TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

282 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou stevig doordrukken voor (flank)aanvaller Christos Tzolis, die wel eens de directe vervanger voor Noa Lang zou kunnen worden. Het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich City. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer. Faitout Maouassa lijkt dan weer op weg naar Montpellier, terwijl ook Loïs Openda steeds meer interesse lokt.



Degradant Beerschot VA lijkt nog een sterkhouder te verliezen. Volgens The Star denkt moederclub Sheffield United aan de komst van Stipe Radic. De Engelsen zijn nog op zoek naar een centrale verdediger omdat huurlingen Filip Uremovic en Ben Davies lijken terug te keren naar respectievelijk Rubin Kazan en Liverpool. Als versterking zou Beerschot dan weer aan Mitchy Ntelo (Standard) denken.

BUITENLAND
De kans bestaat dat Romelu Lukaku na een jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel zelf zou zijn zinnen hebben gezet op een terugkeer naar Internazionale. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen. Desondanks zou Inter enkel kunnen toeslaan in de vorm van een huurdeal.



Volgens journalist Alan Nixon wil Vincent Kompany ook Taylor Harwood-Bellis naar Burnley proberen te halen. Dat is verrassend, want in januari vertrok de verdediger nog na een half seizoen bij Anderlecht omdat hij niet meer aan de bak kwam. Harwood-Bellis liet zich in interviews wel altijd lovend uit over de samenwerking met Kompany, dus het lijkt niet ondenkbaar dat de jongeling, die nog altijd onder contract staat bij Manchester City, een hereniging wel ziet zitten.



Ondanks de zege in de Champions League, speurt Real Madrid naar versterking. Aurélien Tchouameni geldt daarbij als één van de topdoelwitten. Maar er heerst pittige concurrentie om de middenvelder van AS Monaco. Om niets aan het toeval over te laten zou de Spaanse kampioen ook zijn bod hebben verhoogd tot 70 miljoen euro, aldus RMC. Monaco hoopte op 80 miljoen euro, maar beide partijen groeien dus naar mekaar toe.



Volgens Il Messaggero kan Cristiano Ronaldo terugkeren naar Italië, waar zowaar AS Roma zijn zinnen op zijn komst gezet zou hebben. Eigenaar Friedkin zou aan José Mourinho een grote naam beloofd hebben om zijn selectie te versterken. Aanvankelijk werden de pijlen gericht op Paulo Dybala, maar die lijkt bij Internazionale te gaan tekenen. Er wordt daarom maar doorgeschakeld naar Ronaldo. Alleen zal het nog moeilijker worden om die tot een transfer naar Rome te verleiden.



SSC Napoli al een vervanger voor Dries Mertens op het oog hebben. In afwachting van de onderhandelingen met Mertens, bespreekt de club de mogelijkheden om Federico Bernardeschi naar Napoli te halen. Als de Rode Duivel zijn contract niet verlengt, zal de huidige aanvaller van Juventus zijn plaats moeten innemen.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Lukaku moet absoluut vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

1
1
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

57
57
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

123
123
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

67
67
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

193
193
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

81
81
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

160
160
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

241
241
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

60
60
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

535
535
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

65
65
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

209
209
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

94
94
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

101
101
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

49
49
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

39
39
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

444
444
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

48
48
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

238
238
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

90
90
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

77
77
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

399
399
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

517
517
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

547
547

Meer sportnieuws