'Paris Saint-Germain geeft Neymar de doodsteek'

384 stemmen
'Paris Saint-Germain geeft Neymar de doodsteek'

Kylian Mbappé verraste vriend en vijand door Real Madrid af te wimpelen om alsnog zijn contract bij Paris Saint-Germain te verlengen. Daar wordt hij meer dan ooit het pronkstuk van de club. Dat zou evenwel slecht nieuws betekenen voor andere vedetten, met name voor Neymar Jr.


Om Mbappé te kunnen houden, moest de Franse kampioen hem wel een astronomisch salaris voorschotelen. Er zal dus in de loonuitgaven gesnoeid moeten worden. De 23-jarige superster kreeg van de PSG-eigenaars echter ook bepaalde sportieve garanties. Zo zou hij mede-zeggenschap krijgen over de transferpolitiek. Maar om versterking aan te trekken zullen ook bepaalde spelers verkocht moeten worden. De meeste namen die hiervoor in aanmerking komen zijn behoorlijk logisch. Al zou ook Neymar mogen beschikken.

Afgelopen weekend meldde Le Parisien dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. En die berichtgeving wordt nu ook bevestigd door het doorgaans betrouwbare L'Equipe. De Franse sportkrant meldt dat PSG hem liefst verkoopt in de zomermercato. Hoewel Neymar destijds een recordbedrag van 222 miljoen euro kostte, zou hij mogen beschikken voor een beperkt bedrag. Mbappé zou een vertrek van zijn mede-aanvaller alvast niet zo erg vinden. Hun relatie was sowieso al vertroebeld geraakt.

MONSTERSALARIS
Maar Neymar zelf heeft naar verluidt andere ideeën. Hij houdt van de stad Parijs en woont er op slechts anderhalf uurtje vliegen van Barcelona, zijn tweede thuisstad. Bovendien heeft de international nog een monstercontract tot medio 2025. Momenteel weigert hij dan ook om met het bestuur samen te zitten om zijn toekomst te bespreken. Sowieso zou hij in geval van een transfer moeten inleveren op zijn salaris en dat ziet Neymar helemaal niet zitten. Bovendien zou de interesse zeer beperkt zijn. Het wordt voor PSG dus een heuse klus om een oplossing te vinden. De verkoop van de Braziliaan zou dan ook dé prioriteit van de zomermercato worden.

LEES OOK: ‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar heeft zijn beste tijd al gehad ...

Meest recent

'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

15
15
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

126
126
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

103
103
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

41
41
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

92
92
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

352
352
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

280
280
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

102
102
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

299
299
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

184
184
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

194
194
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

138
138
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

78
78
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

496
496
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

414
414
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

503
503
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1019
1019
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

896
896
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

287
287
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

608
608
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

793
793
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

295
295
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

1118
1118
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

937
937
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

435
435

Meer sportnieuws