'Paris Saint-Germain geeft Neymar de doodsteek'

384
'Paris Saint-Germain geeft Neymar de doodsteek'

Kylian Mbappé verraste vriend en vijand door Real Madrid af te wimpelen om alsnog zijn contract bij Paris Saint-Germain te verlengen. Daar wordt hij meer dan ooit het pronkstuk van de club. Dat zou evenwel slecht nieuws betekenen voor andere vedetten, met name voor Neymar Jr.


Om Mbappé te kunnen houden, moest de Franse kampioen hem wel een astronomisch salaris voorschotelen. Er zal dus in de loonuitgaven gesnoeid moeten worden. De 23-jarige superster kreeg van de PSG-eigenaars echter ook bepaalde sportieve garanties. Zo zou hij mede-zeggenschap krijgen over de transferpolitiek. Maar om versterking aan te trekken zullen ook bepaalde spelers verkocht moeten worden. De meeste namen die hiervoor in aanmerking komen zijn behoorlijk logisch. Al zou ook Neymar mogen beschikken.

Afgelopen weekend meldde Le Parisien dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. En die berichtgeving wordt nu ook bevestigd door het doorgaans betrouwbare L'Equipe. De Franse sportkrant meldt dat PSG hem liefst verkoopt in de zomermercato. Hoewel Neymar destijds een recordbedrag van 222 miljoen euro kostte, zou hij mogen beschikken voor een beperkt bedrag. Mbappé zou een vertrek van zijn mede-aanvaller alvast niet zo erg vinden. Hun relatie was sowieso al vertroebeld geraakt.

MONSTERSALARIS
Maar Neymar zelf heeft naar verluidt andere ideeën. Hij houdt van de stad Parijs en woont er op slechts anderhalf uurtje vliegen van Barcelona, zijn tweede thuisstad. Bovendien heeft de international nog een monstercontract tot medio 2025. Momenteel weigert hij dan ook om met het bestuur samen te zitten om zijn toekomst te bespreken. Sowieso zou hij in geval van een transfer moeten inleveren op zijn salaris en dat ziet Neymar helemaal niet zitten. Bovendien zou de interesse zeer beperkt zijn. Het wordt voor PSG dus een heuse klus om een oplossing te vinden. De verkoop van de Braziliaan zou dan ook dé prioriteit van de zomermercato worden.

LEES OOK: Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Neymar heeft zijn beste tijd al gehad ...

Meest recent

Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

1
1
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

83
83
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

39
39
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

375
375
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

101
101
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

52
52
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

51
51
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

153
153
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

210
210
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

418
418
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

307
307
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

278
278
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

684
684
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

638
638
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

76
76
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

307
307
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

103
103
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

277
277
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1416
1416
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

123
123
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

415
415
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

230
230
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

141
141
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

213
213

Meer sportnieuws