Duidelijke transfertaal Dessers: "Met hand op het hart"

door
Duidelijke transfertaal Dessers:

Aanstaande woensdag wil Feyenoord stunten tegen AS Roma in eerste finale van de Conference League. Cyriel Dessers hoopt zich dan in één klap te verzekeren van de topschutterstitel in het Europese tornooi. Ondertussen blijft de toekomst van de KRC Genk-huurling voer voor speculatie.


In de huurovereenkomst tussen Feyenoord en Genk werd vorige zomer een afkoopsom van zo'n 4 miljoen euro opgenomen. Lange tijd leek dat bedrag te hoog voor de Rotterdammers. Maar de Europese successen zorgden voor een onverwachte kapitaalsinjectie. Bovendien zette Dessers zich in een sterke positie met een pak belangrijke doelpunten en maakte hij zich erg populair bij de vurige achterban.

Het begint er dan ook meer en meer op te lijken dat Feyenoord alsnog de aankoopoptie wil gaan lichten. Al heeft Dessers zelf nog niets beslist. Dat verklaarde hij donderdag op het trainingskamp van de Rotterdammers in Feyenoord. "Op dit moment heb ik mijn zaakwaarnemer aangegeven dat ik tot de finale niets wil horen. Daarna gaan we samen zitten en dan zal er wel iets uitkomen. Maar, met de hand op het hart, ik weet het zelf ook niet", werd hij geciteerd bij Voetbal International.

ÉCHTE BUITENLAND
Dessers wordt bij Feyenoord op handen gedragen en lijkt dus wel open te staan voor een verlengd verblijf. Maar langs de andere kant kunnen zijn knappe prestaties in de Conference League hem mogelijk een fraaie transfer opleveren. "Ik ben 27 jaar en is dit misschien het moment om de stap naar het 'echte' buitenland te zetten. Maar ik ben me er ook van bewust dat ik bij Feyenoord bij een heel mooie en bijzondere club zit. Het gras is niet altijd groener aan de overkant."

LEES OOK: Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

Dessers kan beter bij Feyenoord blijven ...

Meest recent

Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

14
14
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

40
40
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

50
50
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

16
16
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

282
282
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

300
300
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

333
333
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

327
327
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

243
243
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

381
381
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

963
963
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1163
1163
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

272
272
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

371
371
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

317
317
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

260
260
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

580
580
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

619
619
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

308
308
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1389
1389
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

612
612
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

188
188
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

43
43
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

556
556
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

198
198

Meer sportnieuws