'Overmars haalt volgende Nederlander naar Bosuil'

door
'Overmars haalt volgende Nederlander naar Bosuil'

Omdat AA Gent de Europe Play-Offs won, is Antwerp FC als vierde van de Champions' Play-Offs sowieso verzekerd van een Europees ticket en moet het dus geen barrages meer spelen. Aanstaande zondag zit het seizoen van de Great Old er bijgevolg op. Vervolgens worden alle blikken op Marc Overmars gericht.


De Nederlander staat immers voor een pittige vuurdoop als sportieve baas op de Bosuil. Zo zal hij de spelersgroep aan een heuse metamorfose onderwerpen. Maar eerst zal Overmars een nieuwe hoofdtrainer moeten aanstellen. Hoewel zijn vertrek nog niet officieel is, heeft er alle schijn van dat Brian Priske moet beschikken. Als mogelijke opvolger zou Mark van Bommel alvast bovenaan de verlanglijst staan. In afwachting daarvan haalde Overmars echter al een andere landgenoot in huis.

Zo meldt De Telegraaf dat Andries Ulderink goed en wel op weg is naar de Great Old. De 52-jarige was het voorbije seizoen actief als assistent-coach van Ron Jans bij FC Twente, dat verrassend vierde werd in de Eredivisie. Maar dinsdag maakte Ulderink zijn vertrek uit Enschede bekend. De assistent-trainer zat niet langer op dezelfde lijn als Jans en besloot daarom voor een nieuwe uitdaging te kiezen.

OUDE BEKENDE OVERMARS
Die nieuwe uitdaging lijkt hij nu dus in Antwerpen te gaan vinden. Overmars kent Ulderink alvast goed van hun gezamenlijke periodes bij Ajax en Go Ahead Eagles. Ook bij RAFC zou hij aan de slag gaan als assistent-coach. Voorlopig is het dus nog afwachten wie zijn hoofdtrainer wordt, maar ook volgens De Telegraaf is de kans groot dat de keuze op Van Bommel valt. Er zou alvast een tweejarig contract klaarliggen voor de voormalige Oranje-international.

LEES OOK: 'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Overmars heeft té veel macht bij Antwerp ...

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

48
48
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

101
101
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

79
79
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

184
184
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

217
217
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

66
66
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

334
334
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

124
124
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

788
788
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

170
170
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

691
691
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

189
189
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

90
90
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

594
594
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

573
573
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

213
213
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

178
178
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws