'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

door
'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

Club Brugge siert dezer dagen massaal de Italiaanse krantenpagina's. Dat heeft alles te maken met de interesse van AC Milan in Noa Lang en Charles De Ketelaere, die al wekenlang breed uitgesmeerd wordt in de lokale pers. Dezer dagen is vooral CDK hot in Italië, waarbij hij maandag zelfs de voorpagina van het beroemde La Gazzetta dello Sport sierde.


De Italiaanse sportkrant stelt in het artikel verderop dat de Italiaanse kampioen alles zet op de komst van De Ketelaere. Ze willen van de 21-jarige Rode Duivel één van hun sleutelspelers maken en willen zijn transfer zo snel mogelijk afronden. Ze vrezen immers dat het tot een opbod zal komen wanneer andere clubs zich melden en willen hem absoluut voor het WK strikken. Milan denkt immers dat De Ketelaere weleens één van de sensaties in Qatar zou kunnen worden.

Milan zou daarom een bod voorbereiden dat 'te nemen of te laten' is voor Club Brugge. Een soort ultimatum dus, maar wel eentje dat ze op Jan Breydel zouden kunnen waarderen. De Rossoneri zouden namelijk 40 miljoen euro veil hebben voor De Ketelaere en daarmee zouden ze wel voldoen aan de vraagprijs die de laatste maanden naar voor geschoven werd.

NIETS GEHOORD
Alleen zorgt het nieuws wel voor de nodige verbazing in Brugge. Het Laatste Nieuws stelt dat ze bij Club immers nog helemaal niets gehoord hebben van Milan, terwijl ook de entourage van de jonge aanvaller uit de lucht komt vallen. Hoewel ze in Italië vrij zeker van hun stuk lijken, lijken er dus toch nog heel wat stappen gezet te zullen moeten worden voor De Ketelaere in San Siro staat.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Kan De Ketelaere bij AC Milan snel uitgroeien tot een ster?

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

12
12
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

12
12
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

132
132
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

86
86
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

320
320
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

134
134
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

162
162
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

387
387
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

639
639
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

279
279
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

609
609
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

544
544
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

504
504
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

60
60
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

255
255
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

403
403
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

550
550
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

146
146
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

320
320
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

330
330
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

408
408

Meer sportnieuws