'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

door
'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

Club Brugge siert dezer dagen massaal de Italiaanse krantenpagina's. Dat heeft alles te maken met de interesse van AC Milan in Noa Lang en Charles De Ketelaere, die al wekenlang breed uitgesmeerd wordt in de lokale pers. Dezer dagen is vooral CDK hot in Italië, waarbij hij maandag zelfs de voorpagina van het beroemde La Gazzetta dello Sport sierde.


De Italiaanse sportkrant stelt in het artikel verderop dat de Italiaanse kampioen alles zet op de komst van De Ketelaere. Ze willen van de 21-jarige Rode Duivel één van hun sleutelspelers maken en willen zijn transfer zo snel mogelijk afronden. Ze vrezen immers dat het tot een opbod zal komen wanneer andere clubs zich melden en willen hem absoluut voor het WK strikken. Milan denkt immers dat De Ketelaere weleens één van de sensaties in Qatar zou kunnen worden.

Milan zou daarom een bod voorbereiden dat 'te nemen of te laten' is voor Club Brugge. Een soort ultimatum dus, maar wel eentje dat ze op Jan Breydel zouden kunnen waarderen. De Rossoneri zouden namelijk 40 miljoen euro veil hebben voor De Ketelaere en daarmee zouden ze wel voldoen aan de vraagprijs die de laatste maanden naar voor geschoven werd.

NIETS GEHOORD
Alleen zorgt het nieuws wel voor de nodige verbazing in Brugge. Het Laatste Nieuws stelt dat ze bij Club immers nog helemaal niets gehoord hebben van Milan, terwijl ook de entourage van de jonge aanvaller uit de lucht komt vallen. Hoewel ze in Italië vrij zeker van hun stuk lijken, lijken er dus toch nog heel wat stappen gezet te zullen moeten worden voor De Ketelaere in San Siro staat.

LEES OOK: KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

Kan De Ketelaere bij AC Milan snel uitgroeien tot een ster?

Meest recent

Lukaku doet boekje open: zo denkt topspits écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

141
141
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

111
111
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

38
38
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

74
74
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

234
234
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

73
73
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

180
180
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

81
81
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

413
413
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

59
59
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

378
378
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

747
747
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

239
239
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1024
1024
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

560
560
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

520
520
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

604
604
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

24
24
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

69
69
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

526
526
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

406
406
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

289
289
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

340
340
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

111
111

Meer sportnieuws