'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

door
'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

Club Brugge kroonde zich voor de derde opeenvolgende keer tot landskampioen, desondanks zal Blauw-Zwart met een ander gelaat aan het komende seizoen verschijnen. Zo werd Carl Hoefkens inmiddels aangesteld als nieuwe hoofdcoach. En ook binnen de spelersselectie mogen de nodige veranderingen verwacht worden.


Vooral het aanvallende compartiment zal een metamorfose ondergaan. Spelers als Noa Lang (transfer naar topcompetitie), Sargis Adamyan (einde huurbeurt) en Bas Dost (einde contract) zijn namelijk goed op weg naar de uitgang. Met Ferran Jutgla is alvast een nieuwe aanvaller op komst, maar daar zal het niet bij blijven. Zo kan Club onder meer nog een echte targetspits gebruiken, een directe vervanger voor Dost. En daarvoor zou de landskampioen aan één van zijn landgenoten denken.

Afgelopen week werd namelijk gewag gemaakt van Brugse interesse in Wout Weghorst. De Nederlandse international tekende vorige winter bij Burnley FC, maar na de degradatie uit de Premier League wil hij alweer vertrekken. En volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart inmiddels een officieel bod aan het voorbereiden zijn op de 29-jarige aanvaller. Daarnaast zou ook het Turkse Besiktas JK concrete gesprekken voeren voor zijn komst.

EERST FOCUS OP ORANJE
Of de informatie ook klopt, zal in de komende weken en dagen duidelijk worden. Weghorst zelf benadrukte in een interview met Voetbal International alvast dat er heel wat foute berichten over zijn mogelijke transfer circuleren. "Je moet niet alles geloven wat in de media verschijnt. Er is interesse uit Duitsland, Engeland en Turkije. Eerst zal ik me op Oranje focussen, dan zullen we met Burnley bespreken wat er daarna zal gebeuren", aldus de ex-speler van onder meer Wolfsburg en AZ Alkmaar.

LEES OOK: Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Club heeft nood aan een nieuwe targetspits ...

Meest recent

Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

14
14
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

23
23
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

152
152
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

71
71
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

364
364
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

267
267
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

79
79
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

258
258
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

479
479
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

75
75
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

62
62
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

42
42
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

344
344
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

526
526
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

266
266
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

87
87
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

75
75
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

448
448
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

210
210
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

311
311
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

200
200
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

141
141
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

200
200
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

111
111
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

237
237

Meer sportnieuws