'Hete zomer Anderlecht: halve basisploeg op vertrekken'

door
'Hete zomer Anderlecht: halve basisploeg op vertrekken'

RSC Anderlecht sluit komend weekend zijn seizoen af met een overbodige wedstrijd op het veld van Club Brugge. CEO Peter Verbeke en zijn team zijn ondertussen al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomerse transferperiode. Want het belooft opnieuw een drukke zomer te worden op Neerpede.


Paars-Wit legde beslag op de derde plaats in het klassement en dat brengt een belangrijk voordeel met zich mee. Anderlecht is hierdoor immers direct geplaatst voor de laatste voorronde van de Conference League. En dus moet pas eind augustus een eerste piek volgen, waardoor er iets meer tijd is om de selectie te vormen. Die tijd is alvast meer dan welgekomen, zo zal er opnieuw behoorlijk aan de selectie gesleuteld moeten worden.

Volgens La Dernière Heure kan Anderlecht immers een halve basisploeg verliezen tijdens de komende mercato. Het vertrek van Christian Kouamé lijkt zelfs een uitgemaakte zaak, financieel gezien is RSCA niet in staat om zijn huurbeurt om te zetten in een definitieve transfer. Wat spitsbroeder Joshua Zirkzee betreft heeft Paars-Wit nog een sprankel hoop, al is het daarvoor afhankelijk van de intenties bij moederclub Bayern München. Ook de samenwerking met Lissandro Magallan, die inmiddels zelfs weer zijn basisplek verloor, wordt niet verder gezet.

HOPEN OP YARI EN GOMEZ
Naast die huurlingen zouden ook enkele spelers die vast onder contract liggen kunnen vertrekken. Doelman Hendrik Van Crombrugge zou een transfer niet uitsluiten en kan rekenen op interesse van PSV. Michael Murillo lijkt ook goed op weg naar de uitgang, net zoals Josh Cullen indien hij niet bijtekent. Bij een goed bod zou ook Francis Amuzu mogen beschikken. Tot slot is het bedoeling om zowel Yari Verschaeren als Sergio Gomez te houden. Al zal de club wel twee keer nadenken als een hoog miljoenenbod voor hen op tafel komt.

LEES OOK: Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Indien RSCA slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

35
35
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

9
9
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

193
193
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

238
238
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

242
242
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

11
11
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

46
46
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

80
80
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

337
337
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

150
150
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

287
287
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

453
453
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

257
257
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

208
208
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

236
236
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

718
718
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

127
127

Meer sportnieuws