'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

door
'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

Club Brugge kroonde zich voor de derde opeenvolgende keer tot landskampioen, desondanks zal Blauw-Zwart met een ander gelaat aan het komende seizoen verschijnen. Zo werd Carl Hoefkens inmiddels aangesteld als nieuwe hoofdcoach. En ook binnen de spelersselectie mogen de nodige veranderingen verwacht worden.


Vooral het aanvallende compartiment zal een metamorfose ondergaan. Spelers als Noa Lang (transfer naar topcompetitie), Sargis Adamyan (einde huurbeurt) en Bas Dost (einde contract) zijn namelijk goed op weg naar de uitgang. Met Ferran Jutgla is alvast een nieuwe aanvaller op komst, maar daar zal het niet bij blijven. Zo kan Club onder meer nog een echte targetspits gebruiken, een directe vervanger voor Dost. En daarvoor zou de landskampioen aan één van zijn landgenoten denken.

Afgelopen week werd namelijk gewag gemaakt van Brugse interesse in Wout Weghorst. De Nederlandse international tekende vorige winter bij Burnley FC, maar na de degradatie uit de Premier League wil hij alweer vertrekken. En volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart inmiddels een officieel bod aan het voorbereiden zijn op de 29-jarige aanvaller. Daarnaast zou ook het Turkse Besiktas JK concrete gesprekken voeren voor zijn komst.

EERST FOCUS OP ORANJE
Of de informatie ook klopt, zal in de komende weken en dagen duidelijk worden. Weghorst zelf benadrukte in een interview met Voetbal International alvast dat er heel wat foute berichten over zijn mogelijke transfer circuleren. "Je moet niet alles geloven wat in de media verschijnt. Er is interesse uit Duitsland, Engeland en Turkije. Eerst zal ik me op Oranje focussen, dan zullen we met Burnley bespreken wat er daarna zal gebeuren", aldus de ex-speler van onder meer Wolfsburg en AZ Alkmaar.

LEES OOK: 'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Club heeft nood aan een nieuwe targetspits ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

1
1
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

26
26
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

10
10
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

9
9
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

28
28
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

58
58
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

14
14
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

37
37
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

37
37
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

35
35
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

73
73
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

34
34
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

147
147
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

105
105
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

102
102
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

47
47
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

668
668
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

60
60
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

86
86
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

197
197
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

110
110
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

69
69
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws