWOORD
Ook hier zou er dus louter nog op clubniveau een overeenkomst moeten worden gevonden. Het eerste bod bedraagt naar verluidt 25 miljoen plus vijf miljoen aan bonussen, ver weg van de 40 miljoen waarvan elders sprake is. Milan zou echter bereid zijn om alles uit de kast te halen. Zelfs een eventuele ruiloperatie, waarbij Alexis Saelemaekers zowaar de omgekeerde beweging maakt, ligt daarbij op tafel. Vanuit de entourage van De Ketelaere wordt het nieuws wel ontkend.

LEES OOK: ‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

3
3
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

53
53
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

49
49
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

48
48
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

100
100
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

109
109
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

57
57
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

55
55
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

149
149
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

179
179
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

126
126
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

164
164
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

149
149
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

325
325
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

432
432
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

335
335
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

142
142
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

217
217
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

472
472
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

120
120
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

300
300

Meer sportnieuws