'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

door
'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

Club Brugge kroonde zich voor de derde opeenvolgende keer tot landskampioen, desondanks zal Blauw-Zwart met een ander gelaat aan het komende seizoen verschijnen. Zo werd Carl Hoefkens inmiddels aangesteld als nieuwe hoofdcoach. En ook binnen de spelersselectie mogen de nodige veranderingen verwacht worden.


Vooral het aanvallende compartiment zal een metamorfose ondergaan. Spelers als Noa Lang (transfer naar topcompetitie), Sargis Adamyan (einde huurbeurt) en Bas Dost (einde contract) zijn namelijk goed op weg naar de uitgang. Met Ferran Jutgla is alvast een nieuwe aanvaller op komst, maar daar zal het niet bij blijven. Zo kan Club onder meer nog een echte targetspits gebruiken, een directe vervanger voor Dost. En daarvoor zou de landskampioen aan één van zijn landgenoten denken.

Afgelopen week werd namelijk gewag gemaakt van Brugse interesse in Wout Weghorst. De Nederlandse international tekende vorige winter bij Burnley FC, maar na de degradatie uit de Premier League wil hij alweer vertrekken. En volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart inmiddels een officieel bod aan het voorbereiden zijn op de 29-jarige aanvaller. Daarnaast zou ook het Turkse Besiktas JK concrete gesprekken voeren voor zijn komst.

EERST FOCUS OP ORANJE
Of de informatie ook klopt, zal in de komende weken en dagen duidelijk worden. Weghorst zelf benadrukte in een interview met Voetbal International alvast dat er heel wat foute berichten over zijn mogelijke transfer circuleren. "Je moet niet alles geloven wat in de media verschijnt. Er is interesse uit Duitsland, Engeland en Turkije. Eerst zal ik me op Oranje focussen, dan zullen we met Burnley bespreken wat er daarna zal gebeuren", aldus de ex-speler van onder meer Wolfsburg en AZ Alkmaar.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

Club heeft nood aan een nieuwe targetspits ...

Meest recent

Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

1
1
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

27
27
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

58
58
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

131
131
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

62
62
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

85
85
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

53
53
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

137
137
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

638
638
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

158
158
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

447
447
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

307
307
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

130
130
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

235
235
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

155
155
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

484
484
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

395
395
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

187
187
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

345
345
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

892
892
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

283
283
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

512
512
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

359
359
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

393
393
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

250
250

Meer sportnieuws