Real Sociedad maakt vertrek van Januzaj bekend

door
Real Sociedad maakt vertrek van Januzaj bekend

Bondscoach Roberto Martinez waarschuwde zijn spelers omtrent een zomertransfer, maar de meesten lijken die uitspraken te negeren. Wat uiteraard volstrekt normaal is. Adnan Januzaj gaat alvast een transfer versieren.


Real Sociedad maakte vandaag het vertrek van Januzaj wereldkundig. "Real Sociedad maakt bekend dat Adnan Januzaj en Nacho Monreal vanaf volgend seizoen niet meer bij de club zullen doorgaan. De club bedankt Adnan Januzaj en Nacho Monreal voor hun inzet, toewijding en inzet tijdens hun verblijf bij ons, en wenst hen het beste voor hun persoonlijke en professionele toekomst", luidt het in een boodschap.

Omtrent Januzaj gonst het al maanden over een mogelijk vertrek. De Rode Duivel, die een aflopend contract heeft, speelde al sinds 2017 voor Real Sociedad, dat hem toen voor 8,5 miljoen euro weghaalde bij Manchester United. In Spanje kwam de technisch vaardige middenvelder weer boven water en dit seizoen kende hij er een goed seizoen. De voormalige speler van ook nog Borussia Dortmund en Sunderland speelde in totaal 167 wedstrijden voor de Spaanse club en daarin was hij goed voor 23 doelpunten en 21 assists.

NAPOLI?

Januzaj kan nu rustig op zoek gaan naar een nieuwe club en de afgelopen maanden werd zijn naam vooral gelinkt aan Napoli. Daar willen ze hem dolgraag aanstellen als de vervanger van de naar Toronto vertrokken Lorenzo Insigne. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid komen over zijn toekomst.

Zal Januzaj naar de Serie A verkassen?

Meest recent

Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

177
177
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

18
18
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

302
302
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

259
259
Stiekeme titelambities? STVV pakt weer uit op mercato

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

98
98
Genkie in Europese picture: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

234
234
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

257
257
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

60
60
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

86
86
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

633
633
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

127
127
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

322
322
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

324
324
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

487
487
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

390
390
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

656
656
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

629
629
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

351
351
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

117
117
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

51
51
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

350
350
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

419
419
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

60
60
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

946
946
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

181
181

Meer sportnieuws