'Genk onderhandelt over miljoenentransfer'

door
'Genk onderhandelt over miljoenentransfer'

KRC Genk heeft een seizoen achter de rug om snel te vergeten, zo werd naast quasi alle vooropgestelde doelen greep. Het bestuur besloot dan ook bij te sturen, zo werd met Wouter Vrancken inmiddels al een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook aan de spelersgroep zal nog stevig gesleuteld worden.


Zo wordt deze zomer heel wat beweging verwacht aan het transferfront. Genk zal ongetwijfeld de nodige versterking aantrekken, maar vooral aan uitgaande zijde belooft het een drukke mercato te worden. De club is, in tegenstelling tot vorige zomer, bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. "Sommige jongens moeten vertrekken en er zullen ook sterkhouders weggaan. Ik ben zeker dat er interesse gaat zijn", liet Head of Football Dimitri De Condé onlangs nog verstaan.

Onder meer Paul Onuachu, Jhon Lucumi en Theo Bongonda komen hiervoor in aanmerking. Daarnaast is de kans reëel dat Iké Ugbo na amper één seizoen al definitief vertrekt. De Canadese international werd een jaartje geleden voor de nodige miljoenen van Chelsea FC overgenomen. Maar in de Cegeka Arena kon hij niet aan de verwachtingen voldoen. In januari werd Ugbo dan ook verhuurd aan aan het Franse Troyes.

TE HOGE VRAAGPRIJS
De club, die zich onder meer dankzij 5 goals van Ugbo kon verzekeren van het behoud, zou de spits dan ook graag definitief overnemen. Volgens L'Est Éclair werden inmiddels de onderhandelingen met Genk aangeknoopt. De Limburgers zouden ook bereid zijn om mee te werken aan een transfer, maar dan wel in ruil voor de nodige miljoenen. Zo zou de vraagprijs rond de 4.5 miljoen euro liggen. Dat bedrag is evenwel te hoog voor Troyes. Indien men deze som niet kan drukken, zouden de Fransen overschakelen op andere pistes.

LEES OOK: Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

Genk heeft Ugbo te snel afgeschreven ...

Meest recent

Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

20
20
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

39
39
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

107
107
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

36
36
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

44
44
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

296
296
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

128
128
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

204
204
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

271
271
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

35
35
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

117
117
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

49
49
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

521
521
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

149
149
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

251
251
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

318
318
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

257
257
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

185
185
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

97
97
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

71
71
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

108
108
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

473
473
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

248
248
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

365
365

Meer sportnieuws