'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

door
'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

De transfer van Ferran Jutgla lijkt in kannen en kruiken, maar om de vele vertrekkers voorin op te vangen volstaat dat uiteraard niet voor Club Brugge. Blauw-Zwart kijkt dan ook nog uit naar andere opportuniteiten om de aanval te versterken, waarbij een opmerkelijke piste de ronde doet.


Naar verluidt heeft de landskampioen namelijk een oogje laten vallen op niemand minder dan Wout Weghorst, die in januari nog voor maar liefst 14 miljoen van Wolfsburg naar Burnley verhuisde. Met twee doelpunten en drie assists in 20 optredens slaagde de 29-jarige Nederlander, die daar nog vastligt tot medio 2025, er echter niet in om de degradatie uit de Premier League te voorkomen. Precies daarom kan Club wie weet een gouden zaak doen.

RTBF merkt immers op dat Weghorst zijn contract een degradatieclausule bevat, waardoor hij Burnley voor een relatief beperkt som alweer kan verlaten. Hoewel de marktwaarde van de 12-voudig Oranje-international op 17 miljoen wordt geschat, valt hij wellicht dus voor een veel lager bedrag op te pikken. Een opsteker voor Club, al is dat helaas voor Vincent Mannaert en zijn team wel niet het enige nieuws dat er omtrent de rijzige goalgetter te rapen viel.

NIET NAAR BRUGGE
Nog volgens het Waalse medium heeft Weghorst tenslotte meer trek in een terugkeer naar de Premier League, om zo een ticket voor het WK in Qatar af te dwingen. Club ontbrak dan ook in de lijst aan gegadigden die de targetman, die eerst nog met Burnley zal praten over zijn toekomst, zelf recent opsomde. Mocht er alsnog schot in de zaak komen, moet Weghorst in de Brugse kern Bas Dost vervangen. Al komt hij dan bij voorkeur toch vaker aan spelen toe.

LEES OOK: Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Club Brugge moet vol gaan voor Weghorst

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

226
226
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

23
23
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

102
102
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

135
135
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

338
338
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

87
87
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

221
221
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

247
247
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1803
1803
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

474
474
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

203
203
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

675
675
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

67
67
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

397
397
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

255
255
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

658
658
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

88
88

Meer sportnieuws