'Overmars haalt volgende Nederlander naar Bosuil'

door
'Overmars haalt volgende Nederlander naar Bosuil'

Omdat AA Gent de Europe Play-Offs won, is Antwerp FC als vierde van de Champions' Play-Offs sowieso verzekerd van een Europees ticket en moet het dus geen barrages meer spelen. Aanstaande zondag zit het seizoen van de Great Old er bijgevolg op. Vervolgens worden alle blikken op Marc Overmars gericht.


De Nederlander staat immers voor een pittige vuurdoop als sportieve baas op de Bosuil. Zo zal hij de spelersgroep aan een heuse metamorfose onderwerpen. Maar eerst zal Overmars een nieuwe hoofdtrainer moeten aanstellen. Hoewel zijn vertrek nog niet officieel is, heeft er alle schijn van dat Brian Priske moet beschikken. Als mogelijke opvolger zou Mark van Bommel alvast bovenaan de verlanglijst staan. In afwachting daarvan haalde Overmars echter al een andere landgenoot in huis.

Zo meldt De Telegraaf dat Andries Ulderink goed en wel op weg is naar de Great Old. De 52-jarige was het voorbije seizoen actief als assistent-coach van Ron Jans bij FC Twente, dat verrassend vierde werd in de Eredivisie. Maar dinsdag maakte Ulderink zijn vertrek uit Enschede bekend. De assistent-trainer zat niet langer op dezelfde lijn als Jans en besloot daarom voor een nieuwe uitdaging te kiezen.

OUDE BEKENDE OVERMARS
Die nieuwe uitdaging lijkt hij nu dus in Antwerpen te gaan vinden. Overmars kent Ulderink alvast goed van hun gezamenlijke periodes bij Ajax en Go Ahead Eagles. Ook bij RAFC zou hij aan de slag gaan als assistent-coach. Voorlopig is het dus nog afwachten wie zijn hoofdtrainer wordt, maar ook volgens De Telegraaf is de kans groot dat de keuze op Van Bommel valt. Er zou alvast een tweejarig contract klaarliggen voor de voormalige Oranje-international.

LEES OOK: Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Overmars heeft té veel macht bij Antwerp ...

Meest recent

'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

12
12
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

13
13
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

108
108
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

34
34
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

57
57
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

394
394
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

140
140
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

96
96
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

378
378
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

604
604
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

41
41
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

67
67
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

57
57
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

504
504
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

239
239
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

164
164
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

520
520
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

303
303
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

124
124
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

261
261
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

223
223
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

287
287
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

344
344

Meer sportnieuws