'Saelemaekers op weg naar Club Brugge?'

door
'Saelemaekers op weg naar Club Brugge?'

Zelf speelt Club Brugge nog wat verstoppertje, maar de Italiaanse media zijn zeker van hun stuk: AC Milan gaat vol voor Charles De Ketelaere. Naar verluidt zijn de Rossoneri zelfs bereid om het volle pond van 40 miljoen op tafel te leggen voor het 21-jarige toptalent van Blauw-Zwart. Al doen er ook andere constructies de ronde, de ene al wat opmerkelijker dan de andere.


Zo schuift La Gazzetta dello Sport, dat maandag grootschalig uitpakte met het nieuws, ook een alternatieve piste naar voren. De krant schrijft immers dat AC Milan in een poging om de prijs te drukken overweegt om zélf een speler te betrekken in de deal. Het is wel niet duidelijk in welke vorm dat zou zijn, maar de twee namen die naar voren worden geschoven zijn Ante Rebic en Alexis Saelemaekers zijn. Beiden kwamen afgelopen seizoen nog geregeld in actie op weg naar de eerste landstitel in 11 jaar tijd.

De marktwaarde van Rebic, wiens contract in San Siro loopt tot medio 2025, wordt bovendien nog altijd op 17 miljoen geschat. De 28-jarige Kroaat, tevens een 42-voudig international, was echter een tijdje op de sukkel met blessureleed. Voorin kan hij alvast een rechtstreekse vervanger voor De Ketelaere vormen. Saelemaekers, die momenteel samen met de linkspoot bij de Rode Duivels vertoeft, heeft uiteraard dan weer een verleden bij aartsrivaal Anderlecht.

REBIC NOCH SAELEMAEKERS?
Afwachten dus in welke mate Club werkelijk geïnteresseerd zijn indien de Milanezen een soort van ruildeal voorstellen. Mocht het afscheid nemen van De Ketelaere verkiest de landskampioen wellicht om nog ettelijke miljoenen meer uit de brand te slepen. Een verkoop van Rebic en/of Saelemaekers kan de Milanezen, die eveneens naar Noa Lang lonken, wel helpen om de benodigde centen te verzamelen. Mogelijk valt hun eventuele betrokkenheid dus eerder in die richting te zoeken. Wordt hoe dan ook ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

Wie kan Club het best gebruiken?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

17
17
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

44
44
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

83
83
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

147
147
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

216
216
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

81
81
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

63
63
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

153
153
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

477
477
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

191
191
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

723
723
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

178
178
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

126
126
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

154
154
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

227
227
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

364
364
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

304
304
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

424
424
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

202
202
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

318
318

Meer sportnieuws