Real Madrid heeft Carlo Ancelotti officieel aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Italiaan volgt José Mourinho op bij de Spaanse topclub. Op zijn beurt wordt Ancelotti bij Paris Saint-Germain opgevolgd door Laurent Blanc. Beide aanstellingen hingen al enige tijd in de lucht.
Ancelotti tekende voor drie seizoenen in Madrid, terwijl Blanc zijn lot voor twee jaar aan de Parijzenaars verbindt. Zij moeten voor nieuwe successen gaan zorgen in beide hoofdsteden. De clubs maakten de aanstellingen dinsdag bekend via de officiële clubkanalen.
In de voorbije twee seizoenen zwaaide Ancelotti de scepter bij PSG. Daarvoor was hij clubtrainer bij Chelsea, AC Milan, Juventus, Parma en Reggiana. Met Milan won de keuzeheer twee maal de Champions League. Met de
Rossoneri, Chelsea en PSG werd de ex-voetballer landskampioen.
Blanc voetbalde in zijn actieve loopbaan nimmer voor Paris Saint-Germain. Na een imposante carrière werd de Fransman in 2007 coach bij Girondins de Bordeaux. De voormalig verdediger was van 2010 tot 2012 bondscoach van zijn land. Op 1 juli zal
Le Président aanwezig zijn op de eerste training van zijn nieuwe werkgever.
LEES OOK:
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’