'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

471 stemmen
'Club Brugge krijgt nieuws in dossier-Weghorst'

De transfer van Ferran Jutgla lijkt in kannen en kruiken, maar om de vele vertrekkers voorin op te vangen volstaat dat uiteraard niet voor Club Brugge. Blauw-Zwart kijkt dan ook nog uit naar andere opportuniteiten om de aanval te versterken, waarbij een opmerkelijke piste de ronde doet.


Naar verluidt heeft de landskampioen namelijk een oogje laten vallen op niemand minder dan Wout Weghorst, die in januari nog voor maar liefst 14 miljoen van Wolfsburg naar Burnley verhuisde. Met twee doelpunten en drie assists in 20 optredens slaagde de 29-jarige Nederlander, die daar nog vastligt tot medio 2025, er echter niet in om de degradatie uit de Premier League te voorkomen. Precies daarom kan Club wie weet een gouden zaak doen.

RTBF merkt immers op dat Weghorst zijn contract een degradatieclausule bevat, waardoor hij Burnley voor een relatief beperkt som alweer kan verlaten. Hoewel de marktwaarde van de 12-voudig Oranje-international op 17 miljoen wordt geschat, valt hij wellicht dus voor een veel lager bedrag op te pikken. Een opsteker voor Club, al is dat helaas voor Vincent Mannaert en zijn team wel niet het enige nieuws dat er omtrent de rijzige goalgetter te rapen viel.

NIET NAAR BRUGGE
Nog volgens het Waalse medium heeft Weghorst tenslotte meer trek in een terugkeer naar de Premier League, om zo een ticket voor het WK in Qatar af te dwingen. Club ontbrak dan ook in de lijst aan gegadigden die de targetman, die eerst nog met Burnley zal praten over zijn toekomst, zelf recent opsomde. Mocht er alsnog schot in de zaak komen, moet Weghorst in de Brugse kern Bas Dost vervangen. Al komt hij dan bij voorkeur toch vaker aan spelen toe.

LEES OOK: Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Club Brugge moet vol gaan voor Weghorst

Meest recent

Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

22
22
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

11
11
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

69
69
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

56
56
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

90
90
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

72
72
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

29
29
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

53
53
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

79
79
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

65
65
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

150
150
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

286
286
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

962
962
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

220
220
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

105
105
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

215
215
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

114
114
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

306
306
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

115
115
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

600
600
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

623
623
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

446
446
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1061
1061
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

252
252
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

500
500

Meer sportnieuws