'Club rondt toptransfer af: financiële details bekend'

door
'Club rondt toptransfer af: financiële details bekend'

Club Brugge stelde eind vorige maand Carl Hoefkens aan als nieuwe hoofdtrainer. De oud-verdediger krijgt de lastige taak om de successen van de voorbije seizoen te evenaren en indien mogelijk zelfs te verbeteren. Daarvoor lijkt hij wel de nodige versterking ter beschikking te krijgen.


Zeker in de aanvalslinie is extra mankracht welgekomen. En daarvoor zou het vizier op FC Barcelona gericht zijn. Zo geraakte onlangs bekend dat de Belgische kampioen nadrukkelijk aan de mouw van Ferran Jutgla trekt. Het jeugdproduct van Espanyol speelt sinds vorige zomer voor de beloften-ploeg van Barça, maar maakte er ook al minuten bij de A-kern. Inmiddels lijkt zijn komst zelfs definitief beklonken.

Hier en daar werd zelfs geopperd dat Jutgla maandag al zou worden aangekondigd bij de landskampioen, maar die berichten bleken wat voorbarig. Desondanks zou het slechts een kwestie van dagen zijn alvorens de deal volledig in kannen en kruiken geraakt. Zo wordt hij deze week nog in België verwacht voor zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens kunnen de handtekeningen gezet worden.

LANGDURIG CONTRACT
Inmiddels zijn ook de details omtrent de transfer bekend. Zo zou Jutgla volgens Het Laatste Nieuws een contract ondertekenen tot medio 2026. Met Barcelona werd dan weer een akkoord gevonden over een transfersom van zo'n 5 miljoen euro. Al voegt transferwatcher Fabrizio Romano daar aan toe dat dit bedrag nog gevoelig kan stijgen door allerlei bonussen en variabelen. Daarnaast zouden de Catalanen ook nog eens 10% krijgen van de mogelijke doorverkoopsom.

LEES OOK: 'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Club moet ook zijn middenveld verder versterken ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

18
18
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

43
43
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

51
51
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

166
166
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

47
47
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

83
83
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

79
79
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

59
59
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

151
151
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

188
188
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

145
145
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

503
503
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

145
145
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

189
189
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

536
536
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

51
51
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

220
220
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

132
132
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

162
162
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

74
74
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

359
359
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

312
312
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

83
83
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

233
233
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

467
467

Meer sportnieuws