'Plan Overmars: Antwerp gaat voor Bundesliga-Nederlander'

door
'Plan Overmars: Antwerp gaat voor Bundesliga-Nederlander'

Antwerp FC heeft al bij al een teleurstellend seizoen achter de rug. Na de investeringen gedurende de zomermercato, werd verwacht dat de Great Old op meerdere fronten zou meestrijden. Maar dat bleek allerminst het geval en dus moet er tijdens de komende transferperiode bijgestuurd worden.


De balans van het voorbije seizoen bij de Great Old oogt allesbehalve goed. Marc Overmars zal dus meteen vol aan de bak moeten tijdens zijn eerste transferperiode als sportieve baas op de Bosuil. In eerste instantie zal hij een opvolger voor coach Brian Priske moeten aanstellen. Die lijkt inmiddels ook op komst in de vorm van Mark van Bommel. Met Andries Ulderink zou die ook een Nederlandse assistent krijgen.

Wanneer de staf compleet is, kan Overmars zich volledig gaan toeleggen op het vormen van de spelersselectie. En ook daarbij zou de sportieve baas de kaart van zijn landgenoten trekken. Middenvelder Quinten Timber werd bijvoorbeeld al genoemd. Volgens HLN-clubwatcher Frank Dekeyser is echter ook Micky van de Ven in beeld op de Bosuil.

OUDE BEKENDE VAN BOMMEL
Deze 21-jarige verdediger brak helemaal door bij FC Volendam en zag die prestaties vorige zomer beloond met een knappe transfer naar VfL Wolfsburg, waar hij al even samenwerkte met Van Bommel. Mede door een hamstringblessure bleef zijn doorbraak echter uit en dus kan Antwerp mogelijk een zaakje doen. "Van Bommel kent hem van Wolfsburg en de verdediging kan wel verjonging gebruiken. De verwachting is dat Overmars niet direct met miljoenen gaat smijten, maar slim investeert", aldus Dekeyser bij NOS.

LEES OOK: 'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

Denkt u dat Overmars zal slagen als sportieve baas op de Bosuil?

Meest recent

PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

0
0
Smets verklaart: geen Wolfsburg, wél KRC Genk

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

26
26
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

107
107
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

112
112
Janssen ziet nieuwe diamant bij Antwerp: "Zit toekomst in"

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

56
56
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

87
87
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

36
36
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

45
45
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

325
325
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

60
60
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

31
31
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

230
230
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

142
142
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

127
127
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

382
382
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

529
529
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

41
41
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

339
339
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1154
1154
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

65
65
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

120
120
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

201
201
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

37
37
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

213
213

Meer sportnieuws