'Komst Vrancken levert vertrekker op bij Genk'

door
'Komst Vrancken levert vertrekker op bij Genk'

KRC Genk heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het naast alle vooropgestelde doelen greep. En dus zal er komende zomer een make-over volgen in de Cegeka Arena. Zondag werd alvast afscheid genomen van Bernd Storck, met Wouter Vrancken is een nieuwe hoofdtrainer al onderweg.


De oud-middenvelder had zijn vertrek bij KV Mechelen al een tijdje aangekondigd en de geruchten omtrent een terugkeer naar Genk, waar hij als speler meer dan 50 wedstrijden afwerkte, deden al langer de ronde. Inmiddels zouden club en trainer ook nagenoeg rond zijn. Genk zal wel nog een akkoord moeten vinden met KV Mechelen. Maar dat lijkt geen al te groot probleem, Malinwa gaf eerder al aan dat het de trainer weinig in de weg zal leggen.

De komst van Vrancken leidt ook tot de nodige verschuivingen binnen de omkadering van de eerste ploeg. Zo verwacht Het Laatste Nieuws dat hij zijn vaste assistent Kevin Van Dessel meepakt vanuit Mechelen. Dat betekent volgens de krant allicht ook het vertrek van Glen Riddersholm. De Deen werd in het najaar aangesteld als assistent-trainer. In eerste instantie werd verwacht dat hij zou worden klaargestoomd om over te nemen als T1, maar nu lijkt zijn Genks avontuur vroegtijdig tot een einde te komen.

NOG MEER VERSCHUIVINGEN
Er zouden echter nog meer verschuivingen kunnen volgen binnen het sportieve organigram. Michel Ribeiro, die erg gewaardeerd wordt binnen de club, zou opnieuw in de jeugdopleiding aan de slag gaan. Jan Wuytens zou volgens HLN dan weer de omgekeerde beweging kunnen maken en onderdeel worden van Vrancken's staf. En eenmaal die staf gevormd is, moet het sleutelwerk aan de selectie nog beginnen. Het worden dus nog drukke weken in de burelen van de Cegeka Arena.

LEES OOK: STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Vrancken is de ideale coach voor Genk ...

Meest recent

WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

0
0
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

28
28
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

146
146
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

59
59
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

65
65
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

186
186
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

21
21
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

330
330
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

210
210
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

257
257
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

48
48
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

213
213
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

134
134
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

82
82
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

838
838
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

530
530
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

198
198
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

106
106
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

189
189
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

392
392
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

318
318
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

149
149

Meer sportnieuws