Man Utd bevestigt vertrek Pogba

door
Man Utd bevestigt vertrek Pogba

Bij Manchester United nemen ze volgend seizoen een nieuwe start met Erik ten Hag als trainer. Ook de spelerskern zal wellicht stevig op de schop genomen worden. Cristiano Ronaldo lijkt wel gewoon te blijven, maar een andere grote naam zal wel al zeker Old Trafford verlaten. Man Utd bevestigde woensdag wat er al lang zat aan te komen: Paul Pogba verlaat de club.


De Franse middenvelder was einde contract en zal niet meer bijtekenen. In totaal bracht de 29-jarige negen jaar door bij United, dat hem in 2009 als zestienjarige wegplukte bij Le Havre. Tijdens zijn eerste passage kwam hij echter niet verder dan een handvol matchen in de A-ploeg en in 2012 verkaste hij transfervrij naar Juventus. Na vier succesvolle jaren in Turijn haalde United hem in 2016 terug voor een toenmalig wereldrecord van 105 miljoen euro.

Na 233 wedstrijden, 39 doelpunten en 51 assists neemt Pogba nu definitief afscheid van de Engelse club. Officieel is zijn volgende bestemming nog niet bekend, maar niemand twijfelt er nog aan dat hij zal terugkeren naar Juventus. Volgens La Gazzetta dello Sport hebben club en speler al een akkoord bereikt over een jaarloon van 7,5 miljoen euro, dat met bonussen nog kan oplopen tot 10 miljoen. Daarmee levert Pogba stevig in ten opzichte van zijn Engelse contract.

POGMENTARY
Het lijkt dus enkel nog wachten op de officiële aankondiging. Die zou er weleens kunnen komen op 17 juni. Dan gaat op Amazon Prime een documentaire over Pogba in première, met als titel 'The Pogmentary'. Het zou goed kunnen dat Pogba daarin zijn nieuwe club bekendmaakt, zoals zijn landgenoot Antoine Griezmann in 2018 al eens een einde maakte aan een lange transfersoap door in 'The Decision' aan te kondigen dat hij bij Atletico Madrid zou blijven.


LEES OOK: Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Zal Man Utd Pogba missen?

Meest recent

Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

15
15
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

88
88
'Real Madrid flirt met Kompany: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

98
98
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

43
43
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

237
237
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

231
231
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

30
30
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

51
51
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

269
269
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

246
246
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

130
130
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

88
88
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

97
97
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

290
290
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

83
83
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

360
360
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

122
122
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

281
281
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

429
429
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

722
722
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

280
280
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

191
191

Meer sportnieuws