'Club Brugge raakt opnieuw verlost van flop'

door
'Club Brugge raakt opnieuw verlost van flop'

Club Brugge heeft met Carl Hoefkens al zijn nieuwe trainer voor volgend seizoen gevonden en de focus lijkt nu helemaal op de transfermarkt te liggen. Met Ferran Jutgla (FC Barcelona B), Rafa Marin (Real Madrid Castilla) en Christos Tzolis (Norwich City) gaan alvast voldoende namen van mogelijke aanwinsten rond, maar daarnaast zullen ook heel wat spelers vertrekken.


Club wil zelf ook van een aantal overbodige jongens af. Eén van hen is Faitout Maouassa, die vorige zomer nog voor 4 miljoen euro overgenomen werd van Stade Rennes. De linksachter viel echter volledig door de mand en kwam amper negen keer in actie. Onder Alfred Schreuder haalde hij zelfs de wedstrijdselectie niet meer, want in de pikorde op links stond hij achter Tajon Buchanan, Eduard Sobol en Fede Ricca. Daar komt in de zomer ook nog eens Bjorn Meijer bij.

Een transfer zou voor alle partijen dus beter zijn en die lijkt er ook aan te komen. Volgens Mohamed Toubache-Ter heeft Montpellier namelijk een prioriteit gemaakt van zijn komst. De nummer dertien uit de Ligue 1 ziet twee van zijn linksachters vertrekken, want Mihailo Ristic tekende bij Benfica en de overeenkomst van Ambroise Oyongo wordt niet verlengd.

UNANIEM
Bij Montpellier zijn ze het er unaniem over eens dat Maouassa de ideale vervanger zou zijn voor het duo. Ze houden wel nog een slag om de arm, maar zouden wel van plan zijn om snel een bod neer te leggen bij Club Brugge. Dat kan dus mogelijk nog een deel van zijn geïnvesteerde transfersom recupereren. Maouassa heeft volgens Transfermarkt immers nog steeds een waarde van 3 miljoen. Het zou na Amadou Sagna al de tweede flop zijn die Club deze zomer kwijtraakt.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

Moet hij nog een kans krijgen bij Club?

Meest recent

Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

0
0
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

13
13
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

10
10
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

36
36
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

40
40
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

74
74
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

52
52
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

396
396
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

86
86
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

256
256
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

81
81
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

135
135
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

107
107
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

114
114
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

127
127
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

421
421
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

88
88
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

80
80
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

141
141
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

567
567
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

283
283
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

257
257
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

156
156

Meer sportnieuws