TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou stevig doordrukken voor (flank)aanvaller Christos Tzolis, die wel eens de directe vervanger voor Noa Lang zou kunnen worden. Het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich City. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer. Faitout Maouassa lijkt dan weer op weg naar Montpellier, terwijl ook Loïs Openda steeds meer interesse lokt.



Degradant Beerschot VA lijkt nog een sterkhouder te verliezen. Volgens The Star denkt moederclub Sheffield United aan de komst van Stipe Radic. De Engelsen zijn nog op zoek naar een centrale verdediger omdat huurlingen Filip Uremovic en Ben Davies lijken terug te keren naar respectievelijk Rubin Kazan en Liverpool. Als versterking zou Beerschot dan weer aan Mitchy Ntelo (Standard) denken.

BUITENLAND
De kans bestaat dat Romelu Lukaku na een jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel zelf zou zijn zinnen hebben gezet op een terugkeer naar Internazionale. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen. Desondanks zou Inter enkel kunnen toeslaan in de vorm van een huurdeal.



Volgens journalist Alan Nixon wil Vincent Kompany ook Taylor Harwood-Bellis naar Burnley proberen te halen. Dat is verrassend, want in januari vertrok de verdediger nog na een half seizoen bij Anderlecht omdat hij niet meer aan de bak kwam. Harwood-Bellis liet zich in interviews wel altijd lovend uit over de samenwerking met Kompany, dus het lijkt niet ondenkbaar dat de jongeling, die nog altijd onder contract staat bij Manchester City, een hereniging wel ziet zitten.



Ondanks de zege in de Champions League, speurt Real Madrid naar versterking. Aurélien Tchouameni geldt daarbij als één van de topdoelwitten. Maar er heerst pittige concurrentie om de middenvelder van AS Monaco. Om niets aan het toeval over te laten zou de Spaanse kampioen ook zijn bod hebben verhoogd tot 70 miljoen euro, aldus RMC. Monaco hoopte op 80 miljoen euro, maar beide partijen groeien dus naar mekaar toe.



Volgens Il Messaggero kan Cristiano Ronaldo terugkeren naar Italië, waar zowaar AS Roma zijn zinnen op zijn komst gezet zou hebben. Eigenaar Friedkin zou aan José Mourinho een grote naam beloofd hebben om zijn selectie te versterken. Aanvankelijk werden de pijlen gericht op Paulo Dybala, maar die lijkt bij Internazionale te gaan tekenen. Er wordt daarom maar doorgeschakeld naar Ronaldo. Alleen zal het nog moeilijker worden om die tot een transfer naar Rome te verleiden.



SSC Napoli al een vervanger voor Dries Mertens op het oog hebben. In afwachting van de onderhandelingen met Mertens, bespreekt de club de mogelijkheden om Federico Bernardeschi naar Napoli te halen. Als de Rode Duivel zijn contract niet verlengt, zal de huidige aanvaller van Juventus zijn plaats moeten innemen.

LEES OOK: Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Lukaku moet absoluut vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

56
56
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

192
192
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

34
34
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

184
184
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

286
286
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

550
550
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

199
199
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

53
53
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

166
166
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1291
1291
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

97
97
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

585
585
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

54
54
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

121
121
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

157
157
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

278
278
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

339
339
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws