TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

282 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo-bom, Club vindt opvolger Lang'

Nu de clubcompetities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou stevig doordrukken voor (flank)aanvaller Christos Tzolis, die wel eens de directe vervanger voor Noa Lang zou kunnen worden. Het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich City. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer. Faitout Maouassa lijkt dan weer op weg naar Montpellier, terwijl ook Loïs Openda steeds meer interesse lokt.



Degradant Beerschot VA lijkt nog een sterkhouder te verliezen. Volgens The Star denkt moederclub Sheffield United aan de komst van Stipe Radic. De Engelsen zijn nog op zoek naar een centrale verdediger omdat huurlingen Filip Uremovic en Ben Davies lijken terug te keren naar respectievelijk Rubin Kazan en Liverpool. Als versterking zou Beerschot dan weer aan Mitchy Ntelo (Standard) denken.

BUITENLAND
De kans bestaat dat Romelu Lukaku na een jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel zelf zou zijn zinnen hebben gezet op een terugkeer naar Internazionale. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen. Desondanks zou Inter enkel kunnen toeslaan in de vorm van een huurdeal.



Volgens journalist Alan Nixon wil Vincent Kompany ook Taylor Harwood-Bellis naar Burnley proberen te halen. Dat is verrassend, want in januari vertrok de verdediger nog na een half seizoen bij Anderlecht omdat hij niet meer aan de bak kwam. Harwood-Bellis liet zich in interviews wel altijd lovend uit over de samenwerking met Kompany, dus het lijkt niet ondenkbaar dat de jongeling, die nog altijd onder contract staat bij Manchester City, een hereniging wel ziet zitten.



Ondanks de zege in de Champions League, speurt Real Madrid naar versterking. Aurélien Tchouameni geldt daarbij als één van de topdoelwitten. Maar er heerst pittige concurrentie om de middenvelder van AS Monaco. Om niets aan het toeval over te laten zou de Spaanse kampioen ook zijn bod hebben verhoogd tot 70 miljoen euro, aldus RMC. Monaco hoopte op 80 miljoen euro, maar beide partijen groeien dus naar mekaar toe.



Volgens Il Messaggero kan Cristiano Ronaldo terugkeren naar Italië, waar zowaar AS Roma zijn zinnen op zijn komst gezet zou hebben. Eigenaar Friedkin zou aan José Mourinho een grote naam beloofd hebben om zijn selectie te versterken. Aanvankelijk werden de pijlen gericht op Paulo Dybala, maar die lijkt bij Internazionale te gaan tekenen. Er wordt daarom maar doorgeschakeld naar Ronaldo. Alleen zal het nog moeilijker worden om die tot een transfer naar Rome te verleiden.



SSC Napoli al een vervanger voor Dries Mertens op het oog hebben. In afwachting van de onderhandelingen met Mertens, bespreekt de club de mogelijkheden om Federico Bernardeschi naar Napoli te halen. Als de Rode Duivel zijn contract niet verlengt, zal de huidige aanvaller van Juventus zijn plaats moeten innemen.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Lukaku moet absoluut vertrekken bij Chelsea ...

Meest recent

Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

33
33
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

147
147
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

22
22
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

259
259
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

213
213
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

462
462
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

471
471
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

98
98
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

319
319
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

562
562
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

296
296
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

167
167
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

208
208
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

193
193
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

350
350
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

783
783
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

124
124
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

481
481
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

69
69
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

377
377
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

111
111
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

44
44
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

119
119
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

403
403

Meer sportnieuws