Priske spreekt zich uit over Antwerp-ontslag

door
Priske spreekt zich uit over Antwerp-ontslag

Antwerp FC heeft een tegenvallend seizoen alsnog met een positieve noot afgesloten. Zo pakte de Great Old zondag zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. Een fraai doelpunt van Michael Frey met de hak was voldoende om met de volle buit aan de haal te gaan.


RAFC kwam in de slotfase van het seizoen bijzonder matig voor de dag. Zo dateerde de laatste overwinning alweer van begin april. Komende zomer zal dan ook een grote metamorfose volgen onder impuls van sportieve baas Marc Overmars. Maar in het Dudenpark wilde de huidige ploeg nog een laatste keer tonen wat ze waard is. En dat lukte ook: gezien het wedstrijdverloop was de zege tegen Union zeker verdiend.

Coach Brian Priske was dan ook tevreden over het resultaat, al kon het geleverde spel hem niet bepaald bekoren. "Ik vond het geen mooie wedstrijd", klonk het bij Sporza. "Er waren heel veel technische fouten bij beide ploegen, maar tijdens de rust had ik wel het gevoel dat de zege mogelijk was. Ik ben heel trots op de spelers vandaag, want ze hebben de juiste mentaliteit getoond."

VERTREK NABIJ
Voor Priske werd het allicht zijn laatste match als hoofdtrainer van Antwerp. Met Mark van Bommel zou zijn opvolger al klaar staan, al is het ontslag officieel gezien nog geen feit. "Ik weet nog niet of ik mijn contract helemaal uitdoe, want in voetbal weet je nooit. We hebben er een goed seizoen opzitten, maar alleen de play-offs waren wat teleurstellend."

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Priske heeft te weinig krediet gekregen bij Antwerp ...

Meest recent

Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

18
18
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

27
27
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

58
58
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

85
85
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

157
157
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

65
65
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

141
141
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

473
473
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

248
248
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

310
310
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

279
279
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

106
106
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

739
739
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

368
368
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

428
428
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

355
355
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

245
245
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

435
435
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

403
403
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

527
527
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

239
239
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

119
119
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

454
454

Meer sportnieuws