Geen winst voor Vrancken, Charleroi verrast Gent

door
Geen winst voor Vrancken, Charleroi verrast Gent

Zaterdagavond werd de laatste speeldag in de Europe Play-Offs afgewerkt, maar daarin stond niets meer op het spel. AA Gent was al zeker van de eindwinst, maar kon zijn seizoen niet in schoonheid eindigen. Het slikte nog een thuisnederlaag tegen Charleroi door een tegendoelpunt in blessuretijd. In de andere wedstrijd hielden ook KV Mechelen en KRC Genk elkaar in evenwicht.


AA GENT - CHARLEROI 1-2
Tarik Tissoudali werd voor de wedstrijd nog gehuldigd met de Ebbenhouten Schoen, maar die bracht hem geen geluk. De Marokkaan miste halfweg de eerste helft immers een strafschop. Op dat moment stond Gent al 0-1 achter nadat Gholizadeh knap gescoord had. Aanvankelijk leek de misser van Tissoudali niet al te veel te deren, want Ngadeu maakte nog voor rust toch gelijk.

In de tweede helft moest Gent het met een nieuwe doelman doen, want debutant Fortin maakte bij de rust plaats voor De Schrevel, die ook al zijn debuut vierde. De 20-jarige slaagde er echter niet in om zijn netten schoon te houden. Bij Charleroi had Edward Still in de tweede helft ook een pak jongeren laten invallen, maar zijn ploeg ging nog met de zege lopen toen Heymans in de slotseconden een voorzet van Nkuba binnenkopte.

KV MECHELEN - KRC GENK 0-0
De partij in Mechelen stond in het teken van het afscheid van Wouter Vrancken en Onur Kaya. Die eerste gunde die laatste in zijn laatste match als prof nog een basisplaats. Na een uur werd de 36-jarige onder een oorverdovend applaus naar de kant gehaald en namen de emoties de bovenhand.

Doelpunten vielen er Achter de Kazerne echter niet, al lag dat zeker niet aan een gebrek aan doelkansen. Beide teams werkten echter niet goed af en troffen elk één keer het doelhout. Namens Genk knalde Preciado op de lat, terwijl even later Storm aan de overkant hetzelfde deed.


LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Is AA Gent volgend seizoen titelkandidaat?

Meest recent

Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

10
10
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

17
17
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

42
42
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

49
49
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

127
127
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

49
49
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

296
296
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

207
207
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

541
541
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

132
132
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

333
333
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

63
63
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

369
369
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

528
528
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

657
657
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

142
142
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

253
253
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

26
26
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

399
399
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

346
346
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

358
358
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

242
242

Meer sportnieuws