'Overmars haalt grove borstel boven: tiental móét weg'

door
'Overmars haalt grove borstel boven: tiental móét weg'

Antwerp FC heeft al bij al een teleurstellend seizoen achter de rug. Na de investeringen gedurende de zomermercato, werd verwacht dat de Great Old op meerdere fronten zou meestrijden. Maar dat bleek allerminst het geval en dus moet er tijdens de komende transferperiode bijgestuurd worden.


Een bekercampagne die amper één wedstrijd duurde, troosteloos laatste in de Europa League-poule en in de competitie een plekje lager geëindigd dan vorig seizoen. De balans bij de Great Old oogt allesbehalve goed. Marc Overmars zal dus meteen vol aan de bak moeten tijdens zijn eerste transferperiode als sportieve baas op de Bosuil. Maar alvorens hij werk kan maken van versterking, moet er ruimte gecreëerd worden in de spelersgroep.

Zo wil Antwerp een pak spelers van de hand doen die niet meer in de sportieve plannen voorkomen, daarbij ook een aantal namen die momenteel verhuurd worden. Bruny Nsimba, Alexis De Sart, Nill De Pauw, Sander Coopman, Frank Boya, Junior Pius en Alireza Beiranvand mogen volgens La Dernière Heure allemaal beschikken. Die laatste zou zelfs gratis op weg zijn naar Persepolis. Daarnaast vertrekt Aurelio Buta transfervrij en zou er geen vervolg worden gebreid aan de huurovereenkomsten met Ally Samatta en Nana Ampomah.

GESPREKKEN MET HAROUN
Dat zijn al negen spelers die sowieso moeten/mogen beschikken. Daarnaast staat er nog een vraagteken achter verschillende spelers. Het aflopende contract van Faris Haroun werd bijvoorbeeld nog niet verlengd, al wordt daarover wel onderhandeld. Volgens LDH kan er eventueel nagedacht worden over een vertrek van Michael Frey, Manuel Benson en Koji Miyoshi, maar enkel als de aanbieding hoog genoeg is. Voor Sam Vines, Dinis Almeida en Johannes Eggestein zou een uitleenbeurt dan weer niet uitgesloten zijn. Kortom: het wordt nog een hete zomer voor Overmars.

LEES OOK: Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Overmars maakt van Antwerp weer een titelkandidaat ...

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

3
3
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

34
34
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

53
53
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

65
65
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

84
84
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

194
194
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

25
25
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

77
77
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

131
131
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

143
143
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

122
122
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

84
84
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

495
495
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

317
317
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

90
90
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

882
882
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

130
130
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

174
174
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

334
334
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

189
189
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

876
876
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

394
394

Meer sportnieuws