'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

door
'Club Brugge wil uitpakken met Oranje-international'

Club Brugge kroonde zich voor de derde opeenvolgende keer tot landskampioen, desondanks zal Blauw-Zwart met een ander gelaat aan het komende seizoen verschijnen. Zo werd Carl Hoefkens inmiddels aangesteld als nieuwe hoofdcoach. En ook binnen de spelersselectie mogen de nodige veranderingen verwacht worden.


Vooral het aanvallende compartiment zal een metamorfose ondergaan. Spelers als Noa Lang (transfer naar topcompetitie), Sargis Adamyan (einde huurbeurt) en Bas Dost (einde contract) zijn namelijk goed op weg naar de uitgang. Met Ferran Jutgla is alvast een nieuwe aanvaller op komst, maar daar zal het niet bij blijven. Zo kan Club onder meer nog een echte targetspits gebruiken, een directe vervanger voor Dost. En daarvoor zou de landskampioen aan één van zijn landgenoten denken.

Afgelopen week werd namelijk gewag gemaakt van Brugse interesse in Wout Weghorst. De Nederlandse international tekende vorige winter bij Burnley FC, maar na de degradatie uit de Premier League wil hij alweer vertrekken. En volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur zou Blauw-Zwart inmiddels een officieel bod aan het voorbereiden zijn op de 29-jarige aanvaller. Daarnaast zou ook het Turkse Besiktas JK concrete gesprekken voeren voor zijn komst.

EERST FOCUS OP ORANJE
Of de informatie ook klopt, zal in de komende weken en dagen duidelijk worden. Weghorst zelf benadrukte in een interview met Voetbal International alvast dat er heel wat foute berichten over zijn mogelijke transfer circuleren. "Je moet niet alles geloven wat in de media verschijnt. Er is interesse uit Duitsland, Engeland en Turkije. Eerst zal ik me op Oranje focussen, dan zullen we met Burnley bespreken wat er daarna zal gebeuren", aldus de ex-speler van onder meer Wolfsburg en AZ Alkmaar.

LEES OOK: ‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club heeft nood aan een nieuwe targetspits ...

Meest recent

‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

130
130
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

49
49
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

146
146
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

168
168
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

59
59
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

65
65
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

122
122
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

99
99
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

435
435
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

161
161
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

232
232
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

100
100
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

576
576
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

600
600
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

285
285
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

644
644
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

86
86
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

73
73
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

73
73
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

254
254
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

80
80
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

161
161
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

227
227
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

451
451

Meer sportnieuws