'Antwerp moet dokken na nieuwe zet Overmars'

door
'Antwerp moet dokken na nieuwe zet Overmars'

Antwerp FC heeft een tegenvallend seizoen achter de rug en dat bleef niet zonder gevolgen. Zo werd de Deense hoofdcoach Brian Priske maandagmiddag officieel aan de kant geschoven. Zijn opvolger lijkt ook al klaar te staan, het heeft er alle schijn van dat Mark van Bommel weldra wordt voorgesteld op de Bosuil.


Marc Overmars is sinds enkele weken de grote sportieve baas bij het stamnummer één. En momenteel is de Nederlander bezig met zijn stempel te drukken op de sportieve omkadering. Van Bommel kent hij immers behoorlijk goed, de twee waren destijds nog samen aan de slag als international. En ook de staf van de nieuwe hoofdcoach zal oranje kleuren.

De nakende komst van assistent-trainer Andries Ulderink, nog iemand die een goede persoonlijke band heeft met Overmars, was al even bekend. Maandag vielen ook de namen van John Stegeman en Jürgen Dirkx als assistent-coaches. Dirkx, die overkomt uit de jeugdopleiding van PSV, zou persoonlijk zijn aangeprezen door Van Bommel. Maar zijn aanstelling blijft niet zonder gevolgen.

AFKOOPSOM
Volgens Eindhovens Dagblad heeft Dirkx inmiddels aan PSV gecommuniceerd dat hij in zal gaan op de aanbieding. De nummer twee uit de Eredivisie, dat hem wou aanstellen als coach van de U18, respecteert die keuze. Maar de Eindhovenaren zouden wel een bepaalde afkoopsom eisen. Hoeveel die precies bedraagt is niet bekend. Eerder zorgde ook de aanstelling van Ulderink voor commotie. Die nam ontslag bij FC Twente wegens 'een verschil in visie'. Men vermoedt echter dat Ulderink eerder al rond was met Antwerp. In dat geval zou ook Twente een afkoopsom verlangen, aldus TC/Tubantia.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

🚀

Overmars trekt té veel de Nederlandse kaart ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

127
127
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

65
65
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

59
59
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

214
214
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

70
70
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

136
136
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

475
475
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

410
410
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

70
70
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

116
116
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

218
218
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

68
68
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

229
229
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

34
34
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

219
219
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

112
112
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

179
179
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

261
261
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

152
152
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

185
185
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

322
322
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

233
233

Meer sportnieuws