'De Ketelaere bereikt akkoord met AC Milan'

door
'De Ketelaere bereikt akkoord met AC Milan'

Fans van Club Brugge zouden volgend seizoen wel eens een tripje naar San Siro kunnen overwegen. Naar verluidt heeft AC Milan haar zinnen namelijk gezet op zowel Noa Lang als Charles De Ketelaere, de voorbije jaren een koningskoppel in Jan Breydel. Maken zij straks ook samen het mooie weer bij de Rossoneri?


Eerder klonk het vanuit Italië dat Lang alvast een persoonlijk akkoord heeft bereikt met de Milanezen. Zij moeten er volgens diverse bronnen enkel nog zien uit te komen met Blauw-Zwart wat de precieze transfersom betreft, al leken die berichten misschien toch wat voorbarig. Per slot van rekening staat Lang niet met stip bovenaan de verlanglijst bij de Italiaanse landskampioen, die haar zinnen vooral op zijn maatje heeft gezet. Dat is alvast het geluid bij La Gazetta dello Sport.

Een mening die nu ook geëchood wordt door Repubblica. Het medium gaat meteen een stap verder door te stellen dat het dossier van De Ketelaere tevens de voorkeur krijgt op dat van Nicolò Zaniolo. Sportieve baas Paolo Maldini zou dan ook helemaal overtuigd zijn van de 21-jarige Rode Duivel, in wie hij de ideale verbindingsman tussen middenveld en aanval ziet. Volgens dezelfde bron heeft De Ketelaere zelfs eveneens al zijn persoonlijk jawoord gegeven aan AC Milan.

JAWOORD
Ook hier zou er dus louter nog op clubniveau een overeenkomst moeten worden gevonden. Het eerste bod bedraagt naar verluidt 25 miljoen plus vijf miljoen aan bonussen, ver weg van de 40 miljoen waarvan elders sprake is. Milan zou echter bereid zijn om alles uit de kast te halen. Zelfs een eventuele ruiloperatie, waarbij Alexis Saelemaekers zowaar de omgekeerde beweging maakt, ligt daarbij op tafel. Vanuit de entourage van De Ketelaere wordt het nieuws wel ontkend.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

34
34
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

23
23
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

104
104
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

110
110
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

308
308
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

198
198
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

363
363
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

166
166
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

355
355
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

89
89
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

71
71
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

533
533
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

738
738
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

97
97
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

86
86
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

153
153
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1621
1621
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

171
171
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

232
232
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1515
1515
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

520
520
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

78
78

Meer sportnieuws