'Komst Vrancken levert vertrekker op bij Genk'

683 stemmen
'Komst Vrancken levert vertrekker op bij Genk'

KRC Genk heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het naast alle vooropgestelde doelen greep. En dus zal er komende zomer een make-over volgen in de Cegeka Arena. Zondag werd alvast afscheid genomen van Bernd Storck, met Wouter Vrancken is een nieuwe hoofdtrainer al onderweg.


De oud-middenvelder had zijn vertrek bij KV Mechelen al een tijdje aangekondigd en de geruchten omtrent een terugkeer naar Genk, waar hij als speler meer dan 50 wedstrijden afwerkte, deden al langer de ronde. Inmiddels zouden club en trainer ook nagenoeg rond zijn. Genk zal wel nog een akkoord moeten vinden met KV Mechelen. Maar dat lijkt geen al te groot probleem, Malinwa gaf eerder al aan dat het de trainer weinig in de weg zal leggen.

De komst van Vrancken leidt ook tot de nodige verschuivingen binnen de omkadering van de eerste ploeg. Zo verwacht Het Laatste Nieuws dat hij zijn vaste assistent Kevin Van Dessel meepakt vanuit Mechelen. Dat betekent volgens de krant allicht ook het vertrek van Glen Riddersholm. De Deen werd in het najaar aangesteld als assistent-trainer. In eerste instantie werd verwacht dat hij zou worden klaargestoomd om over te nemen als T1, maar nu lijkt zijn Genks avontuur vroegtijdig tot een einde te komen.

NOG MEER VERSCHUIVINGEN
Er zouden echter nog meer verschuivingen kunnen volgen binnen het sportieve organigram. Michel Ribeiro, die erg gewaardeerd wordt binnen de club, zou opnieuw in de jeugdopleiding aan de slag gaan. Jan Wuytens zou volgens HLN dan weer de omgekeerde beweging kunnen maken en onderdeel worden van Vrancken's staf. En eenmaal die staf gevormd is, moet het sleutelwerk aan de selectie nog beginnen. Het worden dus nog drukke weken in de burelen van de Cegeka Arena.

LEES OOK: 'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Vrancken is de ideale coach voor Genk ...

Meest recent

Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

4
4
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

20
20
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

57
57
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

39
39
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

70
70
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

323
323
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

160
160
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

56
56
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

355
355
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

114
114
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

720
720
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

106
106
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

99
99
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

197
197
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

361
361
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

325
325
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

556
556
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

921
921
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

964
964
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

711
711

Meer sportnieuws