'Drie Spaanse clubs vechten om handtekening Januzaj'

386 stemmen
'Drie Spaanse clubs vechten om handtekening Januzaj'

Met het WK in het achterhoofd is het voor veel spelers opletten geblazen. Een (slechte) transfer zou de kansen op een selectie immers wel eens serieus kunnen hypothekeren. Adnan Januzaj (27) zal alvast nieuwe oorden opzoeken. Onze landgenoot wuift Real Sociedad na jaren trouwe dienst uit.


Dat maakte de Baskische club maandag zelf bekend. Januzaj speelde sinds de zomer van 2017 voor Sociedad, dat hem destijds overnam van Manchester United. Met die transfer was toen 8,5 miljoen euro gemoeid. Januzaj speelde in totaal 168 duels voor Sociedad. Hij scoorde daarin 23 keer en gaf 21 assists. Op zijn palmares staat één Copa del Rey. Vraag is nu waar de toekomst ligt van de fijnbesnaarde linkerpoot.

Januzaj werd de laatste tijd al sterk gelinkt aan een transfer naar Napoli. De Italiaanse club zoekt een vervanger voor Lorenzo Insigne, die naar Toronto vertrok. Maar ook vanuit Spanje is er heel wat interesse voor Januzaj. Zo weet Fichajes dat drie clubs om zijn handtekening zullen strijden komende zomer. Sevilla zou wel iets zien in de speler. De Andalusische club kan het salaris van Januzaj gemakkelijk aan, omdat ze miljoenen verwacht van de (mogelijke) transfer van Jules Koundé. Ook Valencia wordt genoemd. Die club ziet waarschijnlijk verschillende pionnen andere oorden opzoeken en zou dus versterking kunnen gebruiken. Valencia zou wel de slechtste papieren hebben om Januzaj binnen te halen.

FC BARCELONA

Een club die in het verleden al genoemd werd en ook nu bij de gegadigden is, is FC Barcelona. De Catalanen bevinden zich nog altijd in een moeilijke financiële situatie, waardoor de transfervrije komst van Januzaj een goede optie zou zijn. Barça lijkt terug op de voetbalkaart te staan en eindigde tweede in La Liga. Toch toonde de vroegtijdige exit in de Europa League aan dat er nog heel wat bij mag om opnieuw naar de top te gaan. Kan Januzaj daarin zijn steentje bijdragen?

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Waar moet hij naartoe gaan?

Meest recent

Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

7
7
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

8
8
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

97
97
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

320
320
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

156
156
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

73
73
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

65
65
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

75
75
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

218
218
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

226
226
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

287
287
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

273
273
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

217
217
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

177
177
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

75
75
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

647
647
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

134
134
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

411
411
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

494
494
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1115
1115
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

157
157
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

891
891
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

243
243
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

224
224

Meer sportnieuws