'Van Bommel zorgt voor aardverschuiving op Bosuil'

door
'Van Bommel zorgt voor aardverschuiving op Bosuil'

Antwerp FC heeft zondagavond zijn seizoen afgesloten met een 0-1-overwinning op het veld van Union SG, maar zoals verwacht was dat niet voldoende voor Brian Priske op zijn vel als hoofdcoach te redden. Zo werd de Deen maandagmiddag officieel aan de kant geschoven. Daarmee ligt de weg open voor de aanstelling van Mark van Bommel.


Sinds enkele weken zijn de sleutels van de club, tenminste toch op sportief vlak, in handen van Marc Overmars. Het wordt dan ook uitkijken naar welke spelersnamen hij deze zomer uit zijn hoed gaat toveren. Maar momenteel is Overmars bezig met zijn stempel te drukken op de sportieve omkadering. Van Bommel kent hij immers behoorlijk goed, de twee waren destijds nog samen aan de slag als international. En ook de staf van de nieuwe hoofdcoach zal oranje kleuren.

De nakende komst van assistent-trainer Andries Ulderink, nog iemand die een goede persoonlijke band heeft met Overmars, was al even bekend. Maandag vielen ook de namen van John Stegeman en Jürgen Dirkx als assistent-coaches. Hun nakende komst wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Zeker Dirkx, die overkomt uit de jeugdopleiding van PSV, zou persoonlijk zijn aangeprezen door Van Bommel.

ORANJE REVOLUTIE
Overmars en Van Bommel zijn dus bezig met heuse oranje revolutie door te voeren op de Bosuil. En het is nog maar de vraag of die revolutie stopt bij het vormen van de sportieve omkadering. Zo worden ook al verschillende Nederlandse spelers gelinkt aan een overgang naar Antwerp. Afwachten of dat een succesrecept zal worden. In ieder geval zal dat snel blijken: eind juli moet het nieuwe RAFC er al staan in de voorrondes van de Conference League.

LEES OOK: 'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Overmars heeft té veel macht bij Antwerp ...

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

42
42
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

377
377
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

39
39
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

46
46
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

259
259
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

312
312
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

353
353
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

162
162
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

53
53
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

309
309
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

232
232
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

299
299
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

711
711
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws