TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou stevig doordrukken voor (flank)aanvaller Christos Tzolis, die wel eens de directe vervanger voor Noa Lang zou kunnen worden. Het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich City. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer. Faitout Maouassa lijkt dan weer op weg naar Montpellier, terwijl ook Loïs Openda steeds meer interesse lokt.



Degradant Beerschot VA lijkt nog een sterkhouder te verliezen. Volgens The Star denkt moederclub Sheffield United aan de komst van Stipe Radic. De Engelsen zijn nog op zoek naar een centrale verdediger omdat huurlingen Filip Uremovic en Ben Davies lijken terug te keren naar respectievelijk Rubin Kazan en Liverpool. Als versterking zou Beerschot dan weer aan Mitchy Ntelo (Standard) denken.

BUITENLAND
De kans bestaat dat Romelu Lukaku na een jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel zelf zou zijn zinnen hebben gezet op een terugkeer naar Internazionale. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen. Desondanks zou Inter enkel kunnen toeslaan in de vorm van een huurdeal.



Volgens journalist Alan Nixon wil Vincent Kompany ook Taylor Harwood-Bellis naar Burnley proberen te halen. Dat is verrassend, want in januari vertrok de verdediger nog na een half seizoen bij Anderlecht omdat hij niet meer aan de bak kwam. Harwood-Bellis liet zich in interviews wel altijd lovend uit over de samenwerking met Kompany, dus het lijkt niet ondenkbaar dat de jongeling, die nog altijd onder contract staat bij Manchester City, een hereniging wel ziet zitten.



Ondanks de zege in de Champions League, speurt Real Madrid naar versterking. Aurélien Tchouameni geldt daarbij als één van de topdoelwitten. Maar er heerst pittige concurrentie om de middenvelder van AS Monaco. Om niets aan het toeval over te laten zou de Spaanse kampioen ook zijn bod hebben verhoogd tot 70 miljoen euro, aldus RMC. Monaco hoopte op 80 miljoen euro, maar beide partijen groeien dus naar mekaar toe.



Volgens Il Messaggero kan Cristiano Ronaldo terugkeren naar Italië, waar zowaar AS Roma zijn zinnen op zijn komst gezet zou hebben. Eigenaar Friedkin zou aan José Mourinho een grote naam beloofd hebben om zijn selectie te versterken. Aanvankelijk werden de pijlen gericht op Paulo Dybala, maar die lijkt bij Internazionale te gaan tekenen. Er wordt daarom maar doorgeschakeld naar Ronaldo. Alleen zal het nog moeilijker worden om die tot een transfer naar Rome te verleiden.



SSC Napoli al een vervanger voor Dries Mertens op het oog hebben. In afwachting van de onderhandelingen met Mertens, bespreekt de club de mogelijkheden om Federico Bernardeschi naar Napoli te halen. Als de Rode Duivel zijn contract niet verlengt, zal de huidige aanvaller van Juventus zijn plaats moeten innemen.

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Lukaku moet absoluut vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

49
49
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

79
79
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

114
114
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

150
150
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

303
303
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

128
128
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

105
105
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

450
450
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

155
155
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

113
113
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

615
615
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

178
178
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

400
400
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

340
340
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

246
246
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

232
232
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

558
558
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

196
196
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

296
296
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

143
143
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

89
89
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

196
196
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

642
642
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

292
292
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

890
890

Meer sportnieuws