'Van Bommel zorgt voor aardverschuiving op Bosuil'

door
'Van Bommel zorgt voor aardverschuiving op Bosuil'

Antwerp FC heeft zondagavond zijn seizoen afgesloten met een 0-1-overwinning op het veld van Union SG, maar zoals verwacht was dat niet voldoende voor Brian Priske op zijn vel als hoofdcoach te redden. Zo werd de Deen maandagmiddag officieel aan de kant geschoven. Daarmee ligt de weg open voor de aanstelling van Mark van Bommel.


Sinds enkele weken zijn de sleutels van de club, tenminste toch op sportief vlak, in handen van Marc Overmars. Het wordt dan ook uitkijken naar welke spelersnamen hij deze zomer uit zijn hoed gaat toveren. Maar momenteel is Overmars bezig met zijn stempel te drukken op de sportieve omkadering. Van Bommel kent hij immers behoorlijk goed, de twee waren destijds nog samen aan de slag als international. En ook de staf van de nieuwe hoofdcoach zal oranje kleuren.

De nakende komst van assistent-trainer Andries Ulderink, nog iemand die een goede persoonlijke band heeft met Overmars, was al even bekend. Maandag vielen ook de namen van John Stegeman en Jürgen Dirkx als assistent-coaches. Hun nakende komst wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Zeker Dirkx, die overkomt uit de jeugdopleiding van PSV, zou persoonlijk zijn aangeprezen door Van Bommel.

ORANJE REVOLUTIE
Overmars en Van Bommel zijn dus bezig met heuse oranje revolutie door te voeren op de Bosuil. En het is nog maar de vraag of die revolutie stopt bij het vormen van de sportieve omkadering. Zo worden ook al verschillende Nederlandse spelers gelinkt aan een overgang naar Antwerp. Afwachten of dat een succesrecept zal worden. In ieder geval zal dat snel blijken: eind juli moet het nieuwe RAFC er al staan in de voorrondes van de Conference League.

LEES OOK: Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Overmars heeft té veel macht bij Antwerp ...

Meest recent

Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

11
11
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

63
63
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

97
97
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

86
86
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

61
61
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

130
130
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

29
29
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

48
48
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

257
257
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

194
194
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

190
190
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

134
134
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

104
104
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

165
165
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

58
58
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

297
297
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

132
132
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

448
448
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

153
153
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

397
397
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

245
245
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

133
133

Meer sportnieuws