'United schrapt Speler v/h Jaar-gala uit pure schaamte'

door
'United schrapt Speler v/h Jaar-gala uit pure schaamte'

Komend weekend staat nog een thuiswedstrijd tegen Crystal Palace op het programma, vervolgens kan Manchester United een punt zetten achter het seizoen. Iets waar de spelers ongetwijfeld naar uitkijken. De voorbije jaargang was immers een ware martelgang voor de gevallen grootmacht.


De verwachtingen waren nochtans behoorlijk hoog op Old Trafford. Ole Gunnar Solskjaer had zijn ploeg vorig seizoen op een knappe tweede plaats geparkeerd en met de komst van Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho en Raphael Varane was de selectie van een serieuze kwaliteitsinjectie voorzien. Maar wat volgde was de ene afgang na de andere.

United sneuvelde al snel in de bekercompetities en in de Champions League vormde de tweede ronde het eindstation. Ook in de competitie draaide het voor geen water. Zelfs een trainerswissel kon daar weinig aan veranderen. Op de slotspeeldag zal United zelfs nog moeten knokken om de zesde plaats vast te behouden, zo niet wacht volgend seizoen de Conference League. Bijzonder pijnlijk voor een club die vorige zomer nog de hoofdprijzen ambieerde.

SPELERS BESCHAAMD
Ook de spelers beseffen maar al te goed dat ze de voorbije maanden een wanprestaties hebben geleverd. En dat zorgde volgens The Mirror voor een drastische beslissing. Naar jaarlijkse traditie wordt vlak na het seizoen een evenement gehouden op de club, waarbij onder meer de 'Speler van het Jaar' wordt verkozen. Maar op vraag van de spelersgroep zou dat gala nu geschrapt zijn. Naar verluidt voelden de spelers zich te beschaamd na het dramatische seizoen om het evenement te laten plaatsvinden. Op Old Trafford is het dan ook al reikhalzend uitkijken naar volgend seizoen, wanneer nieuwe coach Erik ten Hag voor een complete reset moet zorgen.

LEES OOK: 'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

United is dé teleurstelling van het seizoen in de Premier League ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

8
8
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

132
132
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

27
27
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

57
57
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

77
77
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

203
203
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

211
211
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

44
44
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

268
268
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

244
244
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

172
172
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

294
294
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

257
257
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

31
31
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

227
227
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

44
44
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

109
109
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

232
232
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

195
195
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

154
154
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

205
205
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

399
399
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

544
544
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

843
843

Meer sportnieuws