'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

door
'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

In de Italiaanse Serie A wordt zondag de laatste speeldag afgewerkt. Voor SSC Napoli, dat 's middags op bezoek gaat bij Spezia, staat er dan niets meer op het spel. Mogelijk wordt dat wel de laatste wedstrijd van Dries Mertens in Napolitaanse loondienst, zijn contract is immers nog steeds niet verlengd.


Nochtans leek een akkoord over een nieuwe overeenkomst in de maak. Zo geraakte onlangs bekend dat voorzitter Aurelio De Laurentiis en Mertens dicht tegen een akkoord stonden. De Rode Duivel toonde zich daarbij bereid om een forse financiële inspanning te doen om alsnog te kunnen bijtekenen. En volgens Corriere dello Sport was het slechts een kwestie van tijd alvorens het nieuws over zijn verlenging wereldkundig wordt gemaakt.

Maar sindsdien bleef het opvallend stil. En ondertussen duiken weer nieuwe vertrekgeruchten op. Volgens de Italiaanse transferkenner Alfredo Pedulla heeft Mertens immers contact gehad met Maurizio Sarri. De topcoach werkte destijds bij Napoli al succesvol samen met onze landgenoot en staat momenteel aan het roer bij SS Lazio. Daar zou hij graag opnieuw aan de slag gaan met de 35-jarige aanvaller.

NAPOLI PRIORITEIT
Volgens Pedulla lopen de contacten tussen Mertens en Sarri nog steeds. De prioriteit van de aanvaller blijft evenwel om te verlengen in Napels, daarover zou weldra een nieuwe meeting gepland staan. Maar moest een akkoord uitblijven, zou Lazio klaar staan om hem een alternatief aan te bieden. En dat maakt de positie van de Belg aan de onderhandelingstafel er natuurlijk een pak sterker over.

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Dat Mertens nog geen nieuw contract kreeg, is een gebrek aan respect ...

Meest recent

Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

31
31
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

92
92
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

212
212
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

21
21
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

32
32
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

92
92
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

174
174
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

30
30
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

84
84
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

61
61
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

108
108
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

64
64
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

514
514
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

103
103
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

349
349
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

92
92
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

163
163
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

116
116
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

125
125
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

153
153
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

450
450
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

93
93
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

90
90

Meer sportnieuws