'Paris Saint-Germain geeft Neymar de doodsteek'

door
'Paris Saint-Germain geeft Neymar de doodsteek'

Kylian Mbappé verraste vriend en vijand door Real Madrid af te wimpelen om alsnog zijn contract bij Paris Saint-Germain te verlengen. Daar wordt hij meer dan ooit het pronkstuk van de club. Dat zou evenwel slecht nieuws betekenen voor andere vedetten, met name voor Neymar Jr.


Om Mbappé te kunnen houden, moest de Franse kampioen hem wel een astronomisch salaris voorschotelen. Er zal dus in de loonuitgaven gesnoeid moeten worden. De 23-jarige superster kreeg van de PSG-eigenaars echter ook bepaalde sportieve garanties. Zo zou hij mede-zeggenschap krijgen over de transferpolitiek. Maar om versterking aan te trekken zullen ook bepaalde spelers verkocht moeten worden. De meeste namen die hiervoor in aanmerking komen zijn behoorlijk logisch. Al zou ook Neymar mogen beschikken.

Afgelopen weekend meldde Le Parisien dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. En die berichtgeving wordt nu ook bevestigd door het doorgaans betrouwbare L'Equipe. De Franse sportkrant meldt dat PSG hem liefst verkoopt in de zomermercato. Hoewel Neymar destijds een recordbedrag van 222 miljoen euro kostte, zou hij mogen beschikken voor een beperkt bedrag. Mbappé zou een vertrek van zijn mede-aanvaller alvast niet zo erg vinden. Hun relatie was sowieso al vertroebeld geraakt.

MONSTERSALARIS
Maar Neymar zelf heeft naar verluidt andere ideeën. Hij houdt van de stad Parijs en woont er op slechts anderhalf uurtje vliegen van Barcelona, zijn tweede thuisstad. Bovendien heeft de international nog een monstercontract tot medio 2025. Momenteel weigert hij dan ook om met het bestuur samen te zitten om zijn toekomst te bespreken. Sowieso zou hij in geval van een transfer moeten inleveren op zijn salaris en dat ziet Neymar helemaal niet zitten. Bovendien zou de interesse zeer beperkt zijn. Het wordt voor PSG dus een heuse klus om een oplossing te vinden. De verkoop van de Braziliaan zou dan ook dé prioriteit van de zomermercato worden.

LEES OOK: Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Neymar heeft zijn beste tijd al gehad ...

Meest recent

'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

390
390
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

31
31
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

195
195
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

99
99
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

221
221
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

308
308
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

37
37
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

360
360
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

40
40
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

222
222
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

285
285
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

423
423
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

113
113
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

279
279
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

306
306
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

176
176
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

331
331
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

678
678
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

226
226
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

471
471
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

265
265
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

487
487
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

67
67
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

281
281

Meer sportnieuws