Mpoku duidelijk over mogelijk vertrek Lokonga bij Arsenal

door
Mpoku duidelijk over mogelijk vertrek Lokonga bij Arsenal

RSC Anderlecht verkocht afgelopen zomer Sambi Lokonga voor 18 miljoen euro aan Arsenal en dat bedrag kan oplopen tot 21 miljoen euro. De middenvelder begon bijzonder goed bij The Gunners, maar nadien ging het minder. Er gingen zelfs geluiden dat Arsenal hem zou willen uitlenen.


Paul-José Mpoku is de broer van Lokonga en behartigt ook zijn belangen. Van een zomers vertrek van Lokonga is voorlopig nog geen sprake. "Een vertrek is uitgesloten. Sambi voelt zich goed bij Arsenal, maar uiteraard wil hij volgend jaar meer spelen. Arsenal speelt volgend jaar Europees voetbal, dus er zullen de nodige wedstrijden zijn", aldus Mpoku aan RTBF.

In 2022 kreeg Lokonga nog amper speelkansen van manager Mikel Arteta. Toch is Mpoku tevreden over het eerste seizoen van zijn broer. "We zouden met beide handen hebben getekend voor een eerste seizoen met 33% speeltijd. En Albert boekt elke dag vooruitgang, vooral op training." 

ZOALS DE BRUYNE EN LUKAKU

Mpoku laat weten dat de overstap van de Jupiler Pro League naar de Premier League enorm groot is en dat er altijd een aanpassingsperiode nodig is. Hij zag dat in het verleden ook gebeuren met toppers als Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, die na hun transfer naar Chelsea ook meteen een stap terug moesten zetten om nadien sterker terug te keren. Voorlopig is een stap terugzetten nog geen optie voor Lokonga. Hij zal ongetwijfeld de voorbereiding afwachten en dan alles nog eens evalueren. Arsenal zal immers ook nieuwe spelers aantrekken. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Gaat Lokonga slagen bij Arsenal?

Meest recent

Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

4
4
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

43
43
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

53
53
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

52
52
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

117
117
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

210
210
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

355
355
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

60
60
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

278
278
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

435
435
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

148
148
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

128
128
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

619
619
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

84
84
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

414
414
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

228
228
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

356
356
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

530
530
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

298
298
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

262
262
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

333
333
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

396
396
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

426
426

Meer sportnieuws