'Saelemaekers op weg naar Club Brugge?'

door
'Saelemaekers op weg naar Club Brugge?'

Zelf speelt Club Brugge nog wat verstoppertje, maar de Italiaanse media zijn zeker van hun stuk: AC Milan gaat vol voor Charles De Ketelaere. Naar verluidt zijn de Rossoneri zelfs bereid om het volle pond van 40 miljoen op tafel te leggen voor het 21-jarige toptalent van Blauw-Zwart. Al doen er ook andere constructies de ronde, de ene al wat opmerkelijker dan de andere.


Zo schuift La Gazzetta dello Sport, dat maandag grootschalig uitpakte met het nieuws, ook een alternatieve piste naar voren. De krant schrijft immers dat AC Milan in een poging om de prijs te drukken overweegt om zélf een speler te betrekken in de deal. Het is wel niet duidelijk in welke vorm dat zou zijn, maar de twee namen die naar voren worden geschoven zijn Ante Rebic en Alexis Saelemaekers zijn. Beiden kwamen afgelopen seizoen nog geregeld in actie op weg naar de eerste landstitel in 11 jaar tijd.

De marktwaarde van Rebic, wiens contract in San Siro loopt tot medio 2025, wordt bovendien nog altijd op 17 miljoen geschat. De 28-jarige Kroaat, tevens een 42-voudig international, was echter een tijdje op de sukkel met blessureleed. Voorin kan hij alvast een rechtstreekse vervanger voor De Ketelaere vormen. Saelemaekers, die momenteel samen met de linkspoot bij de Rode Duivels vertoeft, heeft uiteraard dan weer een verleden bij aartsrivaal Anderlecht.

REBIC NOCH SAELEMAEKERS?
Afwachten dus in welke mate Club werkelijk geïnteresseerd zijn indien de Milanezen een soort van ruildeal voorstellen. Mocht het afscheid nemen van De Ketelaere verkiest de landskampioen wellicht om nog ettelijke miljoenen meer uit de brand te slepen. Een verkoop van Rebic en/of Saelemaekers kan de Milanezen, die eveneens naar Noa Lang lonken, wel helpen om de benodigde centen te verzamelen. Mogelijk valt hun eventuele betrokkenheid dus eerder in die richting te zoeken. Wordt hoe dan ook ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

Wie kan Club het best gebruiken?

Meest recent

'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

44
44
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

37
37
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

47
47
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

78
78
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

187
187
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

300
300
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

410
410
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

43
43
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

230
230
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

232
232
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

62
62
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

156
156
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

484
484
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

187
187
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

128
128
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

204
204
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

112
112
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

234
234
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

156
156
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

112
112
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

397
397
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

111
111
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

435
435
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

44
44

Meer sportnieuws