'United voorziet Ten Hag van droomaanwinst'

204 stemmen
'United voorziet Ten Hag van droomaanwinst'

Manchester United had gehoopt om na de komst van Jadon Sancho, Raphael Varane en Cristiano Ronaldo, opnieuw een prominente rol te gaan spelen in het Engelse titeldebat. Maar na een dramatisch seizoen heeft de gevallen grootmacht zelfs naast de top 4 gegrepen. Komende zomer wacht dan ook een nieuwe renovatie.


Sowieso gaat United in zee met een nieuwe trainer. Erik ten Hag maakt immers de overstap vanuit Ajax en tekende inmiddels al een contract tot medio 2025 op Old Trafford. De algemene verwachting is dat de Nederlander ook flink aan de selectie zal sleutelen. Zo zou hij onder meer voor wat extra diepgang in de kern willen zorgen. En wat dat betreft heeft de trainer al een droomdoelwit in gedachten.

Zo zou Ten Hag zijn zinnen hebben gezet om Christopher Nkunku. De international van Frankrijk geldt momenteel als één van de smaakmakers bij RB Leipzig. Daar tikte hij afgelopen seizoen af op 30 goals en 20 assists in 51 wedstrijden. Met zijn snelheid, techniek en scorend vermogen, lijkt Nkunku exact wat Ten Hag momenteel nodig heeft.

EERSTE CONTACTEN
En het bestuur van United lijkt de Nederlandse trainer daarin te volgen. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg nam de Engelse grootmacht inmiddels contact op met de zaakwaarnemers van Nkunku en verliepen die gesprekken behoorlijk positief. De verwachting is dan ook de Mancunians snel een bod zal neerleggen. Al zullen de Engelsen wel diep in de buidel moeten tasten. Nkunku ligt nog vast tot medio 2024 en Leipzig is vooralsnog niet bereid om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

United gaat volgend seizoen weer meedoen voor de Engelse titel ...

Meest recent

AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

11
11
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

54
54
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

86
86
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

86
86
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

22
22
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

71
71
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

89
89
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

82
82
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

187
187
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

139
139
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

299
299
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

354
354
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

338
338
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

63
63
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

62
62
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

195
195
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

308
308

Meer sportnieuws