Man Utd bevestigt vertrek Pogba

83
Man Utd bevestigt vertrek Pogba

Bij Manchester United nemen ze volgend seizoen een nieuwe start met Erik ten Hag als trainer. Ook de spelerskern zal wellicht stevig op de schop genomen worden. Cristiano Ronaldo lijkt wel gewoon te blijven, maar een andere grote naam zal wel al zeker Old Trafford verlaten. Man Utd bevestigde woensdag wat er al lang zat aan te komen: Paul Pogba verlaat de club.


De Franse middenvelder was einde contract en zal niet meer bijtekenen. In totaal bracht de 29-jarige negen jaar door bij United, dat hem in 2009 als zestienjarige wegplukte bij Le Havre. Tijdens zijn eerste passage kwam hij echter niet verder dan een handvol matchen in de A-ploeg en in 2012 verkaste hij transfervrij naar Juventus. Na vier succesvolle jaren in Turijn haalde United hem in 2016 terug voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro.

Na 233 wedstrijden, 39 doelpunten en 51 assists neemt Pogba nu definitief afscheid van de Engelse club. Officieel is zijn volgende bestemming nog niet bekend, maar niemand twijfelt er nog aan dat hij zal terugkeren naar Juventus. Volgens La Gazzetta dello Sport hebben club en speler al een akkoord bereikt over een jaarloon van 7,5 miljoen euro, dat met bonussen nog kan oplopen tot 10 miljoen. Daarmee levert Pogba stevig in ten opzichte van zijn Engelse contract.

POGMENTARY
Het lijkt dus enkel nog wachten op de officiële aankondiging. Die zou er weleens kunnen komen op 17 juni. Dan gaat op Amazon Prime een documentaire over Pogba in première, met als titel 'The Pogmentary'. Het zou goed kunnen dat Pogba daarin zijn nieuwe club bekendmaakt, zoals zijn landgenoot Antoine Griezmann in 2018 al eens een einde maakte aan een lange transfersoap door in 'The Decision' aan te kondigen dat hij bij Atletico Madrid zou blijven.


LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Zal Man Utd Pogba missen?

Meest recent

Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

5
5
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

38
38
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

23
23
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

25
25
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

13
13
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

140
140
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

50
50
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

98
98
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

69
69
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

91
91
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

307
307
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

55
55
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

63
63
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

310
310
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

282
282
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

228
228
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

177
177
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

130
130
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

152
152

Meer sportnieuws