'Cullen neemt beslissing over RSCA-toekomst'

door
'Cullen neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Bij RSC Anderlecht kende Josh Cullen wisselvallig Champions play-offs. De Ier had het zoals heel de ploeg twee keer zeer moeilijk tegen Union SG. Wat brengt de toekomst voor Cullen?


De verdedigende middenvelder ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Anderlecht en volgens La Dernière Heure wil Cullen zijn contract niet verlengen. Anderlecht zou hem nochtans graag aan boord houden, maar de kans is dus zeer groot dat Anderlecht hem in de zomer gaat verkopen. Anders verliest het zijn middenvelder een jaar later gratis.

Cullen werd voor 500.000 euro weggehaald bij West Ham United en ondertussen ligt zijn marktwaarde volgens Transfermarkt.be op 5 miljoen euro. Paars-Wit kan dus veel winst maken op hem én het heeft al de nodige vervangers in huis. De afgelopen weken werd Cullen gelinkt aan Wolverhampton, Crystal Palace, Southampton, Leeds United, Burnley, Norwich, Fulham, Sheffield United en zijn ex-club West Ham United. De speler wil dolgraag zijn kans wagen in de Premier League.

VERVANGERS

Cullen is een belangrijke speler voor Anderlecht, maar ook niet onmisbaar. Marco Kana toonde zich als nummer zes de afgelopen weken en hij heeft nog veel meer potentieel dan de Ier. Aan zijn zijde kan Vincent Kompany voor komend seizoen kiezen uit Majeed Ashimeru, Kristoffer Olsson en ook Kristian Arnstad. Al dient de vraag gesteld te worden of de Zweed wel een speler is voor Anderlecht. Hij bakte er dit seizoen weinig van en de kans is zeker niet uitgesloten dat RSCA in de zomer alsnog een extra middenvelder gaat halen. Met Kana en Ashimeru kan Kompany alvast aan het seizoen beginnen.

LEES OOK: Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

Moet RSCA Cullen laten gaan?

Meest recent

Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

29
29
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

13
13
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

66
66
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

26
26
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

347
347
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

302
302
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

138
138
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

127
127
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

175
175
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

216
216
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

144
144
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

121
121
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

196
196
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

52
52
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

71
71
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

331
331
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

274
274
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

261
261
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

163
163
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

72
72
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

110
110
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

362
362

Meer sportnieuws