'Nieuwe PSG-bom: Qatari willen Neymar dumpen'

654 stemmen
'Nieuwe PSG-bom: Qatari willen Neymar dumpen'

Paris Saint-Germain is er dan toch in geslaagd om het contract van Kylian Mbappé te verlengen. De Franse superster zette zaterdag zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst tot medio 2025. Dat deed hij wel onder waanzinnige financiële voorwaarden en dat zal zijn gevolgen hebben op de transferplannen.


Het exacte salaris van Mbappé werd niet gecommuniceerd, maar er bestaat weinig twijfel over dat dit nieuwe contract van hem één van de beste betaalde sporters ter wereld maakt. En dus zullen de Parijzenaars moeten snoeien in de salarisuitgaven voor de andere spelers. Van Angel Di Maria werd alvast afscheid genomen, zijn aflopende contact wordt niet verlengd. Maar er zullen nog meer namen moeten vertrekken.

Die lijst is behoorlijk lang, verschillende leden van de huidige A-kern spelen geen hoofdrol in de sportieve plannen voor volgend seizoen. Maar volgens Le Parisien, doorgaans goed op de hoogte van het reilen en zeilen bij de Franse kampioen, stelt nu dat ook Neymar Jr. mag beschikken. Nu Mbappé toch blijft zouden de eigenaars uit Qatar hebben aangegeven dat de Braziliaan mag beschikken.

VEEL TE DUUR
De kans dat het ook zover zal komen, is evenwel klein. Neymar heeft niet bepaald een groots seizoen achter de rug en kampt steeds vaker met de nodige blessure-perikelen. Het valt dan ook te betwijfelen of andere clubs bereid zijn een forse transfersom voor hem neer te leggen. En zelfs als PSG hem voor een dumpingprijs laat vertrekken, wordt een transfer moeilijk. Neymar zou immers een slordige 30 miljoen euro per jaar verdienen. Een salaris dat voor nagenoeg alle andere topclubs te hoog is.

LEES OOK: 'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Neymar hoort niet meer bij de 10 beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

106
106
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

63
63
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

133
133
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

283
283
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1099
1099
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

115
115
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

159
159
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

83
83
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

75
75
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

43
43
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

173
173
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

214
214
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

162
162
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

301
301
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

392
392
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

209
209
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

120
120
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

880
880
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

530
530
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

367
367
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39

Meer sportnieuws