Na Pogba ziet Man Utd nóg een pion gratis vertrekken

66 stemmen
Na Pogba ziet Man Utd nóg een pion gratis vertrekken

Manchester United neemt voor de tweede keer afscheid van Paul Pogba. Dat maakte de club zelf bekend op haar website. De Franse middenvelder kan transfervrij een andere club zoeken. United maakt nu ook het vertrek van een andere pion bekend.


De Red Devils melden op hun website dat ook Jesse Lingard (29) de club verlaat. Het contract van de Engelsman loopt af en hij besloot dat niet te verlengen. Lingard kwam afgelopen seizoen in 22 duels in actie. Daarin liet hij 2 goals en 1 assist optekenen. Het is momenteel nog koffiedik kijken waar de toekomst van Lingard ligt.

Lingard is een jeugdproduct van United. Hij werd in het begin van zijn carrière verschillende keren gestald bij andere Engelse clubs. Hij speelde op huurbasis voor Leicester City, Birmingham, Brighton & Hove Albion en Derby County. Uiteindelijk slaagde hij er toch in om door te breken op Old Trafford. Na verloop van tijd verdween hij echter uit beeld, waardoor een nieuwe uitleenbeurt zich opdrong. Deze keer was West Ham United de bestemming. Daar kwam hij opnieuw boven water. Hij keerde terug naar United, maar zijn verhaal zit er nu dus op in Manchester.

TEN HAG

Zo zal Lingard niet voetballen onder Erik ten Hag, de nieuwe coach van United. De Nederlander moet de Mancunians opnieuw naar de absolute top brengen. Daarvoor krijgt hij naar verluidt een ruim transferbudget ter beschikking deze zomer. Gezien de prestaties van United dit seizoen - met het mislopen van een CL-ticket - wordt er maar best stevig ingekocht.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Aderlating?

Meest recent

Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

21
21
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

157
157
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

149
149
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

56
56
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

349
349
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

167
167
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

80
80
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

416
416
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

180
180
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

170
170
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

59
59
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

736
736
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

467
467
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

223
223
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

271
271
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

84
84
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

90
90
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

137
137
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

496
496
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

158
158
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

411
411
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

542
542
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

48
48

Meer sportnieuws