'Club Brugge vreest vertrek drie basiskrachten'

392
'Club Brugge vreest vertrek drie basiskrachten'

Ondanks het behalen van de derde landstitel op rij, begint Club Brugge deze zomer aan een nieuwe cyclus. Door het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax zal Blauw-Zwart sowieso al in zee gaan met een andere hoofdtrainer. Daarnaast dreigen ook enkele hoekstenen van de basisploeg weg te vallen.


Allereerst het goede nieuws: de huidige basiself zal voor een groot deel intact blijven. Simon Mignolet bevestigde zondag alvast dat hij komend seizoen voor de vierde titel op rij wil gaan. De doelman blijft dus op post. In de defensie maakt Brandon Mechele evenmin aanstalten om te vertrekken. Stanley Nsoki blijft normaal gezien ook op post. Op het middenveld is een transfer van Mats Rits uitgesloten gezien zijn blessure. Flankspelers Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen zullen evenmin vertrekken vermits ze nog maar een halfjaartje in Brugge spelen. Met oog op hun WK-selecties zullen ze geen overbodige risico's nemen. Ook voor Denis Odoi lijkt een vertrek niet aan de orde slechts enkele maanden na zijn komst.

Achter Hans Vanaken staat zoals elke zomer een vraagteken, maar de Rode Duivel liet al uitschijnen dat hij volgend seizoen voor de vierde titel op rij wil gaan. Bovendien wordt hij straks vader en wil hij zeker zijn van speelminuten in functie van het WK. Een vertrek van de draaischijf lijkt dus onwaarschijnlijk. Bij Noa Lang geldt dan weer het omgekeerde verhaal. Hij wil in de zomer een nieuwe stap zetten en kreeg ook garanties van het bestuur.

TWIJFEL BIJ CDK
En dus blijven nog twee steunpilaren over: Clinton Mata en Charles De Ketelaere. De verdediger liet vorige week nog verstaan dat het op zijn 29ste misschien wel 'tijd is voor een nieuw avontuur'. Afwachten welke aanbiedingen hij straks zal ontvangen. En ook De Ketelaere sluit een vertrek allerminst uit. "Ik laat alles op mij afkomen en probeer de goeie keuze te maken. Mijn makelaar vertelt mij alles. Ik moet zeggen dat ik met veel nieuwsgierigheid uitkijk naar wat komt", klonk het zondag nog bij het goudhaantje.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

De Ketelaere speelt volgend seizoen nog steeds bij Club Brugge ...

Meest recent

Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

3
3
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

9
9
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

50
50
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

44
44
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

72
72
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

124
124
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

34
34
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

53
53
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

230
230
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

193
193
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

131
131
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

807
807
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

314
314
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

110
110
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

85
85
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

217
217
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

266
266
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

559
559
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

270
270
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

258
258
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

344
344
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

196
196
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

55
55

Meer sportnieuws