'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

268 stemmen
'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

In de Italiaanse Serie A wordt zondag de laatste speeldag afgewerkt. Voor SSC Napoli, dat 's middags op bezoek gaat bij Spezia, staat er dan niets meer op het spel. Mogelijk wordt dat wel de laatste wedstrijd van Dries Mertens in Napolitaanse loondienst, zijn contract is immers nog steeds niet verlengd.


Nochtans leek een akkoord over een nieuwe overeenkomst in de maak. Zo geraakte onlangs bekend dat voorzitter Aurelio De Laurentiis en Mertens dicht tegen een akkoord stonden. De Rode Duivel toonde zich daarbij bereid om een forse financiële inspanning te doen om alsnog te kunnen bijtekenen. En volgens Corriere dello Sport was het slechts een kwestie van tijd alvorens het nieuws over zijn verlenging wereldkundig wordt gemaakt.

Maar sindsdien bleef het opvallend stil. En ondertussen duiken weer nieuwe vertrekgeruchten op. Volgens de Italiaanse transferkenner Alfredo Pedulla heeft Mertens immers contact gehad met Maurizio Sarri. De topcoach werkte destijds bij Napoli al succesvol samen met onze landgenoot en staat momenteel aan het roer bij SS Lazio. Daar zou hij graag opnieuw aan de slag gaan met de 35-jarige aanvaller.

NAPOLI PRIORITEIT
Volgens Pedulla lopen de contacten tussen Mertens en Sarri nog steeds. De prioriteit van de aanvaller blijft evenwel om te verlengen in Napels, daarover zou weldra een nieuwe meeting gepland staan. Maar moest een akkoord uitblijven, zou Lazio klaar staan om hem een alternatief aan te bieden. En dat maakt de positie van de Belg aan de onderhandelingstafel er natuurlijk een pak sterker over.

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Dat Mertens nog geen nieuw contract kreeg, is een gebrek aan respect ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

26
26
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

60
60
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

115
115
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

113
113
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

22
22
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

108
108
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

198
198
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

178
178
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

185
185
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

263
263
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

409
409
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

568
568
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

305
305
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

576
576
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws