'Invasie van Monaco-spelers op eerste training Cercle'

door
'Invasie van Monaco-spelers op eerste training Cercle'

Alsmaar meer teams uit de Jupiler Pro League verschijnen dezer dagen weer op het trainingsveld om al te beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Maandag staat ook bij Cercle Brugge de eerste training op het programma. De Vereniging haalde met de Duitser Emilio Kehrer tot dusver nog maar één nieuwe speler binnen, maar desondanks zal hij lang niet het enige nieuwe gezicht op de training zijn.


Naar goede gewoonte zal Cercle immers ook weer enkele spelers van moederclub AS Monaco ter beschikking krijgen. Sinds vorig seizoen veranderden de Monegasken daarbij van strategie. In plaats van gewoon spelers te verhuren, streken vorige zomer Edgar Utkus en Boris Popovic als testers neer en na een goede voorbereiding kregen ze een contract bij Cercle voorgeschoteld. Dat is ook nu weer het plan.

Het Nieuwsblad weet dat er op die manier straks in Brugge maar liefst vijf spelers van Monaco op het trainingsveld zullen staan. Naast de eerder aangekondigde Florian Baranik krijgen immers ook nog flankaanvallers Valentin Decarpentrie (20) en Jonathan Bakali (20), centrale verdediger Lucas Larade (22) en linksachter Louis Torres (21) de komende weken de kans om zich te bewijzen.

B-PLOEG
Zij waren vorig seizoen allemaal aan de slag bij de B-ploeg van Monaco, die op het Franse vierde niveau uitkomt. Van hen kreeg enkel Torres al eens zijn kans in de selectie van het eerste elftal. Hij zat afgelopen seizoen op de bank in een bekermatch tegen Quevilly Rouen, maar kwam daarin uiteindelijk niet in actie.

LEES OOK: Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Denk je dat Cercle daarbij versterking zal vinden?

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

19
19
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

33
33
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

88
88
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

66
66
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

269
269
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

128
128
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

147
147
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

136
136
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

88
88
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

375
375
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

44
44
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

149
149
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

324
324
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

77
77
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

377
377
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

326
326
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

207
207
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

531
531
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

224
224
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

171
171
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws