TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

282 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou stevig doordrukken voor (flank)aanvaller Christos Tzolis, die wel eens de directe vervanger voor Noa Lang zou kunnen worden. Het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich City. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer. Faitout Maouassa lijkt dan weer op weg naar Montpellier, terwijl ook Loïs Openda steeds meer interesse lokt.



Degradant Beerschot VA lijkt nog een sterkhouder te verliezen. Volgens The Star denkt moederclub Sheffield United aan de komst van Stipe Radic. De Engelsen zijn nog op zoek naar een centrale verdediger omdat huurlingen Filip Uremovic en Ben Davies lijken terug te keren naar respectievelijk Rubin Kazan en Liverpool. Als versterking zou Beerschot dan weer aan Mitchy Ntelo (Standard) denken.

BUITENLAND
De kans bestaat dat Romelu Lukaku na een jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel zelf zou zijn zinnen hebben gezet op een terugkeer naar Internazionale. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen. Desondanks zou Inter enkel kunnen toeslaan in de vorm van een huurdeal.



Volgens journalist Alan Nixon wil Vincent Kompany ook Taylor Harwood-Bellis naar Burnley proberen te halen. Dat is verrassend, want in januari vertrok de verdediger nog na een half seizoen bij Anderlecht omdat hij niet meer aan de bak kwam. Harwood-Bellis liet zich in interviews wel altijd lovend uit over de samenwerking met Kompany, dus het lijkt niet ondenkbaar dat de jongeling, die nog altijd onder contract staat bij Manchester City, een hereniging wel ziet zitten.



Ondanks de zege in de Champions League, speurt Real Madrid naar versterking. Aurélien Tchouameni geldt daarbij als één van de topdoelwitten. Maar er heerst pittige concurrentie om de middenvelder van AS Monaco. Om niets aan het toeval over te laten zou de Spaanse kampioen ook zijn bod hebben verhoogd tot 70 miljoen euro, aldus RMC. Monaco hoopte op 80 miljoen euro, maar beide partijen groeien dus naar mekaar toe.



Volgens Il Messaggero kan Cristiano Ronaldo terugkeren naar Italië, waar zowaar AS Roma zijn zinnen op zijn komst gezet zou hebben. Eigenaar Friedkin zou aan José Mourinho een grote naam beloofd hebben om zijn selectie te versterken. Aanvankelijk werden de pijlen gericht op Paulo Dybala, maar die lijkt bij Internazionale te gaan tekenen. Er wordt daarom maar doorgeschakeld naar Ronaldo. Alleen zal het nog moeilijker worden om die tot een transfer naar Rome te verleiden.



SSC Napoli al een vervanger voor Dries Mertens op het oog hebben. In afwachting van de onderhandelingen met Mertens, bespreekt de club de mogelijkheden om Federico Bernardeschi naar Napoli te halen. Als de Rode Duivel zijn contract niet verlengt, zal de huidige aanvaller van Juventus zijn plaats moeten innemen.

LEES OOK: 'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Lukaku moet absoluut vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

43
43
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

68
68
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

130
130
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

88
88
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

235
235
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

416
416
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

369
369
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

125
125
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

182
182
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws