'Bayern biedt 15 miljoen op Duranville'

door
'Bayern biedt 15 miljoen op Duranville'

Enkel dankzij de verkoop van toptalenten van eigen kweek als Jérémy Doku en Albert Sambi Lokonga hield Anderlecht de voorbije jaren het hoofd boven water. Ook deze zomer zullen wellicht weer enkele Neerpede-producten vertrekken, al zou dat na het afscheid van Vincent Kompany misschien wel een storm teweegbrengen in het Lotto Park.


Samen met Kompany was de ontwikkeling van de jonge talenten voor heel wat fans tenslotte het enige lichtpunt in donkere tijden. Zij zien een publiekslieveling als Yari Verschaeren, samen met Francis Amuzu een van de voornaamste kandidaten om andere oorden op te zoeken, dan ook liefst niet vertrekken. Indien de nodige miljoenen op tafel worden gelegd, hebben de Brusselaars echter weinig andere keuzes dan te zwichten. Dat scenario staat nu zowaar mogelijk reeds te gebeuren met Julien Duranville.

De pas 16-jarige aanvaller, die in de slotmatch tegen Club Brugge zopas kort zijn debuut vierde, wordt intern door velen aanzien als het volgende toptalent. Hoewel hij nog maar net aan de oppervlakte komt, blijkt er aan interesse dan ook geen al gebrek. Zo kon Anderlecht hem met zijn eerste profcontract naar verluidt maar net uit handen houden van diverse topclubs uit het buitenland. Daaronder ook Bayern München, dat de hoop op Duranville volgens transferexpert Sacha Tavolieri nog niet heeft opgegeven.

LUKAKU
Meer nog: de Duitse gigant zou een bod van maar liefst 15 miljoen uitbrengen op de Jonge Duivel, een astronomisch bedrag dat voor Paars-Wit haast niet te weigeren valt. Een flinke pil om het lijden ook bij de onvermijdelijk ontevreden aanhang te verzachten dus, én geld waarmee Anderlecht zelf opnieuw aan de slag kan. Wie weet wel om andersom Joshua Zirkzee definitief over te nemen. Mocht de deal werkelijk worden afgerond, schaart Duranville zich alvast prompt naast Romelu Lukaku als de op vier na duurste uitgaande transfer in de clubgeschiedenis.

LEES OOK: Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSCA kan zulk een bod onmogelijk weigeren

Meest recent

Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

21
21
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

151
151
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

83
83
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

29
29
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

34
34
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

127
127
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

260
260
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

421
421
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

59
59
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

66
66
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

933
933
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

245
245
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

726
726
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

205
205
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

421
421
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

41
41
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

146
146
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

52
52
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

57
57
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

77
77
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

383
383
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

462
462
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

226
226
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

172
172
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

642
642

Meer sportnieuws