'United schrapt Speler v/h Jaar-gala uit pure schaamte'

door
'United schrapt Speler v/h Jaar-gala uit pure schaamte'

Komend weekend staat nog een thuiswedstrijd tegen Crystal Palace op het programma, vervolgens kan Manchester United een punt zetten achter het seizoen. Iets waar de spelers ongetwijfeld naar uitkijken. De voorbije jaargang was immers een ware martelgang voor de gevallen grootmacht.


De verwachtingen waren nochtans behoorlijk hoog op Old Trafford. Ole Gunnar Solskjaer had zijn ploeg vorig seizoen op een knappe tweede plaats geparkeerd en met de komst van Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho en Raphael Varane was de selectie van een serieuze kwaliteitsinjectie voorzien. Maar wat volgde was de ene afgang na de andere.

United sneuvelde al snel in de bekercompetities en in de Champions League vormde de tweede ronde het eindstation. Ook in de competitie draaide het voor geen water. Zelfs een trainerswissel kon daar weinig aan veranderen. Op de slotspeeldag zal United zelfs nog moeten knokken om de zesde plaats vast te behouden, zo niet wacht volgend seizoen de Conference League. Bijzonder pijnlijk voor een club die vorige zomer nog de hoofdprijzen ambieerde.

SPELERS BESCHAAMD
Ook de spelers beseffen maar al te goed dat ze de voorbije maanden een wanprestaties hebben geleverd. En dat zorgde volgens The Mirror voor een drastische beslissing. Naar jaarlijkse traditie wordt vlak na het seizoen een evenement gehouden op de club, waarbij onder meer de 'Speler van het Jaar' wordt verkozen. Maar op vraag van de spelersgroep zou dat gala nu geschrapt zijn. Naar verluidt voelden de spelers zich te beschaamd na het dramatische seizoen om het evenement te laten plaatsvinden. Op Old Trafford is het dan ook al reikhalzend uitkijken naar volgend seizoen, wanneer nieuwe coach Erik ten Hag voor een complete reset moet zorgen.

LEES OOK: Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

United is dé teleurstelling van het seizoen in de Premier League ...

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

57
57
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

103
103
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

94
94
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

84
84
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

180
180
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

222
222
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

358
358
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

594
594
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

355
355
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

437
437
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

164
164
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

263
263
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

204
204
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws