'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

door
'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

Club Brugge siert dezer dagen massaal de Italiaanse krantenpagina's. Dat heeft alles te maken met de interesse van AC Milan in Noa Lang en Charles De Ketelaere, die al wekenlang breed uitgesmeerd wordt in de lokale pers. Dezer dagen is vooral CDK hot in Italië, waarbij hij maandag zelfs de voorpagina van het beroemde La Gazzetta dello Sport sierde.


De Italiaanse sportkrant stelt in het artikel verderop dat de Italiaanse kampioen alles zet op de komst van De Ketelaere. Ze willen van de 21-jarige Rode Duivel één van hun sleutelspelers maken en willen zijn transfer zo snel mogelijk afronden. Ze vrezen immers dat het tot een opbod zal komen wanneer andere clubs zich melden en willen hem absoluut voor het WK strikken. Milan denkt immers dat De Ketelaere weleens één van de sensaties in Qatar zou kunnen worden.

Milan zou daarom een bod voorbereiden dat 'te nemen of te laten' is voor Club Brugge. Een soort ultimatum dus, maar wel eentje dat ze op Jan Breydel zouden kunnen waarderen. De Rossoneri zouden namelijk 40 miljoen euro veil hebben voor De Ketelaere en daarmee zouden ze wel voldoen aan de vraagprijs die de laatste maanden naar voor geschoven werd.

NIETS GEHOORD
Alleen zorgt het nieuws wel voor de nodige verbazing in Brugge. Het Laatste Nieuws stelt dat ze bij Club immers nog helemaal niets gehoord hebben van Milan, terwijl ook de entourage van de jonge aanvaller uit de lucht komt vallen. Hoewel ze in Italië vrij zeker van hun stuk lijken, lijken er dus toch nog heel wat stappen gezet te zullen moeten worden voor De Ketelaere in San Siro staat.

LEES OOK: Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Kan De Ketelaere bij AC Milan snel uitgroeien tot een ster?

Meest recent

Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

15
15
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

78
78
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

125
125
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

65
65
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

87
87
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

26
26
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

54
54
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

98
98
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

48
48
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

194
194
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

78
78
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

184
184
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

125
125
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

81
81
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

65
65
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

83
83
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

401
401
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

367
367
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

114
114

Meer sportnieuws