'Genk moet dokken voor komst Vrancken'

418 stemmen
'Genk moet dokken voor komst Vrancken'

KRC Genk sloot een bijzonder tegenvallend seizoen zaterdagavond af met een scoreloos gelijkspel tegen KV Mechelen. De wedstrijd in het AFAS-stadion bleek ook meteen de zwanenzang van Bernd Storck. Zo maakte Racing zondagvoormiddag officieel bekend dat de wegen met de Duitse trainer scheiden.


En het heeft er alle schijn van dat de Limburgers het zaterdag opnamen tegen hun nieuwe trainer. Wouter Vrancken staat volgens verschillende bronnen dichtbij een overstap naar de Cegeka Arena. De oud-middenvelder had zijn vertrek in Mechelen al een tijdje aangekondigd en de geruchten omtrent een terugkeer naar Genk, waar hij als speler meer dan 50 wedstrijden afwerkte, deden al langer de ronde. Nu zouden club en trainer ook nagenoeg rond zijn.

Volgens Het Laatste Nieuws moeten tussen beide partijen enkel nog de punten en komma's uitgeklaard worden. Maar Genk zal ook nog een akkoord moeten vinden met KV Mechelen. Want de Limburgers zullen wel degelijk moeten dokken. De afkoopclausule zou zo'n 600.000 euro bedragen. Maar Malinwa liet eerder al verstaan dat het wil meewerken om Vrancken zijn nieuwe stap te laten realiseren. Er lijkt dus nog marge om te onderhandelen.

OPVOLGER STAAT KLAAR
In ieder geval is in Mechelen alles in gereedheid gebracht voor de opvolging van Vrancken. De Nederlander Danny Buijs was volgens HLN zaterdag al aanwezig op Achter de Kazerne. Bovendien zou hij ook al met Vrancken hebben gesproken. Een akkoord lijkt dan ook in de maak, in de loop van deze week wordt witte rook verwacht.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Vrancken is de ideale keuze voor Genk ...

Meest recent

Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

1
1
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

36
36
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

18
18
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

68
68
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

26
26
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

160
160
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

133
133
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

501
501
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

136
136
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

60
60
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

54
54
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

334
334
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

571
571
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

49
49
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

446
446
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

127
127
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

51
51
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

249
249
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

49
49
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

238
238
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

661
661
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

212
212
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

80
80
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

464
464

Meer sportnieuws