Oranje-international reageert op interesse Club Brugge

door
Oranje-international reageert op interesse Club Brugge

Bij Club Brugge lijken ze druk in de weer te zijn met versterking voor volgend seizoen. De landskampioen zou op het punt staan om Ferran Jutgla over te nemen van FC Barcelona, maar de Spanjaard wordt mogelijk niet de enige offensieve versterking van de zomer. Ook de naam van een Nederlands international viel hier en daar al.


De voorbije jaren passeerden wel een aantal spelers bij Club Brugge die al in Oranje gespeeld hadden of in het Jan Breydelstadion hun eerste selectie zouden verdienen: Kenneth Vermeer, Ricardo van Rhijn, Ruud Vormer, Arnaut Danjuma, Bas Dost en uiteraard ook Noa Lang. Burnley Express stelt dat ook Wout Weghorst in dat rijtje terecht zou kunnen komen.

Club is door het nakende vertrek van Dost nog op zoek naar een targetspits en zou daarbij dus uitgekomen zijn bij Weghorst. De 29-jarige verruilde in januari Wolfsburg voor Burnley, maar kon die ploeg niet in de Premier League houden. Door de degradatie zou een vertrek zich opdringen, wellicht op huurbasis. Ook Fenerbahçe, Besiktas en PSV zouden interesse hebben.

NIET GELOVEN
Maar in gesprek met VI lijkt Weghorst alvast de Brugse interesse van tafel te vegen. "Je moet niet alles geloven wat in de media verschijnt", stelt hij immers. "Er is interesse uit Duitsland, Engeland en Turkije. Eerst zal ik me op Oranje focussen en hier zo goed mogelijk presteren. Dan zullen we met Burnley bespreken wat er daarna zal gebeuren."

LEES OOK: Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Jammer voor Club?

Meest recent

Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

83
83
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

25
25
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

149
149
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

264
264
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

252
252
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

97
97
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

110
110
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

307
307
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

82
82
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

44
44
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

90
90
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

364
364
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

344
344
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

190
190
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

251
251
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

444
444
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

342
342
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

482
482
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

94
94
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

28
28
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

207
207

Meer sportnieuws