'Komst Vrancken levert vertrekker op bij Genk'

683 stemmen
'Komst Vrancken levert vertrekker op bij Genk'

KRC Genk heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het naast alle vooropgestelde doelen greep. En dus zal er komende zomer een make-over volgen in de Cegeka Arena. Zondag werd alvast afscheid genomen van Bernd Storck, met Wouter Vrancken is een nieuwe hoofdtrainer al onderweg.


De oud-middenvelder had zijn vertrek bij KV Mechelen al een tijdje aangekondigd en de geruchten omtrent een terugkeer naar Genk, waar hij als speler meer dan 50 wedstrijden afwerkte, deden al langer de ronde. Inmiddels zouden club en trainer ook nagenoeg rond zijn. Genk zal wel nog een akkoord moeten vinden met KV Mechelen. Maar dat lijkt geen al te groot probleem, Malinwa gaf eerder al aan dat het de trainer weinig in de weg zal leggen.

De komst van Vrancken leidt ook tot de nodige verschuivingen binnen de omkadering van de eerste ploeg. Zo verwacht Het Laatste Nieuws dat hij zijn vaste assistent Kevin Van Dessel meepakt vanuit Mechelen. Dat betekent volgens de krant allicht ook het vertrek van Glen Riddersholm. De Deen werd in het najaar aangesteld als assistent-trainer. In eerste instantie werd verwacht dat hij zou worden klaargestoomd om over te nemen als T1, maar nu lijkt zijn Genks avontuur vroegtijdig tot een einde te komen.

NOG MEER VERSCHUIVINGEN
Er zouden echter nog meer verschuivingen kunnen volgen binnen het sportieve organigram. Michel Ribeiro, die erg gewaardeerd wordt binnen de club, zou opnieuw in de jeugdopleiding aan de slag gaan. Jan Wuytens zou volgens HLN dan weer de omgekeerde beweging kunnen maken en onderdeel worden van Vrancken's staf. En eenmaal die staf gevormd is, moet het sleutelwerk aan de selectie nog beginnen. Het worden dus nog drukke weken in de burelen van de Cegeka Arena.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Vrancken is de ideale coach voor Genk ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

9
9
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

91
91
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

13
13
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

39
39
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

72
72
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

165
165
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

630
630
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

107
107
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

201
201
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

140
140
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

258
258
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

163
163
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

504
504
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

244
244
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

228
228
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

467
467
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws