'Drie Spaanse clubs vechten om handtekening Januzaj'

door
'Drie Spaanse clubs vechten om handtekening Januzaj'

Met het WK in het achterhoofd is het voor veel spelers opletten geblazen. Een (slechte) transfer zou de kansen op een selectie immers wel eens serieus kunnen hypothekeren. Adnan Januzaj (27) zal alvast nieuwe oorden opzoeken. Onze landgenoot wuift Real Sociedad na jaren trouwe dienst uit.


Dat maakte de Baskische club maandag zelf bekend. Januzaj speelde sinds de zomer van 2017 voor Sociedad, dat hem destijds overnam van Manchester United. Met die transfer was toen 8,5 miljoen euro gemoeid. Januzaj speelde in totaal 168 duels voor Sociedad. Hij scoorde daarin 23 keer en gaf 21 assists. Op zijn palmares staat één Copa del Rey. Vraag is nu waar de toekomst ligt van de fijnbesnaarde linkerpoot.

Januzaj werd de laatste tijd al sterk gelinkt aan een transfer naar Napoli. De Italiaanse club zoekt een vervanger voor Lorenzo Insigne, die naar Toronto vertrok. Maar ook vanuit Spanje is er heel wat interesse voor Januzaj. Zo weet Fichajes dat drie clubs om zijn handtekening zullen strijden komende zomer. Sevilla zou wel iets zien in de speler. De Andalusische club kan het salaris van Januzaj gemakkelijk aan, omdat ze miljoenen verwacht van de (mogelijke) transfer van Jules Koundé. Ook Valencia wordt genoemd. Die club ziet waarschijnlijk verschillende pionnen andere oorden opzoeken en zou dus versterking kunnen gebruiken. Valencia zou wel de slechtste papieren hebben om Januzaj binnen te halen.

FC BARCELONA

Een club die in het verleden al genoemd werd en ook nu bij de gegadigden is, is FC Barcelona. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transfervrije komst van Januzaj een goede optie zou zijn. Barça lijkt terug op de voetbalkaart te staan en eindigde tweede in La Liga. Toch toonde de vroegtijdige exit in de Europa League aan dat er nog heel wat bij mag om opnieuw naar de top te gaan. Kan Januzaj daarin zijn steentje bijdragen?

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Waar moet hij naartoe gaan?

Meest recent

'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

23
23
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

60
60
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

100
100
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

87
87
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

219
219
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

215
215
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

102
102
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

296
296
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

72
72
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

272
272
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

102
102
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

79
79
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

179
179
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

213
213
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

493
493
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

117
117
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

84
84
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

195
195
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

718
718
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

322
322
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

266
266
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

870
870
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

421
421
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

167
167

Meer sportnieuws