Transfervuurwerk Antwerp: "Gheysens kickt op zo'n spelers"

437 stemmen
Transfervuurwerk Antwerp:

De Jupiler Pro League is aan zijn laatste weekend toe beland, maar dat maakt de komende periode er niet minder interessant op. Zo staan heel wat ploegen voor een hete transferzomer. Vooral bij Antwerp FC wordt het nodige spektakel verwacht onder leiding van nieuwe sportieve baas Marc Overmars.


De Great Old toonde zich vorige zomer al behoorlijk slagkrachtig op de mercato, maar de resultaten vielen flink tegen. In de competitie eindigde RAFC een plekje lager dan in het voorbije seizoen, de campagnes in de beker en Europa League stelden ook niet veel voor. En dus wordt een sportieve aardverschuiving verwacht op de Bosuil. Met Mark van Bommel is een nieuwe trainer alvast onderweg.

Daarnaast wordt ook een pak versterking verwacht. En Overmars speurt daarvoor onder meer op de Nederlandse markt, op zoek naar spelers die naast een sportieve ook een financiële meerwaarde kunnen hebben. "Quinten Timber van FC Utrecht wordt hier genoemd. Paul Gheysens kickt op dat soort spelers, die later veel kunnen gaan opbrengen", stelt GvA-journalist Hannes Van Gael bij NOS.

GROTE NAMEN
Maar het is algemeen bekend dat de Antwerp-preses ook kickt op grote namen, prestige-aanwinsten à la Radja Nainggolan. Zo doet de naam van Toby Alderweireld al eventjes de ronde. En op het lijstje van Overmars staan ongetwijfeld nog meer spelers van naam en faam. "Er wordt gehoopt op een zwoele zomer. Iedereen verwacht wel iets van Antwerp volgend seizoen", aldus HLN-clubwatcher Frank Dekeyser.

LEES OOK: 'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Antwerp gaat volgend seizoen meespelen voor de titel ...

Meest recent

Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

0
0
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

13
13
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

79
79
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

161
161
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

109
109
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

417
417
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

38
38
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

342
342
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

689
689
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

102
102
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

210
210
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

169
169
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

307
307
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

77
77
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

42
42
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

567
567
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

264
264
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

258
258
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

185
185
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

135
135
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

788
788
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

71
71

Meer sportnieuws