'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

door
'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

De transfer van Ferran Jutgla lijkt in kannen en kruiken, maar om de vele vertrekkers voorin op te vangen volstaat dat uiteraard niet voor Club Brugge. Blauw-Zwart kijkt dan ook nog uit naar andere opportuniteiten om de aanval te versterken, waarbij een opmerkelijke piste de ronde doet.


Naar verluidt heeft de landskampioen namelijk een oogje laten vallen op niemand minder dan Wout Weghorst, die in januari nog voor maar liefst 14 miljoen van Wolfsburg naar Burnley verhuisde. Met twee doelpunten en drie assists in 20 optredens slaagde de 29-jarige Nederlander, die daar nog vastligt tot medio 2025, er echter niet in om de degradatie uit de Premier League te voorkomen. Precies daarom kan Club wie weet een gouden zaak doen.

RTBF merkt immers op dat Weghorst zijn contract een degradatieclausule bevat, waardoor hij Burnley voor een relatief beperkt som alweer kan verlaten. Hoewel de marktwaarde van de 12-voudig Oranje-international op 17 miljoen wordt geschat, valt hij wellicht dus voor een veel lager bedrag op te pikken. Een opsteker voor Club, al is dat helaas voor Vincent Mannaert en zijn team wel niet het enige nieuws dat er omtrent de rijzige goalgetter te rapen viel.

NIET NAAR BRUGGE
Nog volgens het Waalse medium heeft Weghorst tenslotte meer trek in een terugkeer naar de Premier League, om zo een ticket voor het WK in Qatar af te dwingen. Club ontbrak dan ook in de lijst aan gegadigden die de targetman, die eerst nog met Burnley zal praten over zijn toekomst, zelf recent opsomde. Mocht er alsnog schot in de zaak komen, moet Weghorst in de Brugse kern Bas Dost vervangen. Al komt hij dan bij voorkeur toch vaker aan spelen toe.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Club Brugge moet vol gaan voor Weghorst

Meest recent

'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

8
8
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

7
7
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

43
43
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

107
107
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

227
227
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

92
92
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

141
141
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

98
98
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

430
430
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

465
465
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

341
341
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

159
159
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

201
201
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

197
197
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

408
408
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

542
542
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

120
120
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

236
236
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1880
1880
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

314
314
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134

Meer sportnieuws