'Mbappé krijgt al snel deksel op de neus bij PSG'

door
'Mbappé krijgt al snel deksel op de neus bij PSG'

Paris Saint-Germain heeft voor een enorme verrassing gezorgd door Kylian Mbappé alsnog te overtuigen tot een contractverlenging. De Franse topaanvaller liet daarvoor Real Madrid links liggen. Maar de Franse international moet al meteen een tegenvaller verwerken.


Mbappé wordt door zijn contractverlenging één van de best betaalde spelers ter wereld, maar zijn salaris was niet het enige motief om bij te tekenen. Zo krijgt de Franse international volgens verschillende bronnen ook sportief gezien heel wat macht. Hij zou inspraak krijgen in zowat alle grote sportieve plannen van de club. Dat betekent slecht nieuws voor coach Mauricio Pochettino.

De Argentijn zat al een tijdje op de wip en naar verluidt vond Mbappé het niet erg vinden dat Pochettino moet beschikken. Hij had namelijk zijn zinnen gezet op een samenwerking met Zinedine Zidane. Maar het lijkt er op dat Mbappé dit keer niet zijn zin zal krijgen. Hoewel Zidane momenteel zonder club zit, zou hij volgens verschillende bronnen bedankt hebben voor een avontuur in de Franse hoofdstad.

WK AFWACHTEN
Met Luis Campos, die goede banden onderhoudt met de Mbappé-clan, is immers al een nieuwe sportief directeur onderweg. En Zidane wou de stap naar PSG enkel zetten als hij het volledige transferbeleid voor zijn rekening zou mogen nemen. Daarnaast zou hij volgens Téléfoot het WK willen afwachten. Daarna komt mogelijk zijn droomjob, bondscoach van Frankrijk, vacant. De deur zou nog niet volledig gesloten zijn, maar op dit moment lijkt de aanstelling van Zidane vrij onwaarschijnlijk bij PSG.

LEES OOK: 'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

PSG wint de CL volgend seizoen ...

Meest recent

Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

4
4
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

59
59
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

22
22
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

109
109
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

107
107
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

93
93
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

238
238
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

211
211
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

187
187
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

594
594
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

255
255
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

510
510
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

549
549
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

496
496
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

480
480
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

397
397
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

134
134
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

136
136
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

79
79
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

397
397
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

225
225
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

517
517
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

43
43
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

578
578

Meer sportnieuws