'Refaelov krijgt verrassende transferaanbieding'

door
'Refaelov krijgt verrassende transferaanbieding'

De clubleiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer op de transfermarkt. Binnen een dikke week gaan de trainingen immers weer van start en er is op verschillende posities nood aan versterking. Maar ook aan uitgaande zijde wordt er nog de nodige beweging verwacht op Neerpede.


Zo ziet RSCA verschillende huurspelers terugkeren, in samenspraak met nieuwe coach Felice Mazzu zal een nieuwe oplossing voor hen gezocht moeten worden. Daarnaast dreigt Paars-Wit, dat nog steeds met de nodige schulden kampt, ook enkele smaakmakers te verliezen indien een goed bod op tafel komt. Een vertrek van Lior Refaelov hoeft de recordkampioen echter niet te vrezen.

De voormalige Gouden Schoen heeft nochtans de kans om Anderlecht al na één seizoen te verlaten. Volgens het Israëlische medium ONE werd 36-jarige onlangs gecontacteerd door Elyaniv Barda. De ex-speler van KRC Genk heeft momenteel de sportieve touwtjes in handen bij Hapoel Beer Sheva en hij zou Refaelov dolgraag naar zijn club zien komen.

GEEN INTERESSE
Maar Paars-Wit hoeft zich geen grote zorgen te maken. Bovengenoemde bron beweert dat Refaelov vriendelijk bedankt heeft voor de aanbieding. Hij heeft dan ook nog een mooi contract tot eind volgend seizoen in Brussel. Bovendien krijgt de aanvaller/middenvelder bij Anderlecht opnieuw de mogelijkheid tot Europees voetbal. Tot slot zijn hij en zijn zijn gezin goed gesetteld in ons land, een vertrek lijkt dus totaal niet aan de orde.

LEES OOK: 'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

De transfer van Refaelov was vorig seizoen een succes ...

Meest recent

Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

36
36
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt nieuwe wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

3
3
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

149
149
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

211
211
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

43
43
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

80
80
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

369
369
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

560
560
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

144
144
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

78
78
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

67
67
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

46
46
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

743
743
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

294
294
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

112
112
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

459
459
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

147
147
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

213
213
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

203
203
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

106
106
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

116
116
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

125
125
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

72
72
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

337
337

Meer sportnieuws