'United voorziet Ten Hag van droomaanwinst'

door
'United voorziet Ten Hag van droomaanwinst'

Manchester United had gehoopt om na de komst van Jadon Sancho, Raphael Varane en Cristiano Ronaldo, opnieuw een prominente rol te gaan spelen in het Engelse titeldebat. Maar na een dramatisch seizoen heeft de gevallen grootmacht zelfs naast de top 4 gegrepen. Komende zomer wacht dan ook een nieuwe renovatie.


Sowieso gaat United in zee met een nieuwe trainer. Erik ten Hag maakt immers de overstap vanuit Ajax en tekende inmiddels al een contract tot medio 2025 op Old Trafford. De algemene verwachting is dat de Nederlander ook flink aan de selectie zal sleutelen. Zo zou hij onder meer voor wat extra diepgang in de kern willen zorgen. En wat dat betreft heeft de trainer al een droomdoelwit in gedachten.

Zo zou Ten Hag zijn zinnen hebben gezet om Christopher Nkunku. De international van Frankrijk geldt momenteel als één van de smaakmakers bij RB Leipzig. Daar tikte hij afgelopen seizoen af op 30 goals en 20 assists in 51 wedstrijden. Met zijn snelheid, techniek en scorend vermogen, lijkt Nkunku exact wat Ten Hag momenteel nodig heeft.

EERSTE CONTACTEN
En het bestuur van United lijkt de Nederlandse trainer daarin te volgen. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg nam de Engelse grootmacht inmiddels contact op met de zaakwaarnemers van Nkunku en verliepen die gesprekken behoorlijk positief. De verwachting is dan ook de Mancunians snel een bod zal neerleggen. Al zullen de Engelsen wel diep in de buidel moeten tasten. Nkunku ligt nog vast tot medio 2024 en Leipzig is vooralsnog niet bereid om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

United gaat volgend seizoen weer meedoen voor de Engelse titel ...

Meest recent

Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

17
17
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

70
70
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

123
123
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

198
198
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

53
53
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

302
302
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

219
219
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

85
85
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

135
135
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

143
143
Guardiola velt straf oordeel over reünie met De Bruyne

Er staan nog heel wat interessante affiches op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

195
195
Pocognoli prikkelt Ait El Hadj na heerlijke solo

Bij Union hebben ze dinsdagnacht ongetwijfeld een feestje gebouwd na hun glorieuze debuut in de ...

58
58
'Club Brugge zet alles op alles voor sterkhouder'

Club Brugge begint pas donderdag aan zijn avontuur in de Champions League, wanneer om 18u45 AS ...

183
183
'Mourinho maakt cirkel rond met straffe comeback'

Eind augustus werd José Mourinho ontslagen bij Fenerbahçe, nadat hij er niet in ...

73
73
'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Leandro Trossard liet dinsdagavond nog eens zien van goudwaarde te zijn voor Arsenal. Samen met ...

138
138
Gert Verheyen openhartig: ‘Ja, het ging toen om vrouwen…’

Voormalig Rode Duivel Gert Verheyen staat al jaren bekend als een nuchtere analist, een man met ...

177
177
Dé meest verrassende Belg in CL: "We willen stunten"

Dinsdag werd de league phase van het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

290
290
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

386
386
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

253
253
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

700
700
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

227
227
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

602
602
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

162
162
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

40
40

Meer sportnieuws