Real Sociedad maakt vertrek van Januzaj bekend

150
Real Sociedad maakt vertrek van Januzaj bekend

Bondscoach Roberto Martinez waarschuwde zijn spelers omtrent een zomertransfer, maar de meesten lijken die uitspraken te negeren. Wat uiteraard volstrekt normaal is. Adnan Januzaj gaat alvast een transfer versieren.


Real Sociedad maakte vandaag het vertrek van Januzaj wereldkundig. "Real Sociedad maakt bekend dat Adnan Januzaj en Nacho Monreal vanaf volgend seizoen niet meer bij de club zullen doorgaan. De club bedankt Adnan Januzaj en Nacho Monreal voor hun inzet, toewijding en inzet tijdens hun verblijf bij ons, en wenst hen het beste voor hun persoonlijke en professionele toekomst", luidt het in een boodschap.

Omtrent Januzaj gonst het al maanden over een mogelijk vertrek. De Rode Duivel, die een aflopend contract heeft, speelde al sinds 2017 voor Real Sociedad, dat hem toen voor 8,5 miljoen euro weghaalde bij Manchester United. In Spanje kwam de technisch vaardige middenvelder weer boven water en dit seizoen kende hij er een goed seizoen. De voormalige speler van ook nog Borussia Dortmund en Sunderland speelde in totaal 167 wedstrijden voor de Spaanse club en daarin was hij goed voor 23 doelpunten en 21 assists.

NAPOLI?

Januzaj kan nu rustig op zoek gaan naar een nieuwe club en de afgelopen maanden werd zijn naam vooral gelinkt aan Napoli. Daar willen ze hem dolgraag aanstellen als de vervanger van de naar Toronto vertrokken Lorenzo Insigne. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid komen over zijn toekomst.

Zal Januzaj naar de Serie A verkassen?

Meest recent

Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

4
4
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

10
10
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

53
53
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

44
44
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

74
74
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

125
125
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

34
34
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

55
55
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

234
234
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

194
194
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

133
133
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

812
812
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

316
316
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

111
111
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

85
85
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

218
218
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

267
267
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

561
561
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

270
270
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

258
258
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

344
344
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

197
197
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

55
55

Meer sportnieuws