'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

583 stemmen
'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

Club Brugge siert dezer dagen massaal de Italiaanse krantenpagina's. Dat heeft alles te maken met de interesse van AC Milan in Noa Lang en Charles De Ketelaere, die al wekenlang breed uitgesmeerd wordt in de lokale pers. Dezer dagen is vooral CDK hot in Italië, waarbij hij maandag zelfs de voorpagina van het beroemde La Gazzetta dello Sport sierde.


De Italiaanse sportkrant stelt in het artikel verderop dat de Italiaanse kampioen alles zet op de komst van De Ketelaere. Ze willen van de 21-jarige Rode Duivel één van hun sleutelspelers maken en willen zijn transfer zo snel mogelijk afronden. Ze vrezen immers dat het tot een opbod zal komen wanneer andere clubs zich melden en willen hem absoluut voor het WK strikken. Milan denkt immers dat De Ketelaere weleens één van de sensaties in Qatar zou kunnen worden.

Milan zou daarom een bod voorbereiden dat 'te nemen of te laten' is voor Club Brugge. Een soort ultimatum dus, maar wel eentje dat ze op Jan Breydel zouden kunnen waarderen. De Rossoneri zouden namelijk 40 miljoen euro veil hebben voor De Ketelaere en daarmee zouden ze wel voldoen aan de vraagprijs die de laatste maanden naar voor geschoven werd.

NIETS GEHOORD
Alleen zorgt het nieuws wel voor de nodige verbazing in Brugge. Het Laatste Nieuws stelt dat ze bij Club immers nog helemaal niets gehoord hebben van Milan, terwijl ook de entourage van de jonge aanvaller uit de lucht komt vallen. Hoewel ze in Italië vrij zeker van hun stuk lijken, lijken er dus toch nog heel wat stappen gezet te zullen moeten worden voor De Ketelaere in San Siro staat.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Kan De Ketelaere bij AC Milan snel uitgroeien tot een ster?

Meest recent

'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

5
5
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

6
6
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

23
23
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

90
90
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

73
73
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

18
18
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

130
130
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

108
108
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

91
91
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

68
68
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

315
315
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

242
242
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

115
115
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

103
103
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

77
77
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

26
26
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

140
140
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

177
177
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

119
119
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

341
341
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

380
380
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

246
246
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

74
74
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

78
78

Meer sportnieuws