'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

359 stemmen
'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

Club Brugge kroonde zich voor de derde opeenvolgende keer tot landskampioen, desondanks zal Blauw-Zwart met een ander gelaat aan het komende seizoen verschijnen. Zo werd Carl Hoefkens inmiddels aangesteld als nieuwe hoofdcoach. En ook binnen de spelersselectie mogen de nodige veranderingen verwacht worden.


Vooral het aanvallende compartiment zal een metamorfose ondergaan. Spelers als Noa Lang (transfer naar topcompetitie), Sargis Adamyan (einde huurbeurt) en Bas Dost (einde contract) zijn namelijk goed op weg naar de uitgang. Met Ferran Jutgla is alvast een nieuwe aanvaller op komst, maar daar zal het niet bij blijven. Zo kan Club onder meer nog een echte targetspits gebruiken, een directe vervanger voor Dost. En daarvoor zou de landskampioen aan één van zijn landgenoten denken.

Afgelopen week werd namelijk gewag gemaakt van Brugse interesse in Wout Weghorst. De Nederlandse international tekende vorige winter bij Burnley FC, maar na de degradatie uit de Premier League wil hij alweer vertrekken. En volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart inmiddels een officieel bod aan het voorbereiden zijn op de 29-jarige aanvaller. Daarnaast zou ook het Turkse Besiktas JK concrete gesprekken voeren voor zijn komst.

EERST FOCUS OP ORANJE
Of de informatie ook klopt, zal in de komende weken en dagen duidelijk worden. Weghorst zelf benadrukte in een interview met Voetbal International alvast dat er heel wat foute berichten over zijn mogelijke transfer circuleren. "Je moet niet alles geloven wat in de media verschijnt. Er is interesse uit Duitsland, Engeland en Turkije. Eerst zal ik me op Oranje focussen, dan zullen we met Burnley bespreken wat er daarna zal gebeuren", aldus de ex-speler van onder meer Wolfsburg en AZ Alkmaar.

LEES OOK: Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club heeft nood aan een nieuwe targetspits ...

Meest recent

De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

5
5
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

44
44
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

72
72
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

213
213
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

267
267
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

267
267
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

78
78
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

545
545
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

66
66
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

247
247
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

53
53
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

96
96
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

403
403
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

134
134
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

112
112
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

205
205
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

627
627
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

863
863
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

696
696
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

115
115
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

509
509
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

694
694
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

278
278
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

85
85

Meer sportnieuws