Fabrizio Romano verkondigt einde Mbappé-soap

door
Fabrizio Romano verkondigt einde Mbappé-soap

Na maanden van speculaties en geruchten, lijkt de transfersoap rond Kylian Mbappé nu toch tot einde te zijn gekomen. Lange tijd had het er alle schijn van dat de wereldkampioen zijn carrière zou gaan voortzetten bij Real Madrid. Maar diverse betrouwbare bronnen melden dat hij alsnog zijn contract zal verlengen bij Paris Saint-Germain.


Al een heel seizoen lang probeert de Franse kampioen tevergeefs om het aflopende contract van zijn goudhaantje te verlengen. Mbappé hield de boot telkens af, waardoor een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu voor de hand lag. Maar ondanks nauwe contacten met de Spanjaarden en een vermeend mondeling akkoord, zou Mbappé dan toch hebben gekozen voor een verlengd verblijf.

Nadat verschillende bronnen hier al melding van maakten, wordt het nieuws nu ook bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Volgens de Italiaan heeft Mbappé zijn beslissing inmiddels gecommuniceerd aan het bestuur van Real. Romano voegde er zelfs zijn fameuze 'Here we go' aan toe, wat er telkens op wijst dat een deal helemaal beklonken is.

ONGEZIENE VOORWAARDEN
Het ultieme bod van de Parijzenaars was dan ook moeilijk te weigeren. Zo gaan geruchten de ronde over een jaarsalaris dat de 100 miljoen euro zou benaderen. Ook krijgt de aanvaller een historisch hoge tekenbonus. Maar dat is niet het enige. Zo zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club, bijvoorbeeld in de aanstelling van een nieuwe trainer en sportief directeur. Ook krijgt hij veto-recht bij de transfers. Om Mbappé te overtuigen zou zelfs Frans president Emanuel Macron zijn ingeschakeld. De emir van Qatar, dat de Franse kampioen in handen heeft, zou eveneens flink druk hebben gezet.

LEES OOK: 'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

Begrijpt u de beslissing van Mbappé?

Meest recent

Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

10
10
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

6
6
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

27
27
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

44
44
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

74
74
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

104
104
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

33
33
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

37
37
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

29
29
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

86
86
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

177
177
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

170
170
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

91
91
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

68
68
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

366
366
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

66
66
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

123
123
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

52
52
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

155
155
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

146
146
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

93
93

Meer sportnieuws