'De Ketelaere bereikt akkoord met AC Milan'

door
'De Ketelaere bereikt akkoord met AC Milan'

Fans van Club Brugge zouden volgend seizoen wel eens een tripje naar San Siro kunnen overwegen. Naar verluidt heeft AC Milan haar zinnen namelijk gezet op zowel Noa Lang als Charles De Ketelaere, de voorbije jaren een koningskoppel in Jan Breydel. Maken zij straks ook samen het mooie weer bij de Rossoneri?


Eerder klonk het vanuit Italië dat Lang alvast een persoonlijk akkoord heeft bereikt met de Milanezen. Zij moeten er volgens diverse bronnen enkel nog zien uit te komen met Blauw-Zwart wat de precieze transfersom betreft, al leken die berichten misschien toch wat voorbarig. Per slot van rekening staat Lang niet met stip bovenaan de verlanglijst bij de Italiaanse landskampioen, die haar zinnen vooral op zijn maatje heeft gezet. Dat is alvast het geluid bij La Gazetta dello Sport.

Een mening die nu ook geëchood wordt door Repubblica. Het medium gaat meteen een stap verder door te stellen dat het dossier van De Ketelaere tevens de voorkeur krijgt op dat van Nicolò Zaniolo. Sportieve baas Paolo Maldini zou dan ook helemaal overtuigd zijn van de 21-jarige Rode Duivel, in wie hij de ideale verbindingsman tussen middenveld en aanval ziet. Volgens dezelfde bron heeft De Ketelaere zelfs eveneens al zijn persoonlijk jawoord gegeven aan AC Milan.

JAWOORD
Ook hier zou er dus louter nog op clubniveau een overeenkomst moeten worden gevonden. Het eerste bod bedraagt naar verluidt 25 miljoen plus vijf miljoen aan bonussen, ver weg van de 40 miljoen waarvan elders sprake is. Milan zou echter bereid zijn om alles uit de kast te halen. Zelfs een eventuele ruiloperatie, waarbij Alexis Saelemaekers zowaar de omgekeerde beweging maakt, ligt daarbij op tafel. Vanuit de entourage van De Ketelaere wordt het nieuws wel ontkend.

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

6
6
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

58
58
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

31
31
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

185
185
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

155
155
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

94
94
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

314
314
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

75
75
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

716
716
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

238
238
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

180
180
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

295
295
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

116
116
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

113
113
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

73
73
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

386
386
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

82
82
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

47
47
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

271
271
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

104
104
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

82
82
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

212
212
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws