'Drie Spaanse clubs vechten om handtekening Januzaj'

386
'Drie Spaanse clubs vechten om handtekening Januzaj'

Met het WK in het achterhoofd is het voor veel spelers opletten geblazen. Een (slechte) transfer zou de kansen op een selectie immers wel eens serieus kunnen hypothekeren. Adnan Januzaj (27) zal alvast nieuwe oorden opzoeken. Onze landgenoot wuift Real Sociedad na jaren trouwe dienst uit.


Dat maakte de Baskische club maandag zelf bekend. Januzaj speelde sinds de zomer van 2017 voor Sociedad, dat hem destijds overnam van Manchester United. Met die transfer was toen 8,5 miljoen euro gemoeid. Januzaj speelde in totaal 168 duels voor Sociedad. Hij scoorde daarin 23 keer en gaf 21 assists. Op zijn palmares staat één Copa del Rey. Vraag is nu waar de toekomst ligt van de fijnbesnaarde linkerpoot.

Januzaj werd de laatste tijd al sterk gelinkt aan een transfer naar Napoli. De Italiaanse club zoekt een vervanger voor Lorenzo Insigne, die naar Toronto vertrok. Maar ook vanuit Spanje is er heel wat interesse voor Januzaj. Zo weet Fichajes dat drie clubs om zijn handtekening zullen strijden komende zomer. Sevilla zou wel iets zien in de speler. De Andalusische club kan het salaris van Januzaj gemakkelijk aan, omdat ze miljoenen verwacht van de (mogelijke) transfer van Jules Koundé. Ook Valencia wordt genoemd. Die club ziet waarschijnlijk verschillende pionnen andere oorden opzoeken en zou dus versterking kunnen gebruiken. Valencia zou wel de slechtste papieren hebben om Januzaj binnen te halen.

FC BARCELONA

Een club die in het verleden al genoemd werd en ook nu bij de gegadigden is, is FC Barcelona. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transfervrije komst van Januzaj een goede optie zou zijn. Barça lijkt terug op de voetbalkaart te staan en eindigde tweede in La Liga. Toch toonde de vroegtijdige exit in de Europa League aan dat er nog heel wat bij mag om opnieuw naar de top te gaan. Kan Januzaj daarin zijn steentje bijdragen?

LEES OOK: Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

Waar moet hij naartoe gaan?

Meest recent

'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

1
1
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

41
41
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

31
31
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

45
45
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

36
36
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

20
20
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

52
52
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

192
192
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

29
29
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

45
45
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

104
104
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

195
195
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

67
67
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

184
184
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

949
949
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

170
170
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

953
953
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

156
156

Meer sportnieuws