RWDM haalt eerste aanwinst bij reeksgenoot

door
RWDM haalt eerste aanwinst bij reeksgenoot

RWDM greep uiteindelijk net naast promotie naar de Jupiler Pro League. Het wist de tweede plaats in 1B te pakken, maar moest daarna in de barrages zijn meerdere erkennen in Seraing, dat met 0-1 kwam winnen in Molenbeek en daarna in eigen stadion een 0-0 vasthield. Maar de Brusselaars geven de strijd niet op en wagen volgend seizoen gewoon een nieuwe poging.


De club is al begonnen aan zijn transferhuiswerk voor volgend seizoen. Het liet al Jarno Libert vertrekken naar Lierse Kempenzonen en nu werd ook een eerste inkomende transfer gerealiseerd. Opnieuw wordt er zaken gedaan met een reeksgenoot, want Bryan Smeets komt over van Lommel. De 29-jarige Nederlander tekende een contract voor twee seizoenen met optie.

Smeets speelde pas sinds januari in Lommel, dat hem overgenomen had van Sparta Rotterdam. Hij kwam voor de Limburgers nog tot één goal en drie assists in tien wedstrijden. Eerder kwam de aanvallende middenvelder ook al uit voor MVV, De Graafschap, Cambuur en TOP Oss. Hij speelde voor die clubs bijna honderd wedstrijden in de Eredivisie.

GROTE TOEKOMSTPLANNEN
"Ik ben blij hier in Molenbeek te zijn", reageert Smeets bij zijn nieuwe club. "RWDM heeft grote toekomstplannen en wil stappen vooruit zetten. Ik kon me meteen vinden in de visie en wil deel uitmaken van dit mooi project. De supporters ? Ja ze zijn natuurlijk super, dat heb ik vorig seizoen al mogen merken. Ik heb in Nederland ook al voor meerdere ploegen gespeeld met een fanatieke aanhang dus ik weet aan wat ik me mag verwachten. Ik kijk er alvast naar uit!"


LEES OOK: CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

Zal RWDM volgend seizoen wel promoveren?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

105
105
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

42
42
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

95
95
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

264
264
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

153
153
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

317
317
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

157
157
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

202
202
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

619
619
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

740
740
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

304
304
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

376
376
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

459
459
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

401
401
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

379
379
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

595
595
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws