Fabrizio Romano verkondigt einde Mbappé-soap

door
Fabrizio Romano verkondigt einde Mbappé-soap

Na maanden van speculaties en geruchten, lijkt de transfersoap rond Kylian Mbappé nu toch tot einde te zijn gekomen. Lange tijd had het er alle schijn van dat de wereldkampioen zijn carrière zou gaan voortzetten bij Real Madrid. Maar diverse betrouwbare bronnen melden dat hij alsnog zijn contract zal verlengen bij Paris Saint-Germain.


Al een heel seizoen lang probeert de Franse kampioen tevergeefs om het aflopende contract van zijn goudhaantje te verlengen. Mbappé hield de boot telkens af, waardoor een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu voor de hand lag. Maar ondanks nauwe contacten met de Spanjaarden en een vermeend mondeling akkoord, zou Mbappé dan toch hebben gekozen voor een verlengd verblijf.

Nadat verschillende bronnen hier al melding van maakten, wordt het nieuws nu ook bevestigd door transfergoeroe Fabrizio Romano. Volgens de Italiaan heeft Mbappé zijn beslissing inmiddels gecommuniceerd aan het bestuur van Real. Romano voegde er zelfs zijn fameuze 'Here we go' aan toe, wat er telkens op wijst dat een deal helemaal beklonken is.

ONGEZIENE VOORWAARDEN
Het ultieme bod van de Parijzenaars was dan ook moeilijk te weigeren. Zo gaan geruchten de ronde over een jaarsalaris dat de 100 miljoen euro zou benaderen. Ook krijgt de aanvaller een historisch hoge tekenbonus. Maar dat is niet het enige. Zo zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club, bijvoorbeeld in de aanstelling van een nieuwe trainer en sportief directeur. Ook krijgt hij veto-recht bij de transfers. Om Mbappé te overtuigen zou zelfs Frans president Emanuel Macron zijn ingeschakeld. De emir van Qatar, dat de Franse kampioen in handen heeft, zou eveneens flink druk hebben gezet.

LEES OOK: Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Begrijpt u de beslissing van Mbappé?

Meest recent

'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

46
46
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

30
30
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

31
31
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

128
128
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

460
460
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

203
203
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

93
93
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

123
123
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

123
123
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

85
85
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

176
176
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

135
135
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

114
114
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

392
392
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

776
776
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

171
171
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

170
170
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

405
405
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

25
25
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

125
125
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

152
152
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

306
306
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

135
135
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

82
82
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

107
107

Meer sportnieuws