Fabrizio Romano verkondigt einde Mbappé-soap

112
Fabrizio Romano verkondigt einde Mbappé-soap

Na maanden van speculaties en geruchten, lijkt de transfersoap rond Kylian Mbappé nu toch tot einde te zijn gekomen. Lange tijd had het er alle schijn van dat de wereldkampioen zijn carrière zou gaan voortzetten bij Real Madrid. Maar diverse betrouwbare bronnen melden dat hij alsnog zijn contract zal verlengen bij Paris Saint-Germain.


Al een heel seizoen lang probeert de Franse kampioen tevergeefs om het aflopende contract van zijn goudhaantje te verlengen. Mbappé hield de boot telkens af, waardoor een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu voor de hand lag. Maar ondanks nauwe contacten met de Spanjaarden en een vermeend mondeling akkoord, zou Mbappé dan toch hebben gekozen voor een verlengd verblijf.

Nadat verschillende bronnen hier al melding van maakten, wordt het nieuws nu ook bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Volgens de Italiaan heeft Mbappé zijn beslissing inmiddels gecommuniceerd aan het bestuur van Real. Romano voegde er zelfs zijn fameuze 'Here we go' aan toe, wat er telkens op wijst dat een deal helemaal beklonken is.

ONGEZIENE VOORWAARDEN
Het ultieme bod van de Parijzenaars was dan ook moeilijk te weigeren. Zo gaan geruchten de ronde over een jaarsalaris dat de 100 miljoen euro zou benaderen. Ook krijgt de aanvaller een historisch hoge tekenbonus. Maar dat is niet het enige. Zo zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club, bijvoorbeeld in de aanstelling van een nieuwe trainer en sportief directeur. Ook krijgt hij veto-recht bij de transfers. Om Mbappé te overtuigen zou zelfs Frans president Emanuel Macron zijn ingeschakeld. De emir van Qatar, dat de Franse kampioen in handen heeft, zou eveneens flink druk hebben gezet.

LEES OOK: ///

Begrijpt u de beslissing van Mbappé?

Meest recent

Plooien gladgestreken? Allegri looft De Bruyne

De voorbije week stonden de Italiaanse kranten vol van de 'vete' tussen Kevin De Bruyne en ...

12
12
Flick goudeerlijk: "PSG is beter dan ons"

De voetballiefhebber werd dinsdagavond verwend in de Champions Leauge, met maar liefst 40 doelpunten ...

18
18
PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Het is dinsdag een spectaculaire avond geworden in de Champions League. Dé kraker was ...

25
25
Turken kijken met nieuwe bondscoach Rode Duivels in de ogen

De Rode Duivels staan er na vier wedstrijden vrij goed voor in de Nations League. Ze staan na vier ...

27
27
'Club siddert: grootmacht gaat in januari voor Tresoldi'

Club Brugge bijft ook na het vertrek van verschillende sterkhouders vorige zomer gewoon indruk ...

142
142
Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Vorig weekend liet KRC Genk geen steek vallen in de Croky Cup, want het ging gewoon met 0-2 winnen ...

85
85
Club kijkt oude bekende in ogen: "Lens is favoriet"

Club Brugge hoopt woensdag opnieuw een resultaat neer te kunnen zetten in de Champions League na de ...

287
287
Fenerbahçe met grote domper, Dortmund komt goed weg

In de Champions League stonden er twee matchen op het programma in de vooravond. Om 18u45 gaf ...

38
38
Union SG wint jackpot "20 à 25 miljoen euro"

De naam van Relebohile Mofokeng begint steeds nadrukkelijker rond te zingen op de Europese ...

54
54
'Arne Slot lokt interesse van Premier League-club'

Arne Slot lijkt niet van plan om lang aan de zijlijn te blijven staan. Volgens De Telegraaf staat ...

42
42
Nieuwe attractie in JPL: "Talent voor Premier League"

De Belgische ploegen hebben een geslaagde week achter de rug op het Europese toneel. Union SG ...

342
342
Coach RC Lens looft Club-smaakmaker: "Een topper"

Club Brugge is favoriet voor het treffen met RC Lens. AS Monaco en Olympique Marseille werden al ...

131
131
Van Hazard tot Ivanovic: ex-JPL'ers hun rapport bij Lens

RC Lens is morgen de tegenstander van Club Brugge in de Champions League. De Belgische landskampioen ...

119
119
'Club Brugge stelt Tresoldi teleur: droomtransfer van tafel'

Een exit in januari is onbespreekbaar, maar nadien wordt Nicolo Tresoldi stilaan onhoudbaar voor ...

325
325
Belgische toptrainers in vieze papieren: terug naar JPL?

Tot dusver maakt de Jupiler Pro League zijn reputatie als trainerskerkhof niet echt waar, want na ...

189
189
'Club-grootverdiener forceert breuk: JPL-club staat klaar'

Hij kreeg bij Club Brugge een topcontract tot 2029, maar komt dit seizoen niet aan spelen toe. Deze ...

490
490
'Club Brugge kan cashen: kwartet laat kassa rinkelen'

De afgelopen jaren vonden Europese topclubs alsmaar vlotter hun weg naar Club Brugge, waar het ene ...

148
148
Leko kiest CL-selectie: 2 afvallers bij Club Brugge

Jan Breydel maakt zich al op voor een nieuwe gala-avond in de Champions League. Een week na de stunt ...

329
329
"Lieg niet"-Van Crombrugge haalt vlijmscherp uit na agressie

Hendrik Van Crombrugge beleeft een opvallende periode naast het voetbalveld. Terwijl de voormalige ...

180
180
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

De komende dagen eist het Europese voetbal nog even alle aandacht op, maar nadien wordt in de ...

90
90
Leko speelt open kaart: Vetlesen versus Lemaréchal

Op speeldag drie van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag RC Lens over de vloer. Wellicht ...

190
190
Europese nachtmerrie dreigt plots voor STVV-supporters

De Europese droom van STVV zorgt voor een opvallend probleem bij de Truiense supporters. De tickets ...

185
185
Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander

Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander KAA Gent staat in de Jupiler Pro League aan ...

89
89
Leko waarschuwt Club Brugge: grote vrees voor Lens

Club Brugge won vorige speeldag in de Champions League op het veld van Internazionale. De 3-4 zege ...

171
171
Lukaku boezemt weer angst in: oorlogstaal in Europa

Romelu Lukaku heeft zijn eerste doelpunt bij Fenerbahçe gescoord. Big Rom startte twijfelend ...

74
74

Meer sportnieuws