'Over en uit: PSG trapt Pochettino op straat'

door
'Over en uit: PSG trapt Pochettino op straat'

Paris Saint-Germain zorgde voor een enorme verrassing door Kylian Mbappé alsnog te overtuigen tot een contractverlenging. De verlening van de Franse superster gaat gepaard met een aantal drastische veranderingen binnen de club. Zo zou bijvoorbeeld een nieuwe coach worden aangesteld.


In ruil voor zijn vernieuwde overeenkomst, kreeg Mbappé volgens verschillende bronnen ook sportief gezien heel wat macht. Hij zou inspraak krijgen in zowat alle grote sportieve plannen van de club. Dat betekent slecht nieuws voor coach Mauricio Pochettino. De Argentijn zat al een tijdje op de wip en naar verluidt vond Mbappé het niet erg vinden dat Pochettino moet beschikken.

En de beslissing zou nu definitief gevallen zijn. Volgens de doorgaans betrouwbare David Ornstein van The Athletic was er afgelopen week een onderhoud tussen Pochettino en het clubbestuur. Op basis van die gesprekken zouden beide partijen geconcludeerd hebben dat het beter is om mekaars wegen te doen scheiden. Vermits de Argentijn nog onder contract lag, zullen wel de nodige administratieve formaliteiten in orde gebracht moeten worden.

OPVOLGER
Dat lijkt evenwel slechts een kwestie van uren tot dagen. En dus kan er volop gespeculeerd worden over wie het stokje moet overnemen in het Parc des Princes. Zinedine Zidane is de absolute topkandidaat, maar hij zou zelf de boot nog wat afhouden. Ook de namen van José Mourinho (AS Roma) en Christophe Galtier (OGC Nice) deden al nadrukkelijk de ronde.

JOUW MENING TELT:
Wie is volgens u de meest geschikte opvolger?

Meest recent

'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

1
1
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

91
91
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

33
33
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

551
551
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

424
424
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

349
349
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1234
1234
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

382
382
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

456
456
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

390
390
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

181
181
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

128
128
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

119
119
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

178
178
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

75
75
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

532
532
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

163
163
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

382
382
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

64
64
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

88
88
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

563
563
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

132
132
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

766
766
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

246
246

Meer sportnieuws