'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

door
'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

De transfer van Ferran Jutgla lijkt in kannen en kruiken, maar om de vele vertrekkers voorin op te vangen volstaat dat uiteraard niet voor Club Brugge. Blauw-Zwart kijkt dan ook nog uit naar andere opportuniteiten om de aanval te versterken, waarbij een opmerkelijke piste de ronde doet.


Naar verluidt heeft de landskampioen namelijk een oogje laten vallen op niemand minder dan Wout Weghorst, die in januari nog voor maar liefst 14 miljoen van Wolfsburg naar Burnley verhuisde. Met twee doelpunten en drie assists in 20 optredens slaagde de 29-jarige Nederlander, die daar nog vastligt tot medio 2025, er echter niet in om de degradatie uit de Premier League te voorkomen. Precies daarom kan Club wie weet een gouden zaak doen.

RTBF merkt immers op dat Weghorst zijn contract een degradatieclausule bevat, waardoor hij Burnley voor een relatief beperkt som alweer kan verlaten. Hoewel de marktwaarde van de 12-voudig Oranje-international op 17 miljoen wordt geschat, valt hij wellicht dus voor een veel lager bedrag op te pikken. Een opsteker voor Club, al is dat helaas voor Vincent Mannaert en zijn team wel niet het enige nieuws dat er omtrent de rijzige goalgetter te rapen viel.

NIET NAAR BRUGGE
Nog volgens het Waalse medium heeft Weghorst tenslotte meer trek in een terugkeer naar de Premier League, om zo een ticket voor het WK in Qatar af te dwingen. Club ontbrak dan ook in de lijst aan gegadigden die de targetman, die eerst nog met Burnley zal praten over zijn toekomst, zelf recent opsomde. Mocht er alsnog schot in de zaak komen, moet Weghorst in de Brugse kern Bas Dost vervangen. Al komt hij dan bij voorkeur toch vaker aan spelen toe.

LEES OOK: Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Club Brugge moet vol gaan voor Weghorst

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

88
88
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

39
39
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

63
63
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

407
407
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

80
80
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

41
41
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

108
108
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

150
150
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

709
709
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

104
104
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

169
169
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

61
61
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

212
212
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

968
968
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

264
264
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

193
193
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

172
172
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

204
204
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

472
472
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

613
613
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

58
58
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

35
35
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

76
76
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

36
36

Meer sportnieuws