Real Sociedad maakt vertrek van Januzaj bekend

door
Real Sociedad maakt vertrek van Januzaj bekend

Bondscoach Roberto Martinez waarschuwde zijn spelers omtrent een zomertransfer, maar de meesten lijken die uitspraken te negeren. Wat uiteraard volstrekt normaal is. Adnan Januzaj gaat alvast een transfer versieren.


Real Sociedad maakte vandaag het vertrek van Januzaj wereldkundig. "Real Sociedad maakt bekend dat Adnan Januzaj en Nacho Monreal vanaf volgend seizoen niet meer bij de club zullen doorgaan. De club bedankt Adnan Januzaj en Nacho Monreal voor hun inzet, toewijding en inzet tijdens hun verblijf bij ons, en wenst hen het beste voor hun persoonlijke en professionele toekomst", luidt het in een boodschap.

Omtrent Januzaj gonst het al maanden over een mogelijk vertrek. De Rode Duivel, die een aflopend contract heeft, speelde al sinds 2017 voor Real Sociedad, dat hem toen voor 8,5 miljoen euro weghaalde bij Manchester United. In Spanje kwam de technisch vaardige middenvelder weer boven water en dit seizoen kende hij er een goed seizoen. De voormalige speler van ook nog Borussia Dortmund en Sunderland speelde in totaal 167 wedstrijden voor de Spaanse club en daarin was hij goed voor 23 doelpunten en 21 assists.

NAPOLI?

Januzaj kan nu rustig op zoek gaan naar een nieuwe club en de afgelopen maanden werd zijn naam vooral gelinkt aan Napoli. Daar willen ze hem dolgraag aanstellen als de vervanger van de naar Toronto vertrokken Lorenzo Insigne. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid komen over zijn toekomst.

Zal Januzaj naar de Serie A verkassen?

Meest recent

Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

10
10
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

65
65
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

20
20
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

150
150
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

182
182
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

27
27
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

232
232
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

159
159
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

234
234
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

165
165
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

207
207
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

809
809
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

161
161
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

686
686
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

469
469
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

475
475
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

254
254
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

330
330
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

675
675
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

773
773
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

557
557
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

282
282
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

571
571
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

558
558
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

468
468

Meer sportnieuws