'United schrapt Speler v/h Jaar-gala uit pure schaamte'

door
'United schrapt Speler v/h Jaar-gala uit pure schaamte'

Komend weekend staat nog een thuiswedstrijd tegen Crystal Palace op het programma, vervolgens kan Manchester United een punt zetten achter het seizoen. Iets waar de spelers ongetwijfeld naar uitkijken. De voorbije jaargang was immers een ware martelgang voor de gevallen grootmacht.


De verwachtingen waren nochtans behoorlijk hoog op Old Trafford. Ole Gunnar Solskjaer had zijn ploeg vorig seizoen op een knappe tweede plaats geparkeerd en met de komst van Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho en Raphael Varane was de selectie van een serieuze kwaliteitsinjectie voorzien. Maar wat volgde was de ene afgang na de andere.

United sneuvelde al snel in de bekercompetities en in de Champions League vormde de tweede ronde het eindstation. Ook in de competitie draaide het voor geen water. Zelfs een trainerswissel kon daar weinig aan veranderen. Op de slotspeeldag zal United zelfs nog moeten knokken om de zesde plaats vast te behouden, zo niet wacht volgend seizoen de Conference League. Bijzonder pijnlijk voor een club die vorige zomer nog de hoofdprijzen ambieerde.

SPELERS BESCHAAMD
Ook de spelers beseffen maar al te goed dat ze de voorbije maanden een wanprestaties hebben geleverd. En dat zorgde volgens The Mirror voor een drastische beslissing. Naar jaarlijkse traditie wordt vlak na het seizoen een evenement gehouden op de club, waarbij onder meer de 'Speler van het Jaar' wordt verkozen. Maar op vraag van de spelersgroep zou dat gala nu geschrapt zijn. Naar verluidt voelden de spelers zich te beschaamd na het dramatische seizoen om het evenement te laten plaatsvinden. Op Old Trafford is het dan ook al reikhalzend uitkijken naar volgend seizoen, wanneer nieuwe coach Erik ten Hag voor een complete reset moet zorgen.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

United is dé teleurstelling van het seizoen in de Premier League ...

Meest recent

'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

2
2
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

98
98
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

27
27
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

96
96
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

89
89
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

52
52
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

26
26
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

248
248
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

39
39
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

42
42
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

206
206
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

106
106
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

259
259
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

201
201
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

247
247
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

595
595
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

278
278
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

145
145
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

494
494
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

215
215
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

502
502
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

93
93
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100

Meer sportnieuws