'Club Brugge vreest vertrek drie basiskrachten'

door
'Club Brugge vreest vertrek drie basiskrachten'

Ondanks het behalen van de derde landstitel op rij, begint Club Brugge deze zomer aan een nieuwe cyclus. Door het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax zal Blauw-Zwart sowieso al in zee gaan met een andere hoofdtrainer. Daarnaast dreigen ook enkele hoekstenen van de basisploeg weg te vallen.


Allereerst het goede nieuws: de huidige basiself zal voor een groot deel intact blijven. Simon Mignolet bevestigde zondag alvast dat hij komend seizoen voor de vierde titel op rij wil gaan. De doelman blijft dus op post. In de defensie maakt Brandon Mechele evenmin aanstalten om te vertrekken. Stanley Nsoki blijft normaal gezien ook op post. Op het middenveld is een transfer van Mats Rits uitgesloten gezien zijn blessure. Flankspelers Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen zullen evenmin vertrekken vermits ze nog maar een halfjaartje in Brugge spelen. Met oog op hun WK-selecties zullen ze geen overbodige risico's nemen. Ook voor Denis Odoi lijkt een vertrek niet aan de orde slechts enkele maanden na zijn komst.

Achter Hans Vanaken staat zoals elke zomer een vraagteken, maar de Rode Duivel liet al uitschijnen dat hij volgend seizoen voor de vierde titel op rij wil gaan. Bovendien wordt hij straks vader en wil hij zeker zijn van speelminuten in functie van het WK. Een vertrek van de draaischijf lijkt dus onwaarschijnlijk. Bij Noa Lang geldt dan weer het omgekeerde verhaal. Hij wil in de zomer een nieuwe stap zetten en kreeg ook garanties van het bestuur.

TWIJFEL BIJ CDK
En dus blijven nog twee steunpilaren over: Clinton Mata en Charles De Ketelaere. De verdediger liet vorige week nog verstaan dat het op zijn 29ste misschien wel 'tijd is voor een nieuw avontuur'. Afwachten welke aanbiedingen hij straks zal ontvangen. En ook De Ketelaere sluit een vertrek allerminst uit. "Ik laat alles op mij afkomen en probeer de goeie keuze te maken. Mijn makelaar vertelt mij alles. Ik moet zeggen dat ik met veel nieuwsgierigheid uitkijk naar wat komt", klonk het zondag nog bij het goudhaantje.

LEES OOK: 'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

De Ketelaere speelt volgend seizoen nog steeds bij Club Brugge ...

Meest recent

'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

227
227
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

15
15
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

14
14
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

20
20
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

173
173
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

223
223
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

169
169
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

67
67
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

48
48
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

240
240
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

177
177
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

275
275
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

181
181
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

117
117
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

176
176
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

97
97
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

208
208
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

93
93
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

132
132
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

118
118
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

166
166
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

335
335
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

717
717

Meer sportnieuws