Duidelijke transfertaal Dessers: "Met hand op het hart"

307
Duidelijke transfertaal Dessers:

Aanstaande woensdag wil Feyenoord stunten tegen AS Roma in eerste finale van de Conference League. Cyriel Dessers hoopt zich dan in één klap te verzekeren van de topschutterstitel in het Europese tornooi. Ondertussen blijft de toekomst van de KRC Genk-huurling voer voor speculatie.


In de huurovereenkomst tussen Feyenoord en Genk werd vorige zomer een afkoopsom van zo'n 4 miljoen euro opgenomen. Lange tijd leek dat bedrag te hoog voor de Rotterdammers. Maar de Europese successen zorgden voor een onverwachte kapitaalsinjectie. Bovendien zette Dessers zich in een sterke positie met een pak belangrijke doelpunten en maakte hij zich erg populair bij de vurige achterban.

Het begint er dan ook meer en meer op te lijken dat Feyenoord alsnog de aankoopoptie wil gaan lichten. Al heeft Dessers zelf nog niets beslist. Dat verklaarde hij donderdag op het trainingskamp van de Rotterdammers in Feyenoord. "Op dit moment heb ik mijn zaakwaarnemer aangegeven dat ik tot de finale niets wil horen. Daarna gaan we samen zitten en dan zal er wel iets uitkomen. Maar, met de hand op het hart, ik weet het zelf ook niet", werd hij geciteerd bij Voetbal International.

ÉCHTE BUITENLAND
Dessers wordt bij Feyenoord op handen gedragen en lijkt dus wel open te staan voor een verlengd verblijf. Maar langs de andere kant kunnen zijn knappe prestaties in de Conference League hem mogelijk een fraaie transfer opleveren. "Ik ben 27 jaar en is dit misschien het moment om de stap naar het 'echte' buitenland te zetten. Maar ik ben me er ook van bewust dat ik bij Feyenoord bij een heel mooie en bijzondere club zit. Het gras is niet altijd groener aan de overkant."

LEES OOK: Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

Dessers kan beter bij Feyenoord blijven ...

Meest recent

Congolese bondscoach doet boekje open over Mokio en co

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren heel wat grote talenten met dubbele nationaliteit door de ...

1
1
'Rode Duivels krijgen geen warm onthaal in Italië'

Om 20u45 begint het tijdperk-Van Bommel bij de Rode Duivels. De eerste opdracht van de nieuwe ...

12
12
'Tweede 'geval-Tresoldi' duikt op bij Club Brugge'

Club Brugge zendt tijdens deze interlandbreak weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst zestien ...

34
34
Stassin geeft Sevilla duidelijke toekomstboodschap

De Jonge Duivels hebben donderdagavond een nieuwe stap richting het EK U21 gezet door met 1-0 te ...

19
19
'Euvrard baalt en ziet belangrijke pion Standard verlaten'

Standard was de voorbije weken sterk aan het seizoen begonnen, al moest het na een nul op zes in de ...

35
35
Antwerp legt nog een jong talent onder contract

Antwerp is zijn seizoen begonnen met een 7 op 21 en moet daardoor voorlopig vrede nemen met een ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Genks goudhaantje gegeerd, Club aast op goalgetter'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

185
185
KBVB en Vincent Mannaert krijgen gouden raad

De Koninklijke Belgische Voetbalbond koos voor Mark van Bommel als opvolger van Rudi Garcia als ...

39
39
Nieuw stadion Union voor beladen Europese clash bekend

Royal Union SG kan niet in het eigen Joseph Marienstadion spelen tijdens Europese wedstrijden. Het ...

118
118
Nederland en Duitsland clashen: “Gewoon niet sportief”

Nederland en Duitsland speelden 1-1 gelijk namens de Nations League. Zowel voor Oranje als Die ...

76
76
Vuurdoop Mark van Bommel: onenigheid over basiself

Mark van Bommel staat voor zijn vuurdoop als bondscoach van België. De Nederlander werd ...

127
127
Harde realiteit De Bruyne bij Duivels: “Hij beseft dat”

De Rode Duivels kenden veel succes met de Gouden Generatie, maar er blijven niet veel spelers over. ...

82
82
Charles De Ketelaere stampt ferm na op Rudi Garcia

Na het WK werd Rudi Garcia ontslagen ondanks de goede resultaten. België haalde de kwartfinale ...

369
369
Jonge Duivels doen ontdekking voor Genk

De Jonge Duivels hebben donderdagavond weer een grote stap richting kwalificatie voor het EK U21 ...

124
124
Tielemans noemt belangrijke factor die niét veranderd is

Het zullen toch fel vernieuwde Rode Duivels zijn die straks om 20u45 aan hun campagne in de Nations ...

58
58
'Nu al grote druk op Mika Godts bij PSG'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer een toptransfer, maar de meest straffe overgang was ...

117
117
Van Bommel hakt knopen door: deze 3 Duivels op tribune

Er staat de Rode Duivels een zeer pittig interlandluik te wachten, want ze moeten maar liefst vier ...

270
270
De Ketelaere spreekt duidelijk: "Lukaku is geen concurrent"

De Rode Duivels trappen om 20u45 hun nieuwe campagne in de Nations League op gang in Italië. ...

65
65
Mignolet maakt meteen indruk: Van Bommel strooit lof

De Rode Duivels beginnen straks in Italië aan een nieuw tijdperk. Sinds het WK is er immers ...

179
179
Swerts waarschuwt stevig ondanks grote stap richting EK U21

De Rode Duivels hopen vrijdagavond hun interlandluik goed te beginnen, maar in hun schaduw hebben de ...

44
44
Duitsland v Italië voor Tresoldi: Mancini gooit olie op vuur

Straks om 20u45 nemen de Rode Duivels het in de Nations League op tegen Italië. Daarbij kunnen ...

93
93
Einde droomduo: Van Bommel breekt De Bruyne en Vanaken

Spelen De Bruyne en Vanaken nog samen bij de Rode Duivels? Op het WK leek het dé oplossing, ...

180
180
Transferonthulling De Ketelaere: "Met hen was er contact"

Het was een zeer drukke transferzomer, waarin na het WK ook verschillende Rode Duivels een ...

93
93
Provocatie of misverstand? Rode kaart Israël gaat viraal

De Rode Duivels komen pas om 20u45 in actie, maar de Nations League werd donderdagavond al ...

175
175
Pikante onthulling: "Mancini wou Rode Duivels coachen"

De nieuwe campagne in de Nations League betekent voor heel wat landen een frisse start. Dat is ook ...

100
100

Meer sportnieuws