'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

583 stemmen
'Verbazing bij Club Brugge na ultimatum van AC Milan'

Club Brugge siert dezer dagen massaal de Italiaanse krantenpagina's. Dat heeft alles te maken met de interesse van AC Milan in Noa Lang en Charles De Ketelaere, die al wekenlang breed uitgesmeerd wordt in de lokale pers. Dezer dagen is vooral CDK hot in Italië, waarbij hij maandag zelfs de voorpagina van het beroemde La Gazzetta dello Sport sierde.


De Italiaanse sportkrant stelt in het artikel verderop dat de Italiaanse kampioen alles zet op de komst van De Ketelaere. Ze willen van de 21-jarige Rode Duivel één van hun sleutelspelers maken en willen zijn transfer zo snel mogelijk afronden. Ze vrezen immers dat het tot een opbod zal komen wanneer andere clubs zich melden en willen hem absoluut voor het WK strikken. Milan denkt immers dat De Ketelaere weleens één van de sensaties in Qatar zou kunnen worden.

Milan zou daarom een bod voorbereiden dat 'te nemen of te laten' is voor Club Brugge. Een soort ultimatum dus, maar wel eentje dat ze op Jan Breydel zouden kunnen waarderen. De Rossoneri zouden namelijk 40 miljoen euro veil hebben voor De Ketelaere en daarmee zouden ze wel voldoen aan de vraagprijs die de laatste maanden naar voor geschoven werd.

NIETS GEHOORD
Alleen zorgt het nieuws wel voor de nodige verbazing in Brugge. Het Laatste Nieuws stelt dat ze bij Club immers nog helemaal niets gehoord hebben van Milan, terwijl ook de entourage van de jonge aanvaller uit de lucht komt vallen. Hoewel ze in Italië vrij zeker van hun stuk lijken, lijken er dus toch nog heel wat stappen gezet te zullen moeten worden voor De Ketelaere in San Siro staat.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Kan De Ketelaere bij AC Milan snel uitgroeien tot een ster?

Meest recent

Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

3
3
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

10
10
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

55
55
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

218
218
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

37
37
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

333
333
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

73
73
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

217
217
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

413
413
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

322
322
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

384
384
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

482
482
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

840
840
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

186
186
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

355
355
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

112
112
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

218
218
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

474
474
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

60
60
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

480
480
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

349
349
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

234
234
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

439
439
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

375
375

Meer sportnieuws