'Nieuwe PSG-bom: Qatari willen Neymar dumpen'

654 stemmen
'Nieuwe PSG-bom: Qatari willen Neymar dumpen'

Paris Saint-Germain is er dan toch in geslaagd om het contract van Kylian Mbappé te verlengen. De Franse superster zette zaterdag zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst tot medio 2025. Dat deed hij wel onder waanzinnige financiële voorwaarden en dat zal zijn gevolgen hebben op de transferplannen.


Het exacte salaris van Mbappé werd niet gecommuniceerd, maar er bestaat weinig twijfel over dat dit nieuwe contract van hem één van de beste betaalde sporters ter wereld maakt. En dus zullen de Parijzenaars moeten snoeien in de salarisuitgaven voor de andere spelers. Van Angel Di Maria werd alvast afscheid genomen, zijn aflopende contact wordt niet verlengd. Maar er zullen nog meer namen moeten vertrekken.

Die lijst is behoorlijk lang, verschillende leden van de huidige A-kern spelen geen hoofdrol in de sportieve plannen voor volgend seizoen. Maar volgens Le Parisien, doorgaans goed op de hoogte van het reilen en zeilen bij de Franse kampioen, stelt nu dat ook Neymar Jr. mag beschikken. Nu Mbappé toch blijft zouden de eigenaars uit Qatar hebben aangegeven dat de Braziliaan mag beschikken.

VEEL TE DUUR
De kans dat het ook zover zal komen, is evenwel klein. Neymar heeft niet bepaald een groots seizoen achter de rug en kampt steeds vaker met de nodige blessure-perikelen. Het valt dan ook te betwijfelen of andere clubs bereid zijn een forse transfersom voor hem neer te leggen. En zelfs als PSG hem voor een dumpingprijs laat vertrekken, wordt een transfer moeilijk. Neymar zou immers een slordige 30 miljoen euro per jaar verdienen. Een salaris dat voor nagenoeg alle andere topclubs te hoog is.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Neymar hoort niet meer bij de 10 beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

35
35
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

78
78
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

74
74
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

101
101
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

118
118
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

281
281
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

457
457
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

223
223
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

322
322
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

304
304
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

570
570
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

362
362
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

421
421
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

538
538
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws