'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

door
'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

In de Italiaanse Serie A wordt zondag de laatste speeldag afgewerkt. Voor SSC Napoli, dat 's middags op bezoek gaat bij Spezia, staat er dan niets meer op het spel. Mogelijk wordt dat wel de laatste wedstrijd van Dries Mertens in Napolitaanse loondienst, zijn contract is immers nog steeds niet verlengd.


Nochtans leek een akkoord over een nieuwe overeenkomst in de maak. Zo geraakte onlangs bekend dat voorzitter Aurelio De Laurentiis en Mertens dicht tegen een akkoord stonden. De Rode Duivel toonde zich daarbij bereid om een forse financiële inspanning te doen om alsnog te kunnen bijtekenen. En volgens Corriere dello Sport was het slechts een kwestie van tijd alvorens het nieuws over zijn verlenging wereldkundig wordt gemaakt.

Maar sindsdien bleef het opvallend stil. En ondertussen duiken weer nieuwe vertrekgeruchten op. Volgens de Italiaanse transferkenner Alfredo Pedulla heeft Mertens immers contact gehad met Maurizio Sarri. De topcoach werkte destijds bij Napoli al succesvol samen met onze landgenoot en staat momenteel aan het roer bij SS Lazio. Daar zou hij graag opnieuw aan de slag gaan met de 35-jarige aanvaller.

NAPOLI PRIORITEIT
Volgens Pedulla lopen de contacten tussen Mertens en Sarri nog steeds. De prioriteit van de aanvaller blijft evenwel om te verlengen in Napels, daarover zou weldra een nieuwe meeting gepland staan. Maar moest een akkoord uitblijven, zou Lazio klaar staan om hem een alternatief aan te bieden. En dat maakt de positie van de Belg aan de onderhandelingstafel er natuurlijk een pak sterker over.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Dat Mertens nog geen nieuw contract kreeg, is een gebrek aan respect ...

Meest recent

'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

14
14
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

1
1
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

116
116
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

49
49
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

177
177
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

95
95
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

31
31
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

348
348
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

223
223
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

152
152
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

132
132
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

463
463
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

95
95
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

67
67
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

579
579
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

132
132
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

266
266
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

194
194
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

460
460
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

471
471
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

64
64
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

271
271

Meer sportnieuws