'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

door
'Code rood in Napels: topcoach contacteert Mertens'

In de Italiaanse Serie A wordt zondag de laatste speeldag afgewerkt. Voor SSC Napoli, dat 's middags op bezoek gaat bij Spezia, staat er dan niets meer op het spel. Mogelijk wordt dat wel de laatste wedstrijd van Dries Mertens in Napolitaanse loondienst, zijn contract is immers nog steeds niet verlengd.


Nochtans leek een akkoord over een nieuwe overeenkomst in de maak. Zo geraakte onlangs bekend dat voorzitter Aurelio De Laurentiis en Mertens dicht tegen een akkoord stonden. De Rode Duivel toonde zich daarbij bereid om een forse financiële inspanning te doen om alsnog te kunnen bijtekenen. En volgens Corriere dello Sport was het slechts een kwestie van tijd alvorens het nieuws over zijn verlenging wereldkundig wordt gemaakt.

Maar sindsdien bleef het opvallend stil. En ondertussen duiken weer nieuwe vertrekgeruchten op. Volgens de Italiaanse transferkenner Alfredo Pedulla heeft Mertens immers contact gehad met Maurizio Sarri. De topcoach werkte destijds bij Napoli al succesvol samen met onze landgenoot en staat momenteel aan het roer bij SS Lazio. Daar zou hij graag opnieuw aan de slag gaan met de 35-jarige aanvaller.

NAPOLI PRIORITEIT
Volgens Pedulla lopen de contacten tussen Mertens en Sarri nog steeds. De prioriteit van de aanvaller blijft evenwel om te verlengen in Napels, daarover zou weldra een nieuwe meeting gepland staan. Maar moest een akkoord uitblijven, zou Lazio klaar staan om hem een alternatief aan te bieden. En dat maakt de positie van de Belg aan de onderhandelingstafel er natuurlijk een pak sterker over.

LEES OOK: 'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Dat Mertens nog geen nieuw contract kreeg, is een gebrek aan respect ...

Meest recent

Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

25
25
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

70
70
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

100
100
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

80
80
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

57
57
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

488
488
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

80
80
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

73
73
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

156
156
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

185
185
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

110
110
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

111
111
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

414
414
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

110
110
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

277
277
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

435
435
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

355
355
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

219
219
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

358
358
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

164
164
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

107
107
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

77
77
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

40
40

Meer sportnieuws